Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Aaa, eni se še kr furate, drugim se je sezona že končala :cry:. Evo ko je že lih taka lepa slikca .

In to kdaj že!! :( polom od sezone, prevozu slabih 10 jurju... đabe res :unsure: tolažm se, da bo drug let bolše... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to kdaj že!! :( polom od sezone, prevozu slabih 10 jurju... đabe res :unsure: tolažm se, da bo drug let bolše... :grim

eh ne govor..tuki v lj se folk fura s colnom :D da o kajakih in srfrjih ne govorim.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaa, eni se še kr furate, drugim se je sezona že končala :cry:. Evo ko je že lih taka lepa slikca http://www.youtube.com/watch?v=JOZjGfr2mo4.

Ej jst bi se tud ful rd to nauču! Pa me zanima če je to sploh možno z mojim motorjem? Pa kako se je to najlažje naučit? In pa kok možnosti je da padem pri učenju, oz. res se ne bi rad lizu z asvaltom, čeprou da se tko dobr naučiš kot teli na posnetku morš pomoje kr ene parkrat past al kako? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e yourfriend pa jst tebe skor vsak dan vidm :D u nedeljo popoudne k sm biu u skaniji.. sm te vidu k si sou proti centru pol pa spet te vidu k si sou dam..kao stegnu ga tm cez uno krizisce :P učer k si sou u solo k si zaviu desno tuki pr tem mojmu kriziscu, sm sov glih proti teb, 1m če sm biu od tebe, od tvoje desne..ti pa cist osredotočn na cesto :D sj prou :D i se pol skor zabou u uno 24ko k nisi vedu al te bo spustu al bo spelju :D se dobr da te je spustu, da si lahk potegnu in pokazu kkšn zvok ma ta tvoj stroj :P pa še dans zjutri k si sou prot centru..k si prehiteu unga skuterja :D še dobr da je bla 50ka :lol: :P drgač pa škoda k nimam več motorja..pol bi me tud ti gledu..od uzadi :naughty: :P

ja tut jest sm te dons vidu :D dere se ko prasica ( lep sound) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa k si lihk že ta driftanje omenu tale posnetek je dobr

Sm gledu že dost teh posnetkov ja, sej v teoriji vem kako gre sam useen bi rd mal od vs slišu če je že kdo probavu recimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej jst bi se tud ful rd to nauču! Pa me zanima če je to sploh možno z mojim motorjem? Pa kako se je to najlažje naučit? In pa kok možnosti je da padem pri učenju, oz. res se ne bi rad lizu z asvaltom, čeprou da se tko dobr naučiš kot teli na posnetku morš pomoje kr ene parkrat past al kako? :?

 Ne, to s tvojim motorjem ni možno ker je daleč daleč prešvoh da bi zavrtel kolo v prazno. Motor more biti nujno 250ccm+. Najbolje je tako kot teli na posnetku. Polno opremo: nujno usnje, škornje in ščitniki (noge, trebuh,  roke). Ko driftajo tako ali tako dajo na tla koleno ali pa škorenj tako, da tudi če kolo zdrsne se z nogo odrine nazaj oziroma se upre na koleno (drsnik). Da lahko probavaš take akrobacije rabš met dobre gume, asfalt in primerno izletno cono, v primeru zdrsa. Za motor je pa tako. Najbolje je da si namontiraš eno dobro balanco, ki je ob padcu ne boš zvil + ene aluminjaste ščitnike, da niso le za enkratno uporabo ( Balanca dobre 100€ + ščitniki slabih 100€, skupaj 200€). Dobro je tudi, če si na vsako stran osi od kolesa namontiraš crash pade, tako da motor drsa po crash padu ne po vilicah, da ni škode. Potem pa samo gasa in probavat. Če boš kje našel primerno gladek asfalt bi se mogoče znalo nardit da bi tudi 125 kontrolirano vrtela zadnje kolo. Samo je to potem zelo nepredvidljivo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, to s tvojim motorjem ni možno ker je daleč daleč prešvoh da bi zavrtel kolo v prazno. Motor more biti nujno 250ccm+. Najbolje je tako kot teli na posnetku. Polno opremo: nujno usnje, škornje in ščitniki (noge, trebuh, roke). Ko driftajo tako ali tako dajo na tla koleno ali pa škorenj tako, da tudi če kolo zdrsne se z nogo odrine nazaj oziroma se upre na koleno (drsnik). Da lahko probavaš take akrobacije rabš met dobre gume, asfalt in primerno izletno cono, v primeru zdrsa. Za motor je pa tako. Najbolje je da si namontiraš eno dobro balanco, ki je ob padcu ne boš zvil + ene aluminjaste ščitnike, da niso le za enkratno uporabo ( Balanca dobre 100€ + ščitniki slabih 100€, skupaj 200€). Dobro je tudi, če si na vsako stran osi od kolesa namontiraš crash pade, tako da motor drsa po crash padu ne po vilicah, da ni škode. Potem pa samo gasa in probavat. Če boš kje našel primerno gladek asfalt bi se mogoče znalo nardit da bi tudi 125 kontrolirano vrtela zadnje kolo. Samo je to potem zelo nepredvidljivo.

Oo ful hvala za ta odgovor, to me je zanimal. Maš +. Sm se odloču da pol tega z DT-jko ne bom probavu. Mogoče pol kasnej če si kkšnga KTM-a ubodem :whistle:

Kaj pa tist sistem da zablokeraš zadno gumo in ne da dodaš gas da se guma vrti v prazno? A to potem velik spremeni zadevo, ker tuki pa moč motorja ni pomembna in bi se vrjetn dal tud z 125ccm al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist je recmo ko prihajaš v ovink maš v 4ti pa vržeš v 2 ali clo 1 pa sklopko spustiš / popuščaš in ti zato zadn kolo zablokira :)

aja pa z dtjko se neda tega lepo delat ker je 2taktna in premalo zablokira kolo.

Popravljeno . Popravil logarr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to kdaj že!! :( polom od sezone, prevozu slabih 10 jurju... đabe res :unsure: tolažm se, da bo drug let bolše... :grim

10.000km, jaz pa 4.000km-res beda od sezone, celo zimo bom sam čaku na poletje (debiln sneg). RRyDeRR mah itak, da so ga zamenjal, sam moram šparat za neki močnejšega :BUA:.

motorist1 jaz tega na 125-ki ne bi probaval, še posebi ker je 2t. Drgač pa probat ni greh ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok sm že pršu do zaključka da zaenkrat bom še kr "normalno" vozu. Sam tko pravjo: mladost norost. Pol k si pa starejši te pa pomoje use mine :P

Pri tem opisu tega motorja me je zmotu opis in sicer: zraven dodam še glavo valja na kerozin. Ok, kerozin je gorivo za avijone ampak kaj the fuck je glava na kerozin :blink: XD. Al so to spet krene buče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa na 15

Odvsno kolk maš rad svoj motor.

Imamo amatersko progo pri nas (brat ma Yamo125 2t )....

Znanec ima 2010letnik Hondo 250 4T in menja olje na toliko kot sem povedal.

Po 15urah verjetno takšen ven priteče, da raje nebi želel vedeti.

Golaž party laugh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok sm že pršu do zaključka da zaenkrat bom še kr "normalno" vozu. Sam tko pravjo: mladost norost. Pol k si pa starejši te pa pomoje use mine :P

Pri tem opisu tega motorja me je zmotu opis in sicer: zraven dodam še glavo valja na kerozin. Ok, kerozin je gorivo za avijone ampak kaj the fuck je glava na kerozin :blink: XD. Al so to spet krene buče?

Ja pa tudi: "bolj star, bolj nor" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<br /> Ne, to s tvojim motorjem ni možno ker je daleč daleč prešvoh da bi zavrtel kolo v prazno. Motor more biti nujno 250ccm+. Najbolje je tako kot teli na posnetku. Polno opremo: nujno usnje, škornje in ščitniki (noge, trebuh,  roke). Ko driftajo tako ali tako dajo na tla koleno ali pa škorenj tako, da tudi če kolo zdrsne se z nogo odrine nazaj oziroma se upre na koleno (drsnik). Da lahko probavaš take akrobacije rabš met dobre gume, asfalt in primerno izletno cono, v primeru zdrsa. Za motor je pa tako. Najbolje je da si namontiraš eno dobro balanco, ki je ob padcu ne boš zvil + ene aluminjaste ščitnike, da niso le za enkratno uporabo ( Balanca dobre 100€ + ščitniki slabih 100€, skupaj 200€). Dobro je tudi, če si na vsako stran osi od kolesa namontiraš crash pade, tako da motor drsa po crash padu ne po vilicah, da ni škode. Potem pa samo gasa in probavat. Če boš kje našel primerno gladek asfalt bi se mogoče znalo nardit da bi tudi 125 kontrolirano vrtela zadnje kolo. Samo je to potem zelo nepredvidljivo. <br /><br /><br /><br />
<br /><br /><br />

pol si pa poglej to! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvsno kolk maš rad svoj motor.

Imamo amatersko progo pri nas (brat ma Yamo125 2t )....

Znanec ima 2010letnik Hondo 250 4T in menja olje na toliko kot sem povedal.

Po 15urah verjetno takšen ven priteče, da raje nebi želel vedeti.

Golaž party laugh.gif

kolega k derka je reku da se na 15 ur mena ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!