Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

zgleda kot da je 4t:hmm:

Ker tud je 4t xD Drugače sta pe dve verziji, stunt in race concept. Me pa res zanima če se bo dal katero registrerat :? verjetno da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tista cesta o keri sem ti govoro al je to na poti do pohorja gor do konca?

kak se pelje?

nevem za kero si govoril,vem pa da je prvo hoško pohorje potem pa na drugi tabli čez nekaj km pohorje samo z drugim imenom,dalje gor pa še tabla areh:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahaa, no jaz pa sem ti govoro o maribor hoče pa pol proti celju. tista je pa bol z odprtimi ovinki in še posebaj za omenit: 5/5 za asfalt res...

super:OK: .drugo leto pa po samih ovinkih:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem za kero si govoril,vem pa da je prvo hoško pohorje potem pa na drugi tabli čez nekaj km pohorje samo z drugim imenom,dalje gor pa še tabla areh:D

ja cesta je super samo škoda da smo jo šli testirat ob devetih večer. ok nismo pač vozili do roba zaradi teme, je pa bil razgled nad mislim da hočami pa delom maribora (v temi in jasno vreme) tud v redu :notworthy: . pa potem po avtocesti domov, res bil preizkus vzdržljivosti rs 125:naughty: ni blo milosti, ampak brez problema predržala z mano pa bratom gor (skupno tehtama blizu 200 kg ) pa tudi čez 160 je šla v 5 prek 12000 rpm v šesti pa ji je zmanjkalo:yea1: 666 povej cbr v zavetrju za nama v 6 na blokadi če se ne motim blizu 150 ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cesta je super samo škoda da smo jo šli testirat ob devetih večer. ok nismo pač vozili do roba zaradi teme, je pa bil razgled nad mislim da hočami pa delom maribora (v temi in jasno vreme) tud v redu :notworthy: . pa potem po avtocesti domov, res bil preizkus vzdržljivosti rs 125:naughty: ni blo milosti, ampak brez problema predržala z mano pa bratom gor (skupno tehtama blizu 200 kg ) pa tudi čez 160 je šla v 5 prek 12000 rpm v šesti pa ji je zmanjkalo:yea1: 666 povej cbr v zavetrju za nama v 6 na blokadi če se ne motim blizu 150 ane?

ja res je blo vse super pa prav cesta na pohorje res 1A meni osebno dosti bolše od marije reke :D ja je blo v 6. na blokadi ja po števcu od rs-ke okoli 150 ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!