Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

no če imaš tako čisto vest pa še idi na postajo pa povej da si bil ti tisti ki so ga iskali po celi vasi zaradi prehitevanja v škarje.

zaj pa si oddehni ker tak nebo nikol konca ;)

bolše to kot pa vožnja po pločniku..aja pa to je blo samo 1x medtem pa ti po pločniku non-stop,vsaj tako sem razumel:winkiss:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fetiš na minuse ftwworship.gifvsi na strani dobite pluse da mal negativce razjezim

v soboto če bo lepo vreme bi lahko šli na marijo reko/ride kaj pravite?

stanko drejč pa dejan so baje za akcijo... winkiss.gif

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fetiš na minuse ftwworship.gifvsi na strani dobite pluse da mal negativce razjezim

v soboto če bo lepo vreme bi lahko šli na marijo reko/ride kaj pravite?

stanko drejč pa dejan so baje za akcijo... winkiss.gif

prid do umaga! no lahko pa se dobimo na ridah pol grem pa jst naprej

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ste pa otroc kle se kregate kdo je bl fuknen na cest pa kdo kere napake dela. Tist k jih dela že ve zakaj pa če ga bojo dubl bo sam plaču kazn je pa res da lahko s tem ogroža tut živlenja drugih :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Tko da treba je vozt po pamet :worship:Aja pa dobr filmček iz kačjih edin mal več varnostne bi pa lohk blo :D

Ja una dva prva se res blizu furata, morata res enemu drugemu zaupati. Drgač pa ja varnostna, bi lahko bila večja, sam kaj naj rečem...i am guilty :krneki:

Miha27, sem se samo pohecal :yes:, sam zmeraj pomagam motoristu, če le vidim, da je kej narobe.

In da še pokomentiram vreme: :SS

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno: varnostna je bla samo sem bil za hip na drugem kraju..vem da druge misli na motorju nebi smele priti v glavo ampak zvesto slediti cesti...amapk kaj morem...kaj je blo je blo nemorem popraviti sem pa lahko v nasledne momente na motorju bol pazliv..vsaka šola nekaj stane...

glede marije reke pa bom lahko le snemalec ker mam gume do konca zanič:surrender: (upajmo da nebo nikjer naših modrih prijateljev):whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede marije reke sem za če grejo vsaj beno dejan pa jurič, pa če bo vreme seveda. malo treba gume spucat:OK:

Ejga mam jst zadnjo gumo če si zaiteresiran? Dunlop sportmax qualifier rr, res še velik profila, tako na robu kot na sredini.

Več pa ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga rakuna kak se je skrival do zdaj ;D jaz pičim ;) z kravo, da se razume ;)

ja ni blo časa pisat zdaj ko je blo še vreme, sem se raje vozil:grim ja še dejan naj pove pa jaz te tude grem če bomo vsaj mi3je. pa upam da še bomo koga od tule na poti pobrali da nas bo več:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp...in to govori nekdo ki z njegovim motorjem sploh neumnosti nemore počet :)

ja je že res da motor ne gre nikamor sam to še ne pomen da ne morš v škarje prehitevat itd itd :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ni blo časa pisat zdaj ko je blo še vreme, sem se raje vozil:grim ja še dejan naj pove pa jaz te tude grem če bomo vsaj mi3je. pa upam da še bomo koga od tule na poti pobrali da nas bo več:D

jas sem takoj za samo vreme mora bit :D aja andrej predne bremze še nebo toti vikend ker baje lucas niti ni za dobit za 09 :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pomaga kdo najdet blokado 35kw za suzlo sv 650 letnik 07naprej. Zanimajo me pa cene za to blokado oz. če kdo ve prbližno kok to pride?

Sm neki isku pa nism našu. Edin sm neki enkrat slišu da nej bi štern mel 35kw blokade.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pomaga kdo najdet blokado 35kw za suzlo sv 650 letnik 07naprej. Zanimajo me pa cene za to blokado oz. če kdo ve prbližno kok to pride?

Sm neki isku pa nism našu. Edin sm neki enkrat slišu da nej bi štern mel 35kw blokade.

en serviser je ponujal blokado sicer ne za ta motor pač pa za hyosunga 650 pa je rekel 200e. da dajo blokado noter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem takoj za samo vreme mora bit :D aja andrej predne bremze še nebo toti vikend ker baje lucas niti ni za dobit za 09 :blink:

rs kupi pa neboš mogel kam z deli:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!