Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Čakte malo saj pa z a2 nemoreš vozit kakšno cbr 600rr ali r6 pa te ss motorje ali sem jaz zaostal ? :kva2: :blink:

Očitno so se vsi odličili da bodo vozili brez izpita oziroma z motorji za katere po zakonu nimajo izpita in ob morebitni nesreči tvegali da jih zavarovalnica obere do golega in še mal naprej. :surrender:

Aja pa da ne bom čist off, jest nameravam kupit bandita 600 oz 650 pa zablokirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte malo saj pa z a2 nemoreš vozit kakšno cbr 600rr ali r6 pa te ss motorje ali sem jaz zaostal ? :kva2: :blink:

Zakaj ne? Sej ti lahka voziš tudi 1000ccm motor z A2, vrjetno ni bistvene razlike od 125-ke razen v moči in ciklistiki. Sam že 3 leta vozim 125 pa ne mislim še en let, ostali pa kakor jim paše :D.

aleksandergabriel kdor reskira ta profitira ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne? Sej ti lahka voziš tudi 1000ccm motor z A2, vrjetno ni bistvene razlike od 125-ke razen v moči in ciklistiki. Sam že 3 leta vozim 125 pa ne mislim še en let, ostali pa kakor jim paše :D.

aleksandergabriel kdor reskira ta profitira ;)

Imaš povsem prav. Razlika je samo v tem kaj določeni sprejemamo kot še sprejemljiv rizik. Če bo vse vredu potem ne vidim nobenega problema, če ne bo, hja vsak sam nosi posledice za svoje odločitve in dejanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so se vsi odličili da bodo vozili brez izpita oziroma z motorji za katere po zakonu nimajo izpita in ob morebitni nesreči tvegali da jih zavarovalnica obere do golega in še mal naprej. :surrender:

Aja pa da ne bom čist off, jest nameravam kupit bandita 600 oz 650 pa zablokirat.

Mal bo treba reskirat jebat ga, ko bo pa prva večja pizdarija(upam da ne bo) bom pa uradno zapustu cesto in kupu poliestre :rolleyes: če si bolj umirjen je tista 650 tvoja zadeva čist uredu, tut jst sm mev u mislih sv650... pa se večina ljudi ki me pozna sam smeje... ker res si ne predstavlam tut da bi mev kej druzga kokr SS. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš povsem prav. Razlika je samo v tem kaj določeni sprejemamo kot še sprejemljiv rizik. Če bo vse vredu potem ne vidim nobenega problema, če ne bo, hja vsak sam nosi posledice za svoje odločitve in dejanja.

:worship: lepo povedano

kewo sej lahka si kupiš SM, super igračka pa še legalen si :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno so se vsi odličili da bodo vozili brez izpita oziroma z motorji za katere po zakonu nimajo izpita in ob morebitni nesreči tvegali da jih zavarovalnica obere do golega in še mal naprej. :surrender:

Aja pa da ne bom čist off, jest nameravam kupit bandita 600 oz 650 pa zablokirat.

no jst se nism tko odloču. Lepo kupm tovarniško blokiranga kawasakija zx6r oz z750 in mam mir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvok je itq odštekan :D ja ej to sta mi rekla čarman pa vomberger, tolk da jima kar vrjamem :P

Danes sem poklical v servis Štern, pa mi je gospod rekel, da obstaja mehanska blokada na motorju (pri nekaterih letnikih dovod zraka pri drigih hod ročice) za CBR-o in da naj ne bi bila elektronska blokada. Vprašu sm ga še kok pride pa je reku da za 25kW pride blokada 200€, delo 50-60€, homoligacija pa naj bi prišla okoli 50€ kot mi je znano. To sem spraševal za letnike od 2003-2004 ter 2005.

Bom pa še v Vomberger poklical, da me slučajno niso nategnili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem poklical v servis Štern, pa mi je gospod rekel, da obstaja mehanska blokada na motorju (pri nekaterih letnikih dovod zraka pri drigih hod ročice) za CBR-o in da naj ne bi bila elektronska blokada. Vprašu sm ga še kok pride pa je reku da za 25kW pride blokada 200€, delo 50-60€, homoligacija pa naj bi prišla okoli 50€ kot mi je znano. To sem spraševal za letnike od 2003-2004 ter 2005.

Bom pa še v Vomberger poklical, da me slučajno niso nategnili.

A 35kW ne obstaja za CBR-ko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne? Sej ti lahka voziš tudi 1000ccm motor z A2, vrjetno ni bistvene razlike od 125-ke razen v moči in ciklistiki. Sam že 3 leta vozim 125 pa ne mislim še en let, ostali pa kakor jim paše :D.

aleksandergabriel kdor reskira ta profitira ;)

jas zaenkrat sem še samo profitiral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam občutek takrat ko maš vse papirje pošlihtane je neprecenljiv :naughty:

No upam da bo tko pr men nasledn let pr ninji zx6r če nebodo se kšnga zakona spomnli ki bi mi preprečeval tovarniško blokirat motor.

Torej od yamahe se poslavlam ampak od japonca pa ne! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam občutek takrat ko maš vse papirje pošlihtane je neprecenljiv :naughty:

:worship: You got that right.

yourfriend11 kje boš "dobu" tovarniško zablokiranega kawasakija :?.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: You got that right.

yourfriend11 kje boš "dobu" tovarniško zablokiranega kawasakija :?.

pr tc-motoshopu

Tovarniško na 25kw se dajo blokirat vsi kawasakiji razen zx10r :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!