Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ali ste naveličani da vas vsi lastniki krosarjev prehitijo? potem mam pravo rešitev za vas :P

kolega menjava hondo cr500 (se pravi 500cc 2t) na novo obnovlenega (cilinder menjan bat , ojnica..) za rs 125 !

več na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gledate big bruderja? Men je ful zanimiva voditeljica drugo je živ dougcajt :P.

ma men je pa lihk voditelca ful u pizdi :S ceprou ma tak scenarij mi gre na kurac k se skos neki afna:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj voditeljica zakaj ne preprosto Nina Osenar?

In ja meni je zelo všečna ;)

ninasanja.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj voditeljica zakaj ne preprosto Nina Osenar?

In ja meni je zelo všečna ;)

ninasanja.jpg

ooooojaaaaa :worship: take voditelce potrebujemo mislim točno take kot sta tidve na sliki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooooojaaaaa :worship: take voditelce potrebujemo mislim točno take kot sta tidve na sliki :D

hh ja:D jest sm mislu glede obnasanja ne glede zgleda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah bučke z temi 80 kmh. preberite kaj sem napisal spodaj :)

moja husa je tudi blokirana na 80kmh pa gre 130

A samo 130 ti gre :xx: :P

Aha, sem prebral, ja maš prou. Samo pomoje jih na cesti ne bo kej dost vidt ker bo cena kar visoka, sploh če gledaš z vidika da je 125ccm motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A samo 130 ti gre :xx: :P

Aha, sem prebral, ja maš prou. Samo pomoje jih na cesti ne bo kej dost vidt ker bo cena kar visoka, sploh če gledaš z vidika da je 125ccm motor...

morem enkrat zmerit končno... cena bo pa :rolleyes: si prebral? WP amortizerji (najverjetneje nastavljivi, tak kot mam jaz zdaj na husi), brembo zavore :naughty: pod 5000 se ne pogovarjamo mislim da :D

666 pejma v temo 25kw izpit ;)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti z z750 nima le glasa ampak res ovinke do konca..svaka čast :worship:

Pri takem pacijentu, je škoda zgubljat besede. Zaradi takih pada slaba luč na motoriste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri takem pacijentu, je škoda zgubljat besede. Zaradi takih pada slaba luč na motoriste.

ee to se pa strinjam stabo sej prov da se pelaš po ovinki hitrej pa use sm eni pa očas tut mau pretiravajo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noja tako hudo pa spet ni... če pogledaš to npr. :headbang:

tu sm že vidu nikje sm nimam pojma kje mu je tle fora po avtocest tiščat namest da bi šu raj na kako ovinkasto cesto .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zajna bi blu tu sigurnu the end sm tu naravnost tut nej neki fore se raj po ovinkih vozem je veči užitek :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jas mam tudi 100x raje ovinke...ve vozit ma občutek samo je nenormalno nor voznik.

ja sej ne po ovinki je saj en užitek :D ee tu se pa strinjam moreš bit odfukan čist da greš takule tičšat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!