Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

<br />mislim ajde da v šibaš pa prehitevaš ampak v rdečo? In to 2x? Kaj ti slučajno življenje smrdi? Idiot++<br />

oddahni si malo...

dobro veste kak novinarji vejo napihnit te zadeve

če ga ne poznate pol tišina ker je on eden od redkih ki ma kaj v glavi na tem osiromašenem forumu >.<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oddahni si malo...

dobro veste kak novinarji vejo napihnit te zadeve

če ga ne poznate pol tišina ker je on eden od redkih ki ma kaj v glavi na tem osiromašenem forumu >.<

:kva2: Ja, je pokazal koliko ima v glavi :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem bo meni budacki pisal kako se vozim po cesti..zdej je pokazal svojo domišlavost...aja pa ne da bi bil proti njemu samo naj se ne dela pameten kako bi on vsem ki dirkajo po cesti prerezal gume..nikoli se nisem pelal skozi rdečo..srečo pa je mel da si ni naredil nič hujšega in hitro okrevanje seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa res bolše da nisi pameten ja... angelček :D

pa nič mu ni hudega ;)

ti tudi ne ko po dežju v ovinke letiš ko zmešan da ti samo gume nosi..angelček:D

samo napisal sem da policajem nebi nikol probal uiti še manj pa da bi s tem ogrozil druge udeležence v prometu...če padem,paden v kakem ovinku (al pa če mi bat zgrabi) in s tem naredim škodo samo sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proti tebi sem pa na asfaltu res angelček... če spregledamo vožnjo po mestu, po pločniku, po travniku, pač tam ki se vse da skrajšati pot xD

aja, kaj pa če padeš v desni ovinek z čisto vestjo, češ da škoduješ samo sebi, pri 100kmh in se avto pripelje nasproti? se bo zgodilo isto kot pri njemu ;)

ti si hujši ko kamikaza... 666 je že bil tarča tvojih samomorilskih poskusov z motorom :D tam bi tui zraven sebe še brata pa njega zaklal...skoraj... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah no ja novinarji ne vedo cele zgodbe. Dejstvo pa je da če te hoče policaj ustavt nimaš kj bežat. Če si pa norc pa to počneš in zravn skor zgazš še koga... ne vem no... hudo lep primer za naše antimotoriste v vladi, med kakimi novinarji itd. slaba luč pade na usacga, ki je kdaj sedel na motorju pa se po pravilih vozu. Ne rečm prevozš rdečo če ni šanse da ustavš al pa rešilc za tabo tul pa nimaš km drgam se umaknt... Brez zamere spluvajte me kukr vam paše ampak... glede na to kar pravjo, da je sam par "prask" mislm da jo je premal fasau. Ne da prvoščm da je človek poškodovan ali v smrtni nevarnosti, ampak če ti to ne reče skuleri se pa nor na pisti je pa zelo zelo žalostno.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah no ja novinarji ne vedo cele zgodbe. Dejstvo pa je da če te hoče policaj ustavt nimaš kj bežat. Če si pa norc pa to počneš in zravn skor zgazš še koga... ne vem no... hudo lep primer za naše antimotoriste v vladi, med kakimi novinarji itd. slaba luč pade na usacga, ki je kdaj sedel na motorju pa se po pravilih vozu. Ne rečm prevozš rdečo če ni šanse da ustavš al pa rešilc za tabo tul pa nimaš km drgam se umaknt... Brez zamere spluvajte me kukr vam paše ampak... glede na to kar pravjo, da je sam par "prask" mislm da jo je premal fasau. Ne da prvoščm da je človek poškodovan ali v smrtni nevarnosti, ampak če ti to ne reče skuleri se pa nor na pisti je pa zelo zelo žalostno.

+1

Popravljeno . Popravil denisadanic
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proti tebi sem pa na asfaltu res angelček... če spregledamo vožnjo po mestu, po pločniku, po travniku, pač tam ki se vse da skrajšati pot xD

aja, kaj pa če padeš v desni ovinek z čisto vestjo, češ da škoduješ samo sebi, pri 100kmh in se avto pripelje nasproti? se bo zgodilo isto kot pri njemu ;)

ti si hujši ko kamikaza... 666 je že bil tarča tvojih samomorilskih poskusov z motorom :D tam bi tui zraven sebe še brata pa njega zaklal...skoraj... :lol1:

zaklal pri 10kmh???ti si res čudak:slap:

kaj pa sta z @666 delala po hrvaški?dej lepo te prosim pa priznaj da si vsaj tolko na cesti kamikaza kot jas al pa še več:P

Popravljeno . Popravil rs125black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi rad vido kdo bi ustavo kr iz dobre volje če nebi mel izpita. aja, vi bi rajši motor gledali doma v garaži kot pa se peljali, saj še nimate izpita wauuu :D

@rs125black ej alo zaj pa si oddahni... kdaj prehitevam v nepregledne ovinke? kdaj prehitevam v škarje ko ti pol 1m zmanka da bi bil palačinka? pa kdaj so me iskali policaji okol po vasi zaradi prehitevanja v škarje?

proti tebi sem angelček, saj sen ti reko :P nič ti ne mečem naprej, je pač tvoja stvar v kolkih kosih boš mel aprilio pa bol pomembno kot to, sebe...

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne napihujejo novinarji zgodbe ampak bolj vi... Kaj zaj če je prevozu 2 rdeči luči, a je zato kaj bolj slab človek ? mislim da ni ker to tudi ni tako hudo kot vi napihujete... Zdaj da je bežal pred policijo ker nima izpita je kar razumljivo saj vi kot pravite da bi se 100% ustavli vam ne verjamem, ko si v tistem šoku delaš pač stvari ki niso najbolj pametne, da pa ni mel večjih poškodb ni niti kriva preveč sreča ampak oprema katero je verjetno nosil... :sleep2: Vprašaj če je sploh polovico zgodbe resnične kaj na netu piše, in kolko sem prebral je itak zbežal policaju ( vsa čast :P ) in to ni tako lahko, vem iz osebnih izkušenj ! In če še ni 18 ni take panike, ampak je vseeno fajn najebu :BUA:

Popravljeno . Popravil Nero56
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi rad vido kdo bi ustavo kr iz dobre volje če nebi mel izpita. aja, vi bi rajši motor gledali doma v garaži kot pa se peljali, saj še nimate izpita wauuu :D

@rs125black ej alo zaj pa si oddahni... kdaj prehitevam v nepregledne ovinke? kdaj prehitevam v škarje ko ti pol 1m zmanka da bi bil palačinka? pa kdaj so me iskali policaji okol po vasi zaradi prehitevanja v škarje?

proti tebi sem angelček, saj sen ti reko :P nič ti ne mečem naprej, je pač tvoja stvar v kolkih kosih boš mel aprilio pa bol pomembno kot to, sebe...

sem jas gdaj prehiteval v nepregleden ovinek?ali pa v nevem kake škarje?

so me že 2x brez ispita stavli pa sploh nisem pomislil na beg.tolko..nebi se pa jas tudi rad prepiral samo ne bi rad na tem forumu ispadel neki norc na cesti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš čisto vest se boš ustavu. Ja jst osebno bi ostavu, ker se mam preveč rad da bi reskerat šel pa se hudo poškodovat ali celo ubit. Zato k se fura brez izpita zame ni nč bolši. Sam seveda lahko je s tujim dnarjem srt... ko boš sam zaslužu dnar za kj več kot prdalice do 4k€ boš zelo zelo drugačnega mnenja in se tut pomislu ne boš usest gor v primeru da neb imel izpita. Sj ne rečm greš se zapelš, tm k veš da ni policije da se mal navadš, ko čakaš da gredo ure mimo in izpitna vožnja. Sam je za pomislt... če še za en izpit nimaš kako maš lahko pol za motor. Tko da impulz dj mal se zadrž in se obnašaj vsaj letom primerno. Nobenga ne zanima kako vozš, glavno da uživaš da ti je udobn in da ne kušneš asvalt usakič k ga pogledaš ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ne napihujejo novinarji zgodbe ampak bolj vi... Kaj zaj če je prevozu 2 rdeči luči, a je zato kaj bolj slab človek ? mislim da ni ker to tudi ni tako hudo kot vi napihujete... Zdaj da je bežal pred policijo ker nima izpita je kar razumljivo saj vi kot pravite da bi se 100% ustavli vam ne verjamem, ko si v tistem šoku delaš pač stvari ki niso najbolj pametne, da pa ni mel večjih poškodb ni niti kriva preveč sreča ampak oprema katero je verjetno nosil... :sleep2: Vprašaj če je sploh polovico zgodbe resnične kaj na netu piše, in kolko sem prebral je itak zbežal policaju ( vsa čast :P ) in to ni tako lahko, vem iz osebnih izkušenj ! In če še ni 18 ni take panike, ampak je vseeno fajn najebu :BUA:

jas nisem rekel da je slab človek,vendar me je razjezilo to ko mi je napisal da on nikoli ne leti po cesti in da bi vsem takim kot sem jas gume prerezal..in kaj je naredil zdaj on?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ta budacki ma res srečoXD prvič se mi ni ke hudega zgodilo, drugič pa je še sam 7 dni mladoleten (zarad kazni) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš čisto vest se boš ustavu. Ja jst osebno bi ostavu, ker se mam preveč rad da bi reskerat šel pa se hudo poškodovat ali celo ubit. Zato k se fura brez izpita zame ni nč bolši. Sam seveda lahko je s tujim dnarjem srt... ko boš sam zaslužu dnar za kj več kot prdalice do 4k€ boš zelo zelo drugačnega mnenja in se tut pomislu ne boš usest gor v primeru da neb imel izpita. Sj ne rečm greš se zapelš, tm k veš da ni policije da se mal navadš, ko čakaš da gredo ure mimo in izpitna vožnja. Sam je za pomislt... če še za en izpit nimaš kako maš lahko pol za motor. Tko da impulz dj mal se zadrž in se obnašaj vsaj letom primerno. Nobenga ne zanima kako vozš, glavno da uživaš da ti je udobn in da ne kušneš asvalt usakič k ga pogledaš ;)

sej je normalno da bo ščitil svojega kolega,samo je čudno da potem o meni neke bedarije klati in moraš se sprijazniti da je kriv.na srečo se je za njega še dobro izšlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem biu tm ja, sm porivu tvoj moped gor do parkinga :D

sm biu še vedno mačkast pa sm šu sam enga pržgat pa domou :)

Hvala :worship: , naslednjič ko se vidiva častim :beer1:. Jaz sem pa še gledal ko so uni gori govoril, da je nekdo padu, meni pa sploh na misel ni prišlo, da je mrbit to moj motor.

Mogoče ne napihujejo novinarji zgodbe ampak bolj vi... Kaj zaj če je prevozu 2 rdeči luči, a je zato kaj bolj slab človek ? mislim da ni ker to tudi ni tako hudo kot vi napihujete... Zdaj da je bežal pred policijo ker nima izpita je kar razumljivo saj vi kot pravite da bi se 100% ustavli vam ne verjamem, ko si v tistem šoku delaš pač stvari ki niso najbolj pametne, da pa ni mel večjih poškodb ni niti kriva preveč sreča ampak oprema katero je verjetno nosil... :sleep2: Vprašaj če je sploh polovico zgodbe resnične kaj na netu piše, in kolko sem prebral je itak zbežal policaju ( vsa čast :P ) in to ni tako lahko, vem iz osebnih izkušenj ! In če še ni 18 ni take panike, ampak je vseeno fajn najebu :BUA:

Pod to se podpišem, imaš čisto prav. Drgač edino me je zmotilo une dve rdeči luči kateri je prevozil, samo realno kokrat se vam je zgodilo da zapeljete do križišča, na semaforju rdeča v rangu 20m okrog pa nobenega. Naj še poudarim, da sem proti temu, da se vozi čez rdečo, hitre vožnje v nabitih naseljih itd., ampak situacija je bila karšna je že bila, če je naredil prav ali ne pa vrjetno on najbolj ve.

Drgač pa je težko bežat pred copsi, kr prašite kawc-a, ga je kr koštal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :worship: , naslednjič ko se vidiva častim :beer1:. Jaz sem pa še gledal ko so uni gori govoril, da je nekdo padu, meni pa sploh na misel ni prišlo, da je mrbit to moj motor.

Pod to se podpišem, imaš čisto prav. Drgač edino me je zmotilo une dve rdeči luči kateri je prevozil, samo realno kokrat se vam je zgodilo da zapeljete do križišča, na semaforju rdeča v rangu 20m okrog pa nobenega. Naj še poudarim, da sem proti temu, da se vozi čez rdečo, hitre vožnje v nabitih naseljih itd., ampak situacija je bila karšna je že bila, če je naredil prav ali ne pa vrjetno on najbolj ve.

Drgač pa je težko bežat pred copsi, kr prašite kawc-a, ga je kr koštal.

njega so s helikopterjem lovil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdaj če že bežiš pred policijo ni najbolj pametno vstavit pri rdeči luči... ammm... mal druga tema kaj ima kdo mogoče za prodat levo ogledalo in jabolko za rs 125 ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi rad vido kdo bi ustavo kr iz dobre volje če nebi mel izpita. aja, vi bi rajši motor gledali doma v garaži kot pa se peljali, saj še nimate izpita wauuu :D

Stari, odgovarjaš za svoja dejanja. Če maš jajca se vozit brez izpita, mej tud jajca da ustavš in plačaš položnico.

Mogoče ne napihujejo novinarji zgodbe ampak bolj vi... Kaj zaj če je prevozu 2 rdeči luči, a je zato kaj bolj slab človek ? mislim da ni ker to tudi ni tako hudo kot vi napihujete... Zdaj da je bežal pred policijo ker nima izpita je kar razumljivo saj vi kot pravite da bi se 100% ustavli vam ne verjamem, ko si v tistem šoku delaš pač stvari ki niso najbolj pametne, da pa ni mel večjih poškodb ni niti kriva preveč sreča ampak oprema katero je verjetno nosil... :sleep2: Vprašaj če je sploh polovico zgodbe resnične kaj na netu piše, in kolko sem prebral je itak zbežal policaju ( vsa čast :P ) in to ni tako lahko, vem iz osebnih izkušenj ! In če še ni 18 ni take panike, ampak je vseeno fajn najebu :BUA:

Ejga še enkrat si preber svoj post in se mal zamisl.

Hvala :worship: , naslednjič ko se vidiva častim :beer1:. Jaz sem pa še gledal ko so uni gori govoril, da je nekdo padu, meni pa sploh na misel ni prišlo, da je mrbit to moj motor.

Kaj pa men :? Tud js sm ga porivu :) No nas je blo kr ene par :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je normalno da bo ščitil svojega kolega,samo je čudno da potem o meni neke bedarije klati in moraš se sprijazniti da je kriv.na srečo se je za njega še dobro izšlo.

Ni nč na tebe letel ;) dejstvo je da je pretiravau, za kar je kriv sam. Ne prvoščm nobenmu tega, sam nekatere nažalost na drugačn način to ne izuči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa men :? Tud js sm ga porivu :) No nas je blo kr ene par :P

Tebi pa ne :P...joke. Pa kok vas je ta moped porival, jaz sem svojo (ta starao petardo) ko mi je na Rakitni ribnila porival oz. na začetku spustil vse od skakalnice in do table Črna vas...o ja kombinezon na sebi, prijetnih 20stopinj, uff da vam je vedt kako sm uživu :yes:.

Kaj naj ti rečem kot pa hvala, sej ko se vidiva se zmeniva. Sej si mislu tko ne, jaz častim ti plačaš?

P.S.: Fantje pejte spat jutr je šola!

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!