Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kaj če nimaš izpita za motor ( A1, A2, A ) pa te dobijo z 125-ko ali pa z kakim 600 ccm so kazni iste ? Mislim da bi mogle biti, pač vožnja brez izpita pol pa vseeno ali je 600, 1000 ali 125ccm ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če nimaš izpita za motor ( A1, A2, A ) pa te dobijo z 125-ko ali pa z kakim 600 ccm so kazni iste ? Mislim da bi mogle biti, pač vožnja brez izpita pol pa vseeno ali je 600, 1000 ali 125ccm ?

kazen bo ista samo težili ti bojo dosti bol če te z večjim dobijo :D ko si pa mladoleten pa če se ne motim tak ne dobiš kazni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ve da posledice ko te dobijo SO, teža kazni pa je odvisna od teže storitve kaznivega dejanja ali prekrška in dobre volje sodnika na obravnavi. enakopravnost velja tudi tu, do kakšne mere pa se izvaja pa sami vemo...trance_33_sleep.gif

naslednji vikend bo lep, že razmišljam kaj bi lahko počel :) marof me mika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak ve da posledice ko te dobijo SO, teža kazni pa je odvisna od teže storitve kaznivega dejanja ali prekrška in dobre volje sodnika na obravnavi. enakopravnost velja tudi tu, do kakšne mere pa se izvaja pa sami vemo...trance_33_sleep.gif

naslednji vikend bo lep, že razmišljam kaj bi lahko počel :) marof me mika.

če bo v nedeljo lepo bi lahko šli ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je zadna že čist... *križam se* surrender.gif

pa še po pohorju sem se ganjal po tistem makedamu ko norc :D upam da nebo spustila ;)

odločitev bo spet težka glede a2 :) z750, cbr600rr, r6, gsxr600, ktm 560 smr jao jao do maja spet nebom mogel spat mirno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je zadna že čist... *križam se* surrender.gif

pa še po pohorju sem se ganjal po tistem makedamu ko norc :D upam da nebo spustila ;)

odločitev bo spet težka glede a2 :) z750, cbr600rr, r6, gsxr600, ktm 560 smr jao jao do maja spet nebom mogel spat mirno :)

cbr600rr :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je zadna že čist... *križam se* surrender.gif

pa še po pohorju sem se ganjal po tistem makedamu ko norc :D upam da nebo spustila ;)

odločitev bo spet težka glede a2 :) z750, cbr600rr, r6, gsxr600, ktm 560 smr jao jao do maja spet nebom mogel spat mirno :)

Supermoto FTW :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je zadna že čist... *križam se* surrender.gif

pa še po pohorju sem se ganjal po tistem makedamu ko norc :D upam da nebo spustila ;)

odločitev bo spet težka glede a2 :) z750, cbr600rr, r6, gsxr600, ktm 560 smr jao jao do maja spet nebom mogel spat mirno :)

moja je tudi že hin pa kaj... ko bo platno vun bo pač konec za letos :D

aja cbr 600rr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče vs pridm nasledn let pozdravt z zx6r 2011 da boste cedil sline. Če pa ne ubavm tega pol pa vsaj z750. To dvoje je trnutno aktualno pr men. Do takrat bom pa še jaz cedil sline pa se fijaku okol z ropotulco

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ali bi se dalo namontirat "ta nov izpušni sistem" od z750(ta kratek) na stari model? Ker pri starih modelih me moti samo tisti štrelči izpuh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znj zakaj bi pa to delal. originalni izpuhi so dosti dražji od aftermarketov ker so polni katalizatorjev.

saj mašina je ista, grušt tudi nevem zakaj naj nebi šlo

tuono mene tudi mika vendar je svinsko dragsurrender.gif pod 6000€ ne najdeš

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

znj zakaj bi pa to delal. originalni izpuhi so dosti dražji od aftermarketov ker so polni katalizatorjev.

saj mašina je ista, grušt tudi nevem zakaj naj nebi šlo

tuono mene tudi mika vendar je svinsko dragsurrender.gif pod 6000€ ne najdeš

Mah seveda da bi dal aftermarket podobne oz. še lepše oblike kot od sedanjega original Z-ja :) Samo sprašujem, ker starejši modeli niso tako dragi, samo tisti izpuh me moti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je zadna že čist... *križam se* surrender.gif

pa še po pohorju sem se ganjal po tistem makedamu ko norc :D upam da nebo spustila ;)

odločitev bo spet težka glede a2 :) z750, cbr600rr, r6, gsxr600, ktm 560 smr jao jao do maja spet nebom mogel spat mirno :)

gsxr 600 :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kupte Z-ja, pol ko boste začel na ovinkih kolenčkat, pa ko vam bojo tačke prenizko pa vrtal v okvir, da jih povišate pa razne RACE stoplake, boste še enkrat premislili ali se to res splača :D.

Drgač sam sem za cbr699, katere tudi gledam vendar če bi imel denar bi točno takega kupil kot ga je imel budacki...to je mopi :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa za par let mika rsv1000 ali pa tuono 1000 :D

sam aprilie ne! :surrender:

ja fantje cbr 600 je dobra varianta, sam blokada dost stane ker je treba zamenjat celotno elektronko... sam jst sm mal razmišlu itk se bom ilegalno vozu zarad tiste izvorne moči, pol je čist usen če kr 1000 kupm,:whistle: sam mislm da bom s 600 dlje med živimi :P

Če bi biv keš takoj kupm Daytono 675 :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam aprilie ne! :surrender:

ja fantje cbr 600 je dobra varianta, sam blokada dost stane ker je treba zamenjat celotno elektronko... sam jst sm mal razmišlu itk se bom ilegalno vozu zarad tiste izvorne moči, pol je čist usen če kr 1000 kupm,:whistle: sam mislm da bom s 600 dlje med živimi :P

Če bi biv keš takoj kupm Daytono 675 :devil:

Ne govor, sem jo zadnjič vidu. Matr s stock izpuhi ma zvok :kva2:

A si ti zih za to blokado elektronke, ker v alphaTechnik-u jo imajo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daytona šiba baje vse na testih. Med litraši pa s1000rr ;) strupena zadeva!

Mika me še kaki 848 vendar je svinjsko drag, najlepši motor z najlepšimmzvokom pa je buell lightning ;) če nebi bil taka igračka kot je, bi ziher vzel buella .)

Najbolj me skrbi da nebom imel zapestja pod kontrolo pr teh ss petardah :/ moj brat se je z cbr600F skoraj ubil pa ni taki norc kot jaz haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govor, sem jo zadnjič vidu. Matr s stock izpuhi ma zvok :kva2:

A si ti zih za to blokado elektronke, ker v alphaTechnik-u jo imajo :?

Zvok je itq odštekan :D ja ej to sta mi rekla čarman pa vomberger, tolk da jima kar vrjamem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa aprilie ne?

malo preberi poste o rsv pa boš takoj videl da ni to nek star italijan ki vse crkuje...pa še baje majo najdalšo garancijo..ozuni pa je itak bomba...sicer pa bo vsak kupil motor ki mu najbol ugaja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!