Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

lahko je zdaj tu pred računalnikom rečti kaj bi naredili v takšni situaciji ja. vsi največji angeli na cestah zdaj ko bulite v ekran.

sploh ga ne zagovarjam, ravnal je narobe in JE kriv.. moti me pa zelo da opravljate ko najhujše babe eno osebo nekaj v tri dni čeprav NE poznate vseh okoliščin sploh pa NE njegove zgodbe in NE vzroka zakaj je sploh začel bežat.

premislite malo preden začnete opravljat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je zdaj tu pred računalnikom rečti kaj bi naredili v takšni situaciji ja. vsi največji angeli na cestah zdaj ko bulite v ekran.

sploh ga ne zagovarjam, ravnal je narobe in JE kriv.. moti me pa zelo da opravljate ko najhujše babe eno osebo nekaj v tri dni čeprav NE poznate vseh okoliščin sploh pa NE njegove zgodbe in NE vzroka zakaj je sploh začel bežat.

premislite malo preden začnete opravljat

maš plus ;). sam kako ga je policaj lahko sploh loviu? policijski motorji ja naj nebi imeli šans proti enmu SS ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebi pa ne :P...joke. Pa kok vas je ta moped porival, jaz sem svojo (ta starao petardo) ko mi je na Rakitni ribnila porival oz. na začetku spustil vse od skakalnice in do table Črna vas...o ja kombinezon na sebi, prijetnih 20stopinj, uff da vam je vedt kako sm uživu :yes:.

Kaj naj ti rečem kot pa hvala, sej ko se vidiva se zmeniva. Sej si mislu tko ne, jaz častim ti plačaš?

P.S.: Fantje pejte spat jutr je šola!

Sej se hecam no :P Mi ni problem pomagat če je treba.

lahko je zdaj tu pred računalnikom rečti kaj bi naredili v takšni situaciji ja. vsi največji angeli na cestah zdaj ko bulite v ekran.

sploh ga ne zagovarjam, ravnal je narobe in JE kriv.. moti me pa zelo da opravljate ko najhujše babe eno osebo nekaj v tri dni čeprav NE poznate vseh okoliščin sploh pa NE njegove zgodbe in NE vzroka zakaj je sploh začel bežat.

premislite malo preden začnete opravljat

Ne boš vrjel da sem bil v podobni situaciji kot on in zato vem kako je to. Ampak, ni okoliščin, ni zgodbe, ni vzroka k bi opravičla

bežanje. V vsakem primeru ustaviš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimajo šans pomoje tudi ne...

dokler tista 500 kilska krava spelje si ti že v garaži ;D

policaji niso kr eni na teh motorjih, oni vejo vozit ZLO dobro, v to nikol ne podvomit ;)

jaz osebno si ne upam bežat pred policaji motoristi... dobro so natrenirani ni kajworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Miha27, sem prebral in premislil in prišel do zaključka da ima vsak svojo mnenje :winkiss: Če nima izpita in se je odloču da bo zbežal ( da nima izpita je kriva itak država ki vsak teden spreminja zakone in hočejo takšne vsote za izpit da te kap ) se logično nebo ustavil pri rdeči luči, mislim da bi se mu še policaj smejal če bi lepo pridno čakal na zeleno luč ko ga policaj lovi a ni tako ali se motim ? :hmm: In niti se ne mislim prepirat in komentirat o enemu ki ga sploh osebno ne poznam in nevem kaj se je sploh zgodilo, in nisem mnenja da je ravnal pravilno ampak nek kriminalec vseeno ni zaradi tega !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj? FJR nima šans?

Sory, nimaš pojma.

fjr 1200 z 140 konji in 250 kil z njegovo super aerodinamiko

proti

gsxr 600 z 130 konji in 160 kg

sory, ti nimaš pojma...ph34r.gif

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Miha27, sem prebral in premislil in prišel do zaključka da ima vsak svojo mnenje :winkiss: Če nima izpita in se je odloču da bo zbežal ( da nima izpita je kriva itak država ki vsak teden spreminja zakone in hočejo takšne vsote za izpit da te kap ) se logično nebo ustavil pri rdeči luči, mislim da bi se mu še policaj smejal če bi lepo pridno čakal na zeleno luč ko ga policaj lovi a ni tako ali se motim ? :hmm: In niti se ne mislim prepirat in komentirat o enemu ki ga sploh osebno ne poznam in nevem kaj se je sploh zgodilo, in nisem mnenja da je ravnal pravilno ampak nek kriminalec vseeno ni zaradi tega !

Eh, škoda besed.

Sam glede tega da ma vsak svoje mnenje se pa popolnoma strinjam s tabo ;)

fjr 1200 z 140 konji in 250 kil z njegovo super aerodinamiko

proti

gsxr 600 z 130 konji in 160 konji

sory, ti nimaš pojma...ph34r.gif

Ja to bo to. Najlaži je fuknt na mizo podatke o moči in teži, ter jih primerjat. :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko potem primerjaš poklicnega policista na motorju z lokalnim moto racerjem :?

V praksi preizkušena zadeva. Vrjem da se nebi spušču v pogovor če nebi vedu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nč na tebe letel ;) dejstvo je da je pretiravau, za kar je kriv sam. Ne prvoščm nobenmu tega, sam nekatere nažalost na drugačn način to ne izuči.

je letel.malo si preberi prejšnje poste in kaka 2 posta enih 10 strani nazaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je zdaj tu pred računalnikom rečti kaj bi naredili v takšni situaciji ja. vsi največji angeli na cestah zdaj ko bulite v ekran.

sploh ga ne zagovarjam, ravnal je narobe in JE kriv.. moti me pa zelo da opravljate ko najhujše babe eno osebo nekaj v tri dni čeprav NE poznate vseh okoliščin sploh pa NE njegove zgodbe in NE vzroka zakaj je sploh začel bežat.

premislite malo preden začnete opravljat

sem že bil v takih situacijah 2x in sploh nisem pomislil na beg:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoštujem tvojo kritičnost vendar... zakaj bi rinil z glavo skozi zid v prakso ko pa že v teoriji ne gre primerjat.

škoda besed ja kr nakladaš winkiss.gif

Je že rossi dokazal da je v motorizmu največkrat tako da velja da voznik dela razlko ne pa motor. Res primerjava ni najbolj primerna, pa vendar. Policisti na motorjih znajo iz svojih motorjev potrgnit ogromno, to pa je na cesti največkrat dovoj da sledijo vozniku. Se strinjam da so pospeški pri ss raketi neprimerno boljši, vendar na ovinkasti cesti samo pospeški nič ne pomagajo. Pa nočem s tem na nobenega kazat nini ne trdim da budacki ne zna vozit motorja. Kar je naredil je narobe, mislim da se s tem vsi strijnamo, čeprav bi bilo bolje da bi počakali na jegovo plat zgodbe namesto da ugibamo o razlogih za njegovo dejanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČAK KAJ?

Boš zj reku, da na ravnem pridejo pospeški bolj do izraza kot pri ovinkih? Hm zanimivo. Itak je važn stil vožnje oz. znanje vožnje skozi ovinek, veliko stvar pa naredi pospešek, da te "izstreli" do naslednjega ovinka.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja seveda iz tega vidika dam mihecu čisto prav... iz tega vidika po filozofsko tudi apn s sovoznikom ki meče bananine olupke vozniku hayabuse pod gume ima šanso trance_05_banana.gif

mislim da profesionalni dirkač s 125 kubično mašino šiba vse amaterje z 1000 kubiki na dirkališču kjer pridejo do izraza izkušnje trance_40_thumbup.gif

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že bil v takih situacijah 2x in sploh nisem pomislil na beg:nono:

no če imaš tako čisto vest pa še idi na postajo pa povej da si bil ti tisti ki so ga iskali po celi vasi zaradi prehitevanja v škarje.

zaj pa si oddehni ker tak nebo nikol konca ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no če imaš tako čisto vest pa še idi na postajo pa povej da si bil ti tisti ki so ga iskali po celi vasi zaradi prehitevanja v škarje.

zaj pa si oddehni ker tak nebo nikol konca ;)

nehajta vi2 že no tak vsi vemo da si največja kamikaza na cesti TI :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČAK KAJ?

Boš zj reku, da na ravnem pridejo pospeški bolj do izraza kot pri ovinkih? Hm zanimivo. Itak je važn stil vožnje oz. znanje vožnje skozi ovinek, veliko stvar pa naredi pospešek, da te "izstreli" do naslednjega ovinka.........

Že, že. endar ti pospeški nič ne pomagajo če sam ovinek zvoziš veliko počasneje kot policist, posledično prideš iz ovonka tudi z manjšo izhodno hitrostjo. Apak karkoli tukaj napišem je samo ugibanje in blefiranje. Kaj se v resnici dogaja ne vem in nimam namena ugotavljati. Ta debata pa takoali tako ne pelje nikamor. Tako da se bom raje posvetil čemu bolj uporabnemu. Peace and out.

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@666 se vidima še midva na dirkališču... dam ti nasvet... ne probaj me prehitet ker boš spet delal salte preko gumevilgrin.gif

fjr ni slab motor. velja za najboljšega med sport-touring motocikli ;) primerjat z SS motociklom ki je narejen samo za to... surrender.gif

toliko o motorju. če pa se primerjajo izkušnje med cafe rejserjem in policajem pa lahko samo povem da je policaj vsaj 1x več ur na dan na motociklu in prevozi vsaj 2x večjo razdaljo na dan kot kofetkar ;)

se pozna na občutku za motor trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@666 se vidima še midva na dirkališču... dam ti nasvet... ne probaj me prehitet ker boš spet delal salte preko gumevilgrin.gif

fjr ni slab motor. velja za najboljšega med sport-touring motocikli ;) primerjat z SS motociklom ki je narejen samo za to... surrender.gif

toliko o motorju. če pa se primerjajo izkušnje med cafe rejserjem in policajem pa lahko samo povem da je policaj vsaj 1x več ur na dan na motociklu in prevozi vsaj 2x večjo razdaljo na dan kot kofetkar ;)

se pozna na občutku za motor trance_25_naughty.gif

sam je blo pa fajn veš, sem na mehko priletel :naughty: moraš probat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ste pa otroc kle se kregate kdo je bl fuknen na cest pa kdo kere napake dela. Tist k jih dela že ve zakaj pa če ga bojo dubl bo sam plaču kazn je pa res da lahko s tem ogroža tut živlenja drugih :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Tko da treba je vozt po pamet :worship: Aja pa dobr filmček iz kačjih edin mal več varnostne bi pa lohk blo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!