Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jez mam jutr glavno za A2...:) nazačetku sm samo v jakni vozu, pa je baje obvezno met full opremo, sm prihajal z draggin jeans hlači, pa sm reku da na glavno bom raj pršu v celem kombinizionu, bol resno zgledaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko boš šel javi da še pridemo mi polek :D

Sosed je šel včeraj pa sem mu zatežil, da bi lahko men rekel... tako, da mi je povedal, da greva oktobra 1x hooray.gif

Sam nevem kakšne bojo kaj temperature takrat !? Pod 18 stopinj mi je že mal riziko dry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8, drug tedn še 9ta pol pa glavna.... 3-krat preveč za moje pojme, pa dons sm jih plaču 8, ena je 35€ sj niso normalni.... :headbang: je šlo dons enih 280€, zakon pofukan če bi blo po moje bi šu s 3. uro na glavno. -_-

Ja tko je, maš pa pol 2 leti mir, no ja odvisno kaj kupiš :evilgrin:.

Jez mam jutr glavno za A2...:) nazačetku sm samo v jakni vozu, pa je baje obvezno met full opremo, sm prihajal z draggin jeans hlači, pa sm reku da na glavno bom raj pršu v celem kombinizionu, bol resno zgledaš :)

A res, to ti je inštruktor povedal? Glede resnosti je pa tko, mene je ocenjevalec vprašal, zakaj imam podrsane kolenčnike, pa sm sam reku da sem bil na Racelendu, tip pa sam pogledu pa se nasmeju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo naredu...

Ja inštruktor je vsakmu reku pač vso opremo, če česa nisi imel so ti pa itak v avtošoli sposodl :) Jez sm raj brez drsnikov pršu :):boobies:

:OK: Kaj pa zdej, na kej močnejšega prešaltat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še se sploh splača delat ispit?

no nepravim da ga ni fajn met, samo jas ga nebom delal :D

ja splača se v vsakem primeru če gledaš glede policajev drgač pa je bz k je tok drag :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja splača se v vsakem primeru če gledaš glede policajev drgač pa je bz k je tok drag :headbang:

no naredil sem okrog 30000km brez ispita in nisem dobil niti centa kazni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On si še lahko privošči k je še froc... Jaz sem pa dobil danes drugo vabilo na sodišče že pička jim kisla :/

Danes sva z 666 prevozila celo pohorje, jaz pa sem še za zaključek odvozil smučarsko pisto :D danes je res blo noro xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo naredu...

Ja inštruktor je vsakmu reku pač vso opremo, če česa nisi imel so ti pa itak v avtošoli sposodl :) Jez sm raj brez drsnikov pršu :):boobies:

Bravo majstr, a je kej fore to? Jst sm mu reku da mam od strica kombinezon kao da niso moji :rolleyes: sam se je sam posmejov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drsnike sm jez itak fuknu še sam nevem kam, takt k sm odletu :) Ok, če bi jih najdu, bi jih meu vrjetn gor...sam itak mam une k se iskrijo in dobesedno štrlijo iz kombiniziona, tko da sm raj brez pršu, pa še vedu sm da se bo zihr kdo utaknu v to :)

Nima fore, sam pr teh izpitnikih nikol neveš kaj jih bo zmotil...Nevem mogoče že tvoj karakter in te bo fuknu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam glej da te nou jutr ustavu pa bos dubu 5x višjo kazn kt bi dau za ispit :D

1. je to nemogoče ker je kazen 500e če plačaš v prvih 14 dneh (nebom rekel da je točno 14 dni) maš 250e ,so me pa že 2x brez stavli in ni blo nikoli problemov...tako da vsaj v naših krajih če maš kaj v glavi počakaš do 18. leta greš delat za 35kw in pri 20 za neomejeno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. je to nemogoče ker je kazen 500e če plačaš v prvih 14 dneh (nebom rekel da je točno 14 dni) maš 250e ,so me pa že 2x brez stavli in ni blo nikoli problemov...tako da vsaj v naših krajih če maš kaj v glavi počakaš do 18. leta greš delat za 35kw in pri 20 za neomejeno..

Lahko malo razložiš na podlagi česa so te spustili brez kazni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko malo razložiš na podlagi česa so te spustili brez kazni?

Zagotovo ker je star 15 let pa vprašaj če je takrat bil že 15 star, dokler nebo star 18 pomoje nebu neke posebe najebu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko malo razložiš na podlagi česa so te spustili brez kazni?

Če bi v Sloveniji uvedl 20% davk na korupcijo bi bli takoj vn iz krize :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo ker je star 15 let pa vprašaj če je takrat bil že 15 star, dokler nebo star 18 pomoje nebu neke posebe najebu :OK:

Napisal je da nikoli ni bilo nobenih problemov, seprav jst razumem to kot da nikoli ni dobil sodnika..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. je to nemogoče ker je kazen 500e če plačaš v prvih 14 dneh (nebom rekel da je točno 14 dni) maš 250e ,so me pa že 2x brez stavli in ni blo nikoli problemov...tako da vsaj v naših krajih če maš kaj v glavi počakaš do 18. leta greš delat za 35kw in pri 20 za neomejeno..

ja lej tut odvisn je na kašnga copsa prletiš... en ti bo reku spel se mi predn si premislm drug te bo pa jebu do amena pa isku use napake :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!