Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

zakaj si biu ti kriu če ti je uzeu prednost ?

Bil sem kriv avtomacko ker sem se pripeljal za tem avtomobilom. In se nisem mogel pravočasno zaustavit/ odreagirat. Avto je pa bil čez črto zato sem pomislil da bo zavijal levo. V bistvu pa si je samo vzel ovinek, čez ta pas in zavil za tem desno.(Brez smerokaza) Naj še dodam, da za mano je bil uporabnik aless ki je šel med avtomobilom in mojim motorjem ki je bil še v zraku. Njemu je moje zadnje kolo v zraku priprlo levo ogledalo. Mene je pa vrglo cca 20 metrov stran na nasprotni vozni pas po katerega hvala bogu ni se noben pripeljal(še dobro da sem imel kvalitetno opremo).

Ne me basat. Pismo kaj ti je pa blo oz. kako si se razbil?

Em zlom roke, poškodba živca na levi nogi od kolene dol, potrgane vse vezi v kolenu. Na nogi lahko le potisnem prste in nard proti tlem dvignit ga nemorem pravtako ne prstov (za povrh na levi nogi tako da zdaj nemorem oz. zelo težko menjavam). Poškodba moškega predela(na spodnji sliki se vidi zakaj). Zrihtali so mi zdravniki roko in moški del. Za živec pa se ni izšlo, kaj se pa vezi tiče pa še čakam na operacijo cca 2 leti je čakalna doba. Naj še dodam da sem imel eno leto cca 4 terapije na dan. Plus da po opravljeni operaciji bom še rabil cca 2 meseca terapij.

24082008003.jpg

jeba stari :surrender: sam to je biv čisti začetnik, yourfriend pa mislm da ma že kašno leto izpit pa nekaj kilometraže narejene... tok da kej takkga si usaj mal izkušenj voznik ne sme dovolt naredit...

Neizkušen je bil voznik avtomobila v katerega sem se zaletel ne jaz, ti pa bodo vedno na cesti. Jaz sem imel za sabo 50,125,400 in 600 ccm+ 2 leti kroske = cca 50k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem kriv avtomacko ker sem se pripeljal za tem avtomobilom. In se nisem mogel pravočasno zaustavit/ odreagirat. Avto je pa bil čez črto zato sem pomislil da bo zavijal levo. V bistvu pa si je samo vzel ovinek, čez ta pas in zavil za tem desno.(Brez smerokaza) Naj še dodam, da za mano je bil uporabnik aless ki je šel med avtomobilom in mojim motorjem ki je bil še v zraku. Njemu je moje zadnje kolo v zraku priprlo levo ogledalo. Mene je pa vrglo cca 20 metrov stran na nasprotni vozni pas po katerega hvala bogu ni se noben pripeljal(še dobro da sem imel kvalitetno opremo).

Em zlom roke, poškodba živca na levi nogi od kolene dol, potrgane vse vezi v kolenu. Na nogi lahko le potisnem prste in nard proti tlem dvignit ga nemorem pravtako ne prstov (za povrh na levi nogi tako da zdaj nemorem oz. zelo težko menjavam). Poškodba moškega predela(na spodnji sliki se vidi zakaj). Zrihtali so mi zdravniki roko in moški del. Za živec pa se ni izšlo, kaj se pa vezi tiče pa še čakam na operacijo cca 2 leti je čakalna doba. Naj še dodam da sem imel eno leto cca 4 terapije na dan. Plus da po opravljeni operaciji bom še rabil cca 2 meseca terapij.

24082008003.jpg

Neizkušen je bil voznik avtomobila v katerega sem se zaletel ne jaz, ti pa bodo vedno na cesti. Jaz sem imel za sabo 50,125,400 in 600 ccm+ 2 leti kroske = cca 50k km.

Fakkkkkk, model :(. Pa sej maš srečo da si preživu, kaj se ti je vse zgodilo. Pi*da sm mislil, da si samo roko pa nogo polomil, sam to pa je šit.

Matr kako se ti lahko v enem dnevu ceu lajf spremeni :wacko:, žalostno :(.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem kriv avtomacko ker sem se pripeljal za tem avtomobilom. In se nisem mogel pravočasno zaustavit/ odreagirat. Avto je pa bil čez črto zato sem pomislil da bo zavijal levo. V bistvu pa si je samo vzel ovinek, čez ta pas in zavil za tem desno.(Brez smerokaza) Naj še dodam, da za mano je bil uporabnik aless ki je šel med avtomobilom in mojim motorjem ki je bil še v zraku. Njemu je moje zadnje kolo v zraku priprlo levo ogledalo. Mene je pa vrglo cca 20 metrov stran na nasprotni vozni pas po katerega hvala bogu ni se noben pripeljal(še dobro da sem imel kvalitetno opremo).

Em zlom roke, poškodba živca na levi nogi od kolene dol, potrgane vse vezi v kolenu. Na nogi lahko le potisnem prste in nard proti tlem dvignit ga nemorem pravtako ne prstov (za povrh na levi nogi tako da zdaj nemorem oz. zelo težko menjavam). Poškodba moškega predela(na spodnji sliki se vidi zakaj). Zrihtali so mi zdravniki roko in moški del. Za živec pa se ni izšlo, kaj se pa vezi tiče pa še čakam na operacijo cca 2 leti je čakalna doba. Naj še dodam da sem imel eno leto cca 4 terapije na dan. Plus da po opravljeni operaciji bom še rabil cca 2 meseca terapij.

24082008003.jpg

Neizkušen je bil voznik avtomobila v katerega sem se zaletel ne jaz, ti pa bodo vedno na cesti. Jaz sem imel za sabo 50,125,400 in 600 ccm+ 2 leti kroske = cca 50k km.

maš pa res nesrečo :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri kateri hitrosti pa se ti je to zgodilo norc 16? če se še spomniš... surrender.gif

še dobro da si se izmazal, drugi pa žal te sreče niso imeli... in so najverjetneje šli v pozabo ožigosani kot "nori dirkači" čeprav niso bili nič krivi... žalostno

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri kateri hitrosti pa se ti je to zgodilo norc 16? če se še spomniš... surrender.gif

še dobro da si se izmazal, drugi pa žal te sreče niso imeli... in so najverjetneje šli v pozabo ožigosani kot "nori dirkači" čeprav niso bili nič krivi... žalostno

Nisem šel ravno po omejitvi cca 120. Omejitev pa je bila 90. V avtu sem pa z cca 60 kolikor se je dalo zbrenzat. Vse je boljkone po občutku rečeno, ker spomnim se od bum trenutka naprej v cca eni uri zgolj 3 slikice. Domov sem klical 2 krat pa sploh nisem vedel da sem klical.

Da vem da imam srečo da sem živ. Še večjo pa da nisem pristal na invalidski voziček.

Pač z tem dnevom se mi je lajf vsipal. Do takrat sem živel za motorje in nogomet, nogometa nemorem igrat zaradi noge. Motor-ja pa mi doma in punca nepustijo. Pravtako sam vidim da še nisem za na motor(nimam pameti). Sem zmes vozil od aless-a r1 in sem se pelal kot v starih časih(kot da se mi ni nič zgodilo). Večino je bla 2ka od spredaj napisana na števcu. :(

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem šel ravno po omejitvi cca 120. Omejitev pa je bila 90. V avtu sem pa z cca 60 kolikor se je dalo zbrenzat. Vse je boljkone po občutku rečeno, ker spomnim se od bum trenutka naprej v cca eni uri zgolj 3 slikice. Domov sem klical 2 krat pa sploh nisem vedel da sem klical.

Da vem da imam srečo da sem živ. Še večjo pa da nisem pristal na invalidski voziček.

Pač z tem dnevom se mi je lajf vsipal. Do takrat sem živel za motorje in nogomet, nogometa nemorem igrat zaradi noge. Motor-ja pa mi doma in punca nepustijo. Pravtako sam vidim da še nisem za na motor(nimam pameti). Sem zmes vozil od aless-a r1 in sem se pelal kot v starih časih(kot da se mi ni nič zgodilo). Večino je bla 2ka od spredaj napisana na števcu. :(

Ko se po kratkem premoru vsedes na 1000ccm se ne mores peljat kot nekoc,kaj sele od aless ko ima zobnike tolk menjane...

Jz pa danes oblekel bestijo v komplet karbon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem kriv avtomacko ker sem se pripeljal za tem avtomobilom. In se nisem mogel pravočasno zaustavit/ odreagirat. Avto je pa bil čez črto zato sem pomislil da bo zavijal levo. V bistvu pa si je samo vzel ovinek, čez ta pas in zavil za tem desno.(Brez smerokaza) Naj še dodam, da za mano je bil uporabnik aless ki je šel med avtomobilom in mojim motorjem ki je bil še v zraku. Njemu je moje zadnje kolo v zraku priprlo levo ogledalo. Mene je pa vrglo cca 20 metrov stran na nasprotni vozni pas po katerega hvala bogu ni se noben pripeljal(še dobro da sem imel kvalitetno opremo).

Em zlom roke, poškodba živca na levi nogi od kolene dol, potrgane vse vezi v kolenu. Na nogi lahko le potisnem prste in nard proti tlem dvignit ga nemorem pravtako ne prstov (za povrh na levi nogi tako da zdaj nemorem oz. zelo težko menjavam). Poškodba moškega predela(na spodnji sliki se vidi zakaj). Zrihtali so mi zdravniki roko in moški del. Za živec pa se ni izšlo, kaj se pa vezi tiče pa še čakam na operacijo cca 2 leti je čakalna doba. Naj še dodam da sem imel eno leto cca 4 terapije na dan. Plus da po opravljeni operaciji bom še rabil cca 2 meseca terapij.

24082008003.jpg

Neizkušen je bil voznik avtomobila v katerega sem se zaletel ne jaz, ti pa bodo vedno na cesti. Jaz sem imel za sabo 50,125,400 in 600 ccm+ 2 leti kroske = cca 50k km.

ja čim prej pa cim bols se (zrihti) če lohk tko rečem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se po kratkem premoru vsedes na 1000ccm se ne mores peljat kot nekoc,kaj sele od aless ko ima zobnike tolk menjane...

Jz pa danes oblekel bestijo v komplet karbon :)

Vem da je njegova nora. Komaj v 4ti sem gas do konca zavrtel in je pri 240 dvignilo sprednje kolo v zrak(števec nekaže točno zaradi zamenjanih zobnikov). V obrate sem jo spuščal le na ravninah. Pa še to na cesti katera nima razno raznih dovozov/izvozov. Res da sem se hitro pelal, ampak če bi se skupaj pelala bi me ti vseeno 5 minut čakal, da bi se za tabo pripelal. Ker vseeno vem kaj sem preživljal prvo leto in ni vse v hitrosti tak da nekaj pameti imam. Sem 99% v sebe da sem za na cesto nazaj, ampak je bilo prvič že skoraj prehudo za sorodnike in vse druge.

PS! se priporočam za kaki krog na bestiji :)

norc 16 ker motor si pa meu?

Gsx-r 600 k7 nesrečo sem pa imel 17.8. 2008

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokler ni šu od bajte sm se vozu :) je vidt kok ratš len če maš motor niti 2 kilometra nimam do šole pa sm ga zju3 lepo ogreu in se pelu do šole :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se vsa štiri leta v gimnaziji vozil z motorjem v šolo vse do 3 stopinj oziroma dokler je šlo (nisem ravno gledal na termometer vsako jutro)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se še vozim vsak dan :) v dvojnih trenerkah zgledam ko pajacek :) dokler nebo snega bom trpel tistih 10km pač :D

ti maš 10km jas pa 30km :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se tud furam vsak dan do šole. Mam pa sam 6km v eno smer.

Dans mi ga je lohka policaj na meji po domač povedan popušil!

Je mislu da bo pokasiru mastne €€€ o mene!

Policaj: Prosim parkirite se tam

Jst: OK. Čakam, čakam, čakam no in končno pride

Policaj: Prometno prosim. A ste to kupil (Pizda je idiot. Miljonkrat mi je že preveru potni list in gre on mene sprašvat da ni slučajn ukraden motor. Res nonstop sm se furu tm čez mejo in doskrat me je on preveru!)

Kaj je pa stem avspuhom, ste to zraven dobil.

Jst: Ne, sm nakdadno kupu in tud homologiru.

Policaj: No dejte homologacijo (se mu je opazl na obrazu kok je bil razočaran k me ni mogu kaznovat

Izvolte. No mi vrne vse papirje razmetane da sm še neki časa pospravlu. Pol pa ko ga jebe na polno po gasu zatrokiram da jim je ornk zadonel pr unih kontejnerjih. Sam zame si je vzel čas ker ko me je videl je prišel do sodelavca mene počakat in takoj me dl na stran.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vozim vsak dan v šolo ko ni dežja 30km+ v eno smer :wacko: 1x ko mi je aprilia crknila sem se vozu 3 dni z apn-ko, skoro 1 uro samo še mi je vseeno boljše kot na avtobus!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vozim vsak dan v šolo ko ni dežja 30km+ v eno smer :wacko: 1x ko mi je aprilia crknila sem se vozu 3 dni z apn-ko, skoro 1 uro samo še mi je vseeno boljše kot na avtobus!

heh, ti pa maš voljo z apn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yourfriend11 sem te videl danes ko si šel mim Most...matr se to dere

:D

Kje si pa bil?

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!