Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ma kdo kakšne izkušnje z Wössner kovanimi bati? Verjetno so dobri če so kovani ane? Pa še link: http://www.geiwiz.de...1&p_id=10207481

en kolega je mel že ogromno batov v njegovi aprilii (pa ne zaradi tega ker bi rabala ko nora apmak zaradi veliko km :D ), in je rekel da se je najbol obnesel wossner in wiseco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en kolega je mel že ogromno batov v njegovi aprilii (pa ne zaradi tega ker bi rabala ko nora apmak zaradi veliko km :D ), in je rekel da se je najbol obnesel wossner in wiseco :D

OK, super, hvala! Je že naročen! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa plaču neki mastnih €

jah je kr dost

Tm cirka z blokado pa vsemi temi papirji ene 12.000€

al pa cirka 8000€ za z750

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah je kr dost

Tm cirka z blokado pa vsemi temi papirji ene 12.000€

al pa cirka 8000€ za z750

Baaa, pa ja ne mislš tok dt za motor. Raje kupi enga cenejšega cestaka pa se furi kot ilegalc, pa če rukneš itak nima veze ker vsaka šola nekaj stane, ne pa to. Če ti pa to ni všeč, pa si kupi neki 250ccm, ala kawasaki 250.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baaa, pa ja ne mislš tok dt za motor. Raje kupi enga cenejšega cestaka pa se furi kot ilegalc, pa če rukneš itak nima veze ker vsaka šola nekaj stane, ne pa to. Če ti pa to ni všeč, pa si kupi neki 250ccm, ala kawasaki 250.

Ah mačak, eni majo.... :whistle: tut jst bi enga k11, se nebi branu veš če bi mev pa še novga uf uf :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah je kr dost

Tm cirka z blokado pa vsemi temi papirji ene 12.000€

al pa cirka 8000€ za z750

preveč dinar?

raj si mau še za auto pust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah je kr dost

Tm cirka z blokado pa vsemi temi papirji ene 12.000€

al pa cirka 8000€ za z750

Se da zih kawasakija blokirat tko...pr yamahi neki mučkajo, samo mt03 mi tovarniško blokiranga ponujajo...

Bo izvorna moč 100% 25kW????

Jez mam namen rablenga uzet, no nvm..bomo vidl kašna bo situacija. Kej veš kakšni so postopki za odblokiranje? Pr ktmu kakor mi je govoril zna bit zelo komplicirano ( baje nekaj prek enih ministerstev ::O - nevem točno :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baaa, pa ja ne mislš tok dt za motor. Raje kupi enga cenejšega cestaka pa se furi kot ilegalc, pa če rukneš itak nima veze ker vsaka šola nekaj stane, ne pa to. Če ti pa to ni všeč, pa si kupi neki 250ccm, ala kawasaki 250.

Rajš dam več pa mam mir da se nebom vedno sekiru kdaj me bodo kje ustavl pa da dobim kazen ter še po možnosti prepoved vožnje.

Pa pr novmu motorju vsaj veš pr čem si. Ni pa to 100% da grem nasledn let na zx6r. Če že ne tega pol pa vsaj z750 je pr dost cenej. Vse odvisno od financ!

250ccm ninjo si pa kr ti kup. Sm sedel na tem motorju in je polom. Če je že kao sportak nej bo tud taka drža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se da zih kawasakija blokirat tko...pr yamahi neki mučkajo, samo mt03 mi tovarniško blokiranga ponujajo...

Bo izvorna moč 100% 25kW????

Jez mam namen rablenga uzet, no nvm..bomo vidl kašna bo situacija. Kej veš kakšni so postopki za odblokiranje? Pr ktmu kakor mi je govoril zna bit zelo komplicirano ( baje nekaj prek enih ministerstev ::O - nevem točno :))

Da se blokirat čisto vse kawasakije razen zx10r. Trenutno na 25kw mogoče bo pa tud 35kw.

Bo 100000% 25kw.

Točno kako je z odblokiranjem pa nebi vedu. Bi moru še vprašat ampak se mam itk namen furat z blokado 2let pol se bo pa razmišlal kako vn vzet.

preveč dinar?

raj si mau še za auto pust

Nope. Denarja ni preveč. Ga bo pa najbrž glih dost :D Vsaj tko upam :whistle:

Za avto je pa že vse zrihtan.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se blokirat čisto vse kawasakije razen zx10r. Trenutno na 25kw mogoče bo pa tud 35kw.

Bo 100000% 25kw.

Točno kako je z odblokiranjem pa nebi vedu. Bi moru še vprašat ampak se mam itk namen furat z blokado 2let pol se bo pa razmišlal kako vn vzet.

Nope. Denarja ni preveč. Ga bo pa najbrž glih dost :D Vsaj tko upam :whistle:

Za avto je pa že vse zrihtan.

haha optimist :)

dej am...k si bol na vezi, se lahko prosim pozanimaš kako je z odblokiranjem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha optimist :)

dej am...k si bol na vezi, se lahko prosim pozanimaš kako je z odblokiranjem :)

Bom enkrat v priliki k se bom spet tm oglasu al pa pošl mail tcju al pa čarmanu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto(pika)net/_MOTO/ad.asp?ID=4025208

meni se pa ta fejst dopade. Samo ga lahko po legalni poti voziš z 25kw izpitom??? Lp

Tega z nobenim izpitom ne moreš legalno vozit po cesti ker ga ne moreš homologirat. Po pisti pa lahko voziš tud take petarde:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajš dam več pa mam mir da se nebom vedno sekiru kdaj me bodo kje ustavl pa da dobim kazen ter še po možnosti prepoved vožnje.

Pa pr novmu motorju vsaj veš pr čem si. Ni pa to 100% da grem nasledn let na zx6r. Če že ne tega pol pa vsaj z750 je pr dost cenej. Vse odvisno od financ!

250ccm ninjo si pa kr ti kup. Sm sedel na tem motorju in je polom. Če je že kao sportak nej bo tud taka drža.

Lej jaz tako razmišljam, če bi sam mel tok denarja in šel v to, ajde vse OK. Ampak, si mlad, naiven in te bo ziher na kakšni cesti zagarbil NFS, pol pa še kakšna pista, kjer ga boš malo polomil in evo ti nov motor pa že uničene plastike pa tak. No ja če maš €, tvoja stvar.

Meni nikoli ninja ni bila všeč, lih zaradi drže, ampak point tega motorja je, da se da z njim tudi malo več km narest brez kakšnih naporov.

No sej če lahko ti kr, tok boljš boš saj mirn, ne pa kot drugi :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega občutka pa še nisem občutil :D

Upam da ga boš hmal..v tvoje dobro ;)

Popravljeno . Popravil Miha27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega z nobenim izpitom ne moreš legalno vozit po cesti ker ga ne moreš homologirat. Po pisti pa lahko voziš tud take petarde:)

eh pizdo :headbang: pa tak lepi motorček :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajš dam več pa mam mir da se nebom vedno sekiru kdaj me bodo kje ustavl pa da dobim kazen ter še po možnosti prepoved vožnje.

Pa pr novmu motorju vsaj veš pr čem si. Ni pa to 100% da grem nasledn let na zx6r. Če že ne tega pol pa vsaj z750 je pr dost cenej. Vse odvisno od financ!

250ccm ninjo si pa kr ti kup. Sm sedel na tem motorju in je polom. Če je že kao sportak nej bo tud taka drža.

Eno stvari ti povem nekopuje nove 600+ rakete. Ker si še vseeno malo premalo izkušenj. In se bo hitro kaj zgodilo. Govorim iz izkušenj. Ni lepo ko od 10 mesecev starega motorja neostane nič. Pa ne govorit da se boš vozil z 25kw. Drugače pa marsikateri motor ko ima 25kw v papirih jih ima navedene kot nominirana moč. Ker so bli na šverckomerc narejeni papirji. Ali pa uvoženi iz tujine z 25kw. Sam sem imel 2 motorja ki sta bila 25kw. Oba imela napisano pod nominirana moč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da ga boš hmal..v tvoje dobro ;)

znam se pelat enako dobro z ispitom ali pa brez...sicer pa ko bom mel avto takrat se bom peljal kolko tolko brez skrbi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno stvari ti povem nekopuje nove 600+ rakete. Ker si še vseeno malo premalo izkušenj. In se bo hitro kaj zgodilo. Govorim iz izkušenj. Ni lepo ko od 10 mesecev starega motorja neostane nič. Pa ne govorit da se boš vozil z 25kw. Drugače pa marsikateri motor ko ima 25kw v papirih jih ima navedene kot nominirana moč. Ker so bli na šverckomerc narejeni papirji. Ali pa uvoženi iz tujine z 25kw. Sam sem imel 2 motorja ki sta bila 25kw. Oba imela napisano pod nominirana moč.

Vse je v glavi pa v desnem zapestju :P pomoje če maš usaj mal pošlihtan da veš kako se peljat po cesti pa lahko preživiš. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno stvari ti povem nekopuje nove 600+ rakete. Ker si še vseeno malo premalo izkušenj. In se bo hitro kaj zgodilo. Govorim iz izkušenj. Ni lepo ko od 10 mesecev starega motorja neostane nič. Pa ne govorit da se boš vozil z 25kw. Drugače pa marsikateri motor ko ima 25kw v papirih jih ima navedene kot nominirana moč. Ker so bli na šverckomerc narejeni papirji. Ali pa uvoženi iz tujine z 25kw. Sam sem imel 2 motorja ki sta bila 25kw. Oba imela napisano pod nominirana moč.

Vrjem da bo ostala not ker vs denar ne gre iz mojega žepa. Ja priznam starši mi bodo kupil motor tako kot so mi taprvega. Nekaj bom pa le probal tudi sam privagati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!