Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mene pa neki zanima...nism vedo kam bi napisal...

A se da dele ki se jih da dobit na www.scooterkit.com prej videt oz če je možno da se v živo vidi...konkretno se gre za Tecnigas Racer izpuh za Mitota... a ma kdo kej izkušenj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najbolš bo, da jih pokličeš al jim pa mail pošli.

Se mi pa zdi da majo eno trgovino v lj, kjer se da kej videt, čeprov če majo glih ta avspuh v izložbi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej sem poslal mail...aja v lj? ker drugač mislm da so iz CE vsaj tak piše pod kontakt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej sem poslal mail...aja v lj? ker drugač mislm da so iz CE vsaj tak piše pod kontakt...

Kolk jaz vem ne mores prej nic videt,vsaj iz mojih izkusenj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk jaz vem ne mores prej nic videt,vsaj iz mojih izkusenj!

zato pa lahko vse izdelke, ki jih naročiš preko pošte na dom, vrneš v zakonsko določenem roku 15 dni in prodajalec ti mora vrniti kupnino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase opažam, da je tale del foruma precej pedersko nastrojen.

Malo pomislite, kaj si misli kaksen nov uporabnik, ki v vsaki temi opazi raznorazne opombe kot npr. "mwa, cmok, dej hehi lubi, :wub: :wub: ,..."

post-337-1149098864.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase opažam, da je tale del foruma precej pedersko nastrojen.

Malo pomislite, kaj si misli kaksen nov uporabnik, ki v vsaki temi opazi raznorazne opombe kot npr. "mwa, cmok, dej hehi lubi, :wub: :wub: ,..."

khm :D lool :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase opažam, da je tale del foruma precej pedersko nastrojen.

Malo pomislite, kaj si misli kaksen nov uporabnik, ki v vsaki temi opazi raznorazne opombe kot npr. "mwa, cmok, dej hehi lubi, :wub: :wub: ,..."

hehe :worship:

pa nisi prvi k je opazu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm :D lool :D

bahči koga on misl :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase opažam, da je tale del foruma precej pedersko nastrojen.

Malo pomislite, kaj si misli kaksen nov uporabnik, ki v vsaki temi opazi raznorazne opombe kot npr. "mwa, cmok, dej hehi lubi, :wub: :wub: ,..."

Ej lubi bubi tole si pa dobr zadeu...se vid da obvladaš :naughty:

OK,zdej pa resno...

Lan smo se mal pogovarjal o SMOT24 z našimi 125 prduljcami...jst sm za da se čimprej dogovorimo in izpeljemo,drugač tak al tak nebo nič iz tega .)

Je sploh še kdo zainteresiran za tole zadevo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

Lan smo se mal pogovarjal o SMOT24 z našimi 125 prduljcami...jst sm za da se čimprej dogovorimo in izpeljemo,drugač tak al tak nebo nič iz tega .)

Je sploh še kdo zainteresiran za tole zadevo :naughty:

Za kaj se gre tle,ker lani me ni blo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kaj se gre tle,ker lani me ni blo....

v 24urah je treba obpelat vse mejne prehode okol slovenije .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko nekak ja...drgač je pa velik materjala tle na forumu o tem :)

P.S.:

Jst bi šu :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ne bi dal mal počakat da se mal bl začne sezona...ker nekje je zdej sneg...pa junija smo ubistvu :D

jst sm tud zravn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko nekak ja...drgač je pa velik materjala tle na forumu o tem :)

P.S.:

Jst bi šu :yes:

P.S. jst tut

enkrat polet .) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tud zravn...

pa če ceu kombi rezervnih delov :P

Ja recmo da sm jst tut za stvar :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če ceu kombi rezervnih delov :P

Ja recmo da sm jst tut za stvar :OK:

pa še kij da polomm grčarja umes...ej gejči moj glej da jutr ob 10ih pridš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še kij da polomm grčarja umes...ej gejči moj glej da jutr ob 10ih pridš .)

gejči :slap:

dej ti ulet na MSN, pa se bova zmenila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:photo: DOns se je 1 "favleru" pred tromostovjem z tanovo (belo) rs 125-ko

kdo od tle?? ali najbrž ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je bil un k sm ga jst takrt prehitu...k ste me skor pojedl :D

:naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče je bil un k sm ga jst takrt prehitu...k ste me skor pojedl :D

:naughty: :naughty:

ja ja se spomnm, k si izjavu, da ne gre tanova rs-ka nikamor :lol:

drgač pa boli me kurac a je tanova slbša ali boljša od tastare, dejstvo je da 1.150.000 sitov nebi dov nIKOli za 125ko

si rajš to kupm aprilia ne 125ccm :naughty:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: vsi sršeni na turco, mogoče bomo mel spet kakšen članek v motoristu:

("celovški policaji ujeli 13 mladoletnih in 12 polnoletnih motoristov, znani po tem, da imajo svoj neuradni klub Moto Sršeni. Pridržali so jih ter zasegli 250 litrov piva, 15 litrov ostalega žganja in nekaj vrečk prepovedanih substanc. Idejni vodja skupine je t.i. GrCAR, katerega pravega imena še ne poznamo (trenutno ne daje izjav), prepoznate ga lahko po rdeči irokezi na svoji čeladi in sivo-modrim 125cc čoperju; poleg te osebe so še drugi pomembni možje tega društva: JeRn3j, ki so ga kljub kratkemu pobegu kasneje ujeli na bencinski postaji (namreč kupiti je šel nov izvod revije MotoSI), Cagivo Mito je vozil reesko, ki je roki zakona na ušel (m.g.: sprotoma je še prehitel novo, belo rs 125), a so ga zaradi nespretnosti na ovinkih kmalu ustavili; eden izmed glavnih akterjev tega kriminala je bil prekrščevalec kluba pod vzdevkom <=YaMaHa=>, saj si je kljub prometnim prekrškom dovolil predrznost, da je celovškemu policaju ponudil pir in joint; ubežal je smo en motorist, točnega naziva še ne poznamo, domnevamo pa, da je njegov vzdevek "mi", po poročilih naj bi bliskovito izginil za gorskimi ovinki (vozil naj bi Hondo NSR, prosimo Vas, da če kjer koli vidite tega motorista nas obvestite na **3).

Vir: policija Celovec (13.7.2006) :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: vsi sršeni na turco, mogoče bomo mel spet kakšen članek v motoristu:

("celovški policaji ujeli 13 mladoletnih in 12 polnoletnih motoristov, znani po tem, da imajo svoj neuradni klub Moto Sršeni. Pridržali so jih ter zasegli 250 litrov piva, 15 litrov ostalega žganja in nekaj vrečk prepovedanih substanc. Idejni vodja skupine je t.i. GrCAR, katerega pravega imena še ne poznamo (trenutno ne daje izjav), prepoznate ga lahko po rdeči irokezi na svoji čeladi in sivo-modrim 125cc čoperju; poleg te osebe so še drugi pomembni možje tega društva: JeRn3j, ki so ga kljub kratkemu pobegu kasneje ujeli na bencinski postaji (namreč kupiti je šel nov izvod revije MotoSI), Cagivo Mito je vozil reesko, ki je roki zakona na ušel (m.g.: sprotoma je še prehitel novo, belo rs 125), a so ga zaradi nespretnosti na ovinkih kmalu ustavili; eden izmed glavnih akterjev tega kriminala je bil prekrščevalec kluba pod vzdevkom <=YaMaHa=>, saj si je kljub prometnim prekrškom dovolil predrznost, da je celovškemu policaju ponudil pir in joint; ubežal je smo en motorist, točnega naziva še ne poznamo, domnevamo pa, da je njegov vzdevek "mi", po poročilih naj bi bliskovito izginil za gorskimi ovinki (vozil naj bi Hondo NSR, prosimo Vas, da če kjer koli vidite tega motorista nas obvestite na **3).

Vir: policija Celovec (13.7.2006) :krneki:

:slap:

ti maš domišlijo :grim

P.S. irokeza je črne barve, čelada pa rdeče ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!