Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja to bi se splačalo zdajle kupit kaj takega. Bom videl koliko dnarja bom dal za servis, kar mi bo ostalo gre definitivno za opremo ter za nove gume (ki jih bom verjetno kupil spomladi). Drugače pa že dalj časa gledam nkeaj takega: http://www.fc-moto.d...ort-Jacket-0001

Lahko dobim precej ceneje. Pomoje se kr splača, upam da je udobn...

Neki tazga mam jst u omari, neraztrgano, brez praskice, za mali dnar. Sam moram poiskat :P

Eh... Tista ženska na marofu je pravo srčece, če se lepo z njo meniš te bo pustila v kopalkah na pisto ;)

To sm se pa nasmejau xD haha Midva ga pa juter sipava :D Če bo le ratalo use xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bi se splačalo zdajle kupit kaj takega. Bom videl koliko dnarja bom dal za servis, kar mi bo ostalo gre definitivno za opremo ter za nove gume (ki jih bom verjetno kupil spomladi). Drugače pa že dalj časa gledam nkeaj takega: http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/FOX-Titan-Sport-Jacket/SubProducts/FOX-Titan-Sport-Jacket-0001

Lahko dobim precej ceneje. Pomoje se kr splača, upam da je udobn...

Kul samo ti raje priporočam en kombi (sam sem za enodelnega) in ene škornje. Drgač kokr ti paše in kot ti finance dovolijo :yes:

Kej veš kok bi te lahko pršu servis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul samo ti raje priporočam en kombi (sam sem za enodelnega) in ene škornje. Drgač kokr ti paše in kot ti finance dovolijo :yes:

Kej veš kok bi te lahko pršu servis?

Preveč! (tri tedne počitniškega dela :BUA:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki tazga mam jst u omari, neraztrgano, brez praskice, za mali dnar. Sam moram poiskat :P

To sm se pa nasmejau xD haha Midva ga pa juter sipava :D Če bo le ratalo use xD

Kaj nebo ratalo!?!?.. :D sem že klical v unisex da naj dajo malo več vina na hladno da neomo tople špricere pili preden se ogrejemo sploh ;D

Ubijalka med tednom spet jao haha ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nebo ratalo!?!?.. :D sem že klical v unisex da naj dajo malo več vina na hladno da neomo tople špricere pili preden se ogrejemo sploh ;D

Ubijalka med tednom spet jao haha ;D

mega! :D Ka bo to pokalo xD

Komi čakam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to slišim vsaki drugi dan... Še dobro da je čez teden šola da vem kaj sem vse naštimal cež vikend :lol1:

boš ti ja :lol1:

že vidim kako boš ležal v travi in delal bruh-bruh :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto nesem aro :) drugače ja 02 letnik in ohranjenost spodaj :D

post-24139-046931000 1285092482_thumb.jpg

huhu, lep. Edin KTM ma dele drage k prasica. Drgač pa lep :D, aja sej 4t gre isto kukr jz vem  :?:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huhu, lep. Edin KTM ma dele drage k prasica. Drgač pa lep :D, aja sej 4t gre isto kukr jz vem :?:?

pa ja meni je itak vseeno samo 2t je 2t :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e yourfriend pa jst tebe skor vsak dan vidm :D u nedeljo popoudne k sm biu u skaniji.. sm te vidu k si sou proti centru pol pa spet te vidu k si sou dam..kao stegnu ga tm cez uno krizisce :P učer k si sou u solo k si zaviu desno tuki pr tem mojmu kriziscu, sm sov glih proti teb, 1m če sm biu od tebe, od tvoje desne..ti pa cist osredotočn na cesto :D sj prou :D i se pol skor zabou u uno 24ko k nisi vedu al te bo spustu al bo spelju :D se dobr da te je spustu, da si lahk potegnu in pokazu kkšn zvok ma ta tvoj stroj :P pa še dans zjutri k si sou prot centru..k si prehiteu unga skuterja :D še dobr da je bla 50ka :lol: :P drgač pa škoda k nimam več motorja..pol bi me tud ti gledu..od uzadi :naughty: :P

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nebo ratalo!?!?.. :D sem že klical v unisex da naj dajo malo več vina na hladno da neomo tople špricere pili preden se ogrejemo sploh ;D

Ubijalka med tednom spet jao haha ;D

kakšno vino..štok kola al pa redbull vodka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!