Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Je mogoče kdo tu z lj in pripravlen za fešto? :D

Ermin je itak vedno za, budacki pa tui pride :D

Za kakšno fešto? Kje? Kdaj? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je v glavi pa v desnem zapestju :P pomoje če maš usaj mal pošlihtan da veš kako se peljat po cesti pa lahko preživiš. :D

Tudi jaz sem bil istega mnenja. Dokler mi ni sred ovinka zavijal iz cest 18 letnik ki je imel 14 dni izpit brez smerokaza. In seveda ker se nisem mogel pravočasno zaustavit oz. primerno odreagirat ker ni imel smerokaza. Sem skasiral 8-9k eurov škode, 25% invalidnost , 100% povročitev nesreče + sodišče ki se že vleče 2 leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil istega mnenja. Dokler mi ni sred ovinka zavijal iz cest 18 letnik ki je imel 14 dni izpit brez smerokaza. In seveda ker se nisem mogel pravočasno zaustavit oz. primerno odreagirat ker ni imel smerokaza. Sem skasiral 8-9k eurov škode, 25% invalidnost , 100% povročitev nesreče + sodišče ki se že vleče 2 leti.

zakaj si biu ti kriu če ti je uzeu prednost ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kakšno fešto? Kje? Kdaj? :D

V petek gremo na exkurzijo v lj pa sem se odloču da ostanem tam pa grem na nočno izmeno :D ti si tui z lj ni tak? Pol mi boš malo razkazal lj pa lokale tm? x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek gremo na exkurzijo v lj pa sem se odloču da ostanem tam pa grem na nočno izmeno :D ti si tui z lj ni tak? Pol mi boš malo razkazal lj pa lokale tm? x)

Alo zajebavaš!!!!! :D ZAJEBAVAŠ!?!? Kolega gre z avtom v LJ v petek, kokr sva se donz menila ^^ Magar jst uletim z njemu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne ta petk... Naslednji.. 8. Okt

Prideš res?

Sm iz tuki ja.

Če ne bom mel kakšnih drugih planov se lahko dobimo, da malo razkažem lj, pa da gremo na kkšno pijačo, 2, 5, 10 :whistle:

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm iz tuki ja.

Če ne bom mel kakšnih drugih planov se lahko dobimo, da malo razkažem lj, pa da gremo na kkšno pijačo, 2, 5, 10 :whistle:

8 je ultra ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil istega mnenja. Dokler mi ni sred ovinka zavijal iz cest 18 letnik ki je imel 14 dni izpit brez smerokaza. In seveda ker se nisem mogel pravočasno zaustavit oz. primerno odreagirat ker ni imel smerokaza. Sem skasiral 8-9k eurov škode, 25% invalidnost , 100% povročitev nesreče + sodišče ki se že vleče 2 leti.

Ne me basat. Pismo kaj ti je pa blo oz. kako si se razbil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil istega mnenja. Dokler mi ni sred ovinka zavijal iz cest 18 letnik ki je imel 14 dni izpit brez smerokaza. In seveda ker se nisem mogel pravočasno zaustavit oz. primerno odreagirat ker ni imel smerokaza. Sem skasiral 8-9k eurov škode, 25% invalidnost , 100% povročitev nesreče + sodišče ki se že vleče 2 leti.

jeba stari :surrender: sam to je biv čisti začetnik, yourfriend pa mislm da ma že kašno leto izpit pa nekaj kilometraže narejene... tok da kej takkga si usaj mal izkušenj voznik ne sme dovolt naredit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če ma kdo slučajno za prodat bilo kak avspuh za Aprilio RS 125 pa da je v dobrem stanju.

Če mate me zanima cena in seveda slika.

Jaz imam samo krivino (original izpuh) če te zanima. Je pa brez blokad.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeba stari :surrender: sam to je biv čisti začetnik, yourfriend pa mislm da ma že kašno leto izpit pa nekaj kilometraže narejene... tok da kej takkga si usaj mal izkušenj voznik ne sme dovolt naredit...

Izpit mam komej 1let pa 1mesec. Kilometrov pa zaenkrat 26000.Zna se pa letos še kšnga tisočaka narest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit mam komej 1let pa 1mesec. Kilometrov pa zaenkrat 26000.Zna se pa letos še kšnga tisočaka narest.

Pol maš kr dobr povprečje, jst sm jih tut z yamahco u enem letu naklepu 28 000 :D sam nwm kolkrat si se ti zvalov? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol maš kr dobr povprečje, jst sm jih tut z yamahco u enem letu naklepu 28 000 :D sam nwm kolkrat si se ti zvalov? :P

Na cesti sm se dvakrat ampak takrat sem mel še michelinke gor. Enkrat bil mraz( zmankal roba gume :D ) enkrat pa mokro. Pr dunlopkah pa ni blo zaznat niti enga zdrsa.

Mam pa zdej doma vsaj komplet vse plastike od motorja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti sm se dvakrat ampak takrat sem mel še michelinke gor. Enkrat bil mraz( zmankal roba gume :D ) enkrat pa mokro. Pr dunlopkah pa ni blo zaznat niti enga zdrsa.

Mam pa zdej doma vsaj komplet vse plastike od motorja :P

pol če dam dunlopke gor bom še najbol naredu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš navš mogu---> Arrowmax :)

Dunlop, ride with confidence :D

meni osebno so najbolše dunlop sportmax qualifier...slišal sem da so michelin pilot power še boljše :D bo treba probat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!