Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

<br /><br /><br />

pol si pa poglej to! :D

zkwa to folk dela brez opreme.... :whistle: očitno v mladosti še nikol ni padu s kolesam, pa neve kolk je trd afsvalt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa 4 takterja? :) 125 2t trga :) ktm 46km :) meni še preveč za zdaj :D

Ja pol pa ga mors velikrat pelat na servis če normaln km nrdiš-okol 10.000 na sezono,pa 4t je bol vzdržliv,z 2t če boš naredu 50.000 ampak ne vrjamem s 4t pa čez 100.000km oz velik vec.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol pa ga mors velikrat pelat na servis če normaln km nrdiš-okol 10.000 na sezono,pa 4t je bol vzdržliv,z 2t če boš naredu 50.000 ampak ne vrjamem s 4t pa čez 100.000km oz velik vec.

govora je o krosi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA tut pr krosi je 4t bolš,sam 2t je večji uzitk pelat pa lah ga mas če maš velik dnara k se dotkrat kej pokvar.Oz vzdržlivost je 4t masine dost bols.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahahah mogoče če res derkaš profesonalno

drgač pa na 15

dost jih poznam pa vsi približno na 5 ur zamenjajo, sej ni tak strošek tisto olje in filter, kot pol še kaj več ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA tut pr krosi je 4t bolš

+

Moč ti podaja veliko bolj linearno...

2t ti pa mašina sam scufa na visokih... zto sm tud odletu učer na mariji reki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+

Moč ti podaja veliko bolj linearno...

2t ti pa mašina sam scufa na visokih... zto sm tud odletu učer na mariji reki

kje na mariči si pa odleteu, zkaj? navš reku da te je rska zmetala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj res dons sm vidu enga na Jesenicah s tako RS.-ko kokr mam jest sam brez nalepk... je kr luštna za pogledat... drgač sm pa vozu na YBR-250 v avtošoli, 2-delni modr kombinezon, če se vam zdi kej smešno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kros ti sam cukne,4t pa lepo vleče,moja XTjka tko lepo vlekla pa fajn štimo mela z akrapoti,še bi mel in bom mel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajoj sm mislu da je zadnja objava od brejkera,no njega sm mislu citirat,ajoj pa k sm pozabu citirat,ajoj.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj res dons sm vidu enga na Jesenicah s tako RS.-ko kokr mam jest sam brez nalepk... je kr luštna za pogledat... drgač sm pa vozu na YBR-250 v avtošoli, 2-delni modr kombinezon, če se vam zdi kej smešno :P

Kva delaš za 35kW .). Sej nima kej bit smešno, jaz sem tudi delal v kombinezonu izpit, sam takrat sem mel dvodelnega, zdej s tem pa ne vem kako bi bilo :hmm:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva delaš za 35kW .). Sej nima kej bit smešno, jaz sem tudi delal v kombinezonu izpit, sam takrat sem mel dvodelnega, zdej s tem pa ne vem kako bi bilo :hmm:.

Jap A2, sj bo kmal fertik :yea1: hehe, ma men je smešn, sam jebat ga morš met use gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap A2, sj bo kmal fertik :yea1:

Jest ga mam že whistle.gif

Ja padu sm na prvi serpentini v desno (za kmetijo na desni)...

Založu sm in namest, da bi mel že vstopno hitrost visoko sm pred polnim nagibom gas navil (druga prestava).

Najprej gre lepo kolen po tleh sekundo kasneje se mi pa odvrti čez 9k in sam zadna guma adijo....

Še dobr, da sm bil že na kolenu in sem se lepo po drsniku za motorjem odslajdal trance_25_naughty.gif

Naredu korak in hitro motor pobral preden me kdo vidi trance_17_emot-angel.gif

Grem pa Oktobra 1x na Marof, da vidmo kako izgleda SS v pravem pomenu besede. K ga neki uletavat po regionalki se mi zdi mal brez veze...

Sej ne, da ni ZAKOOOn. Sam zdravo pa tudi ni trance_39_thumbdown.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah briga te. Kok maš že ur?

8, drug tedn še 9ta pol pa glavna.... 3-krat preveč za moje pojme, pa dons sm jih plaču 8, ena je 35€ sj niso normalni.... :headbang: je šlo dons enih 280€, zakon pofukan če bi blo po moje bi šu s 3. uro na glavno. -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ga mam že whistle.gif

Ja padu sm na prvi serpentini v desno (za kmetijo na desni)...

Založu sm in namest, da bi mel že vstopno hitrost visoko sm pred polnim nagibom gas navil (druga prestava).

Najprej gre lepo kolen po tleh sekundo kasneje se mi pa odvrti čez 9k in sam zadna guma adijo....

Še dobr, da sm bil že na kolenu in sem se lepo po drsniku za motorjem odslajdal trance_25_naughty.gif

Naredu korak in hitro motor pobral preden me kdo vidi trance_17_emot-angel.gif

Grem pa Oktobra 1x na Marof, da vidmo kako izgleda SS v pravem pomenu besede. K ga neki uletavat po regionalki se mi zdi mal brez veze...

Sej ne, da ni ZAKOOOn. Sam zdravo pa tudi ni trance_39_thumbdown.gif

ko boš šel javi da še pridemo mi polek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8, drug tedn še 9ta pol pa glavna.... 3-krat preveč za moje pojme, pa dons sm jih plaču 8, ena je 35€ sj niso normalni.... :headbang: je šlo dons enih 280€, zakon pofukan če bi blo po moje bi šu s 3. uro na glavno. -_-

ja nimaš kej takle mamo sej jest sm mogu tut sicer za 125 ampak je slo uceri 550 eur sam za vozne :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nimaš kej takle mamo sej jest sm mogu tut sicer za 125 ampak je slo uceri 550 eur sam za vozne :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

heh 550 sem jas dal lani za vse skup za a1 :D kam smo prišli :surrender:

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!