Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A res? Fak bi pršu, sam bo zih spet gume spredi zmankal, pa bo šlo spet vse v kur...

ma sej ni nujni dirkat..važno je da se dobimo pa ob kakem piru 2,3,4... kaj rečemo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče jst, če bo lepo vreme, samo ne vem če bom dirkal ker imam bolj slabe (stare) gume. Sicer je pa profila še dost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče jst, če bo lepo vreme, samo ne vem če bom dirkal ker imam bolj slabe (stare) gume. Sicer je pa profila še dost...

ne boš edini..kar nekaj nas nebo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz tudi nevem če bi zdržal... Jaz dirkal nebom, se bom vozil turistično kot zadnjič :) gume so itak że čist pr koncu ;D

Samo kolko zgleda nao nič z tega kr vremenska napoved ni lih rožnata :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leon sploh ni enako :nono:

No enako ni, ampak jaz zdržal ne bi, pa še do tam imam 200km. Zdej 200km delat pa ga poj nič stiskat, uff to je pa že kr mučenje :D.

Impulz: Info: g. Rauš, +385915166949, pobrano iz naslova če ti kej pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tud kar težko zdržal da bi samo gledal. Samo itak še nikoli nisem bil na dirkališču in bi na začetku šu bl tko lagano sportski :P, pa nebi rad reskeru kakšnega padca. Sicer sem pa itak ugotovu da nimam popolne opreme, ker nimam škornjev ampak mam samo piščančke, kar verjetno pomeni da me ne bi gor spustil če se prov spomnim ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič nebo z marofa je impulz danes klical pa so rekli da je baje zasedeno prenočišče že za 4 tedne vnaprej :surrender:

Pol gremo pa lahko na raceland :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol gremo pa lahko na raceland :rolleyes:

Na Raceland bi te s tako opremo ziher spustili, enako pa ne morem reči za marof ker nikoli nisem bil gori ampak po mojem ne bi šlo.

Drgač misliš kej kupovat? Zdej prihaja zima, pa boji bili povsod lepi popusti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Raceland bi te s tako opremo ziher spustili, enako pa ne morem reči za marof ker nikoli nisem bil gori ampak po mojem ne bi šlo.

Drgač misliš kej kupovat? Zdej prihaja zima, pa boji bili povsod lepi popusti.

Ja to bi se splačalo zdajle kupit kaj takega. Bom videl koliko dnarja bom dal za servis, kar mi bo ostalo gre definitivno za opremo ter za nove gume (ki jih bom verjetno kupil spomladi). Drugače pa že dalj časa gledam nkeaj takega: http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/FOX-Titan-Sport-Jacket/SubProducts/FOX-Titan-Sport-Jacket-0001

Lahko dobim precej ceneje. Pomoje se kr splača, upam da je udobn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V motorjetu se splača zdaj kombinezone kupit :) do-60% na eno in dvodelce ;)

Kaj pa gume? Se bl plača sedaj al spomladi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!