Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja jas mam tudi 100x raje ovinke...ve vozit ma občutek samo je nenormalno nor voznik.

dj mal slik nalož :OK: ker sm zdele že 3krat prebrav kako obožuješ ovinke :P da bo mal zanimiv na temu forumu ker je skos bl dovgočasn tuki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je reku da ma mateorja noter? če je naročvou iz une nemške strani, nej mi sam pove kolk kej traja pa kolk je poštnine kej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je reku da ma mateorja noter? če je naročvou iz une nemške strani, nej mi sam pove kolk kej traja pa kolk je poštnine kej :)

jas sem dal noter meteorja..super bat, brat ma tudi meteor pa ma zdej 12000km...pride vedno vse v 4 dneh 2-radsausenthaler.de poštnina je 25e najbolje da naročiš nekaj stvari ki jih potrebuješ...

aja sory slik pa nimam čisto nič :surrender: kolkokrat sva šla z 666 slikat pa sva se raje vozila cel cajt :whistle: še od racelanda nimam nič :surrender:

v marcu dobite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem dal noter meteorja..super bat, brat ma tudi meteor pa ma zdej 12000km...pride vedno vse v 4 dneh 2-radsausenthaler.de poštnina je 25e najbolje da naročiš nekaj stvari ki jih potrebuješ...

aja sory slik pa nimam čisto nič :surrender: kolkokrat sva šla z 666 slikat pa sva se raje vozila cel cajt :whistle: še od racelanda nimam nič :surrender:

v marcu dobite

aja škoda, jst bom drug let skos snemov use, ker že zdej pogrešam motor in newem kuko bom zdržov še kakšnih 5 mescov, rabm dozo nadomestila :P pofukana zima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri takem pacijentu, je škoda zgubljat besede. Zaradi takih pada slaba luč na motoriste.

tale ni pacjent ga poznam res da mogoce mal pretirava sam ve kwa dela ne pa tko k eni k jih je pouna cesta pa se počas pelejo Se pa strinjam da gre mal preveč u ibr ture:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kva dela? res je umetnost sredi noči tiščat po ravni prazni obvoznici, to lahko naredi čisto vsak ki se pelje na mopedu, vse kar moraš naredit je da gas naviješ, nobenega posebnega znanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kva dela? res je umetnost sredi noči tiščat po ravni prazni obvoznici, to lahko naredi čisto vsak ki se pelje na mopedu, vse kar moraš naredit je da gas naviješ, nobenega posebnega znanja

aja ne ne jest sm mislu unga z rakitne :D unga ne poznam

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem dal noter meteorja..super bat, brat ma tudi meteor pa ma zdej 12000km...pride vedno vse v 4 dneh 2-radsausenthaler.de poštnina je 25e najbolje da naročiš nekaj stvari ki jih potrebuješ...

Hvala ti ja, ne sej jst ne rabim nič sam en frend rabi nujno okvir za zadn zic pa bo naroču. A je poštnina po prevzetju al je treba preko paypala kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa čist kul vozi:) všeč mi je njegov motor <3

ja iz tehničnega vidika za na dirkališče, drugač pa brez rezerve kar pa ni dobro...pa sj poznaš naše ceste: pesek, nafta....srna? . :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja iz tehničnega vidika za na dirkališče, drugač pa brez rezerve kar pa ni dobro...pa sj poznaš naše ceste: pesek, nafta....srna? . :surrender:

k da maš ti rezervo? :boobies:

Sploh po črti vozt je zdrav ;):fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k da maš ti rezervo? :boobies:

Sploh po črti vozt je zdrav ;):fight1:

tle je mal večja hitrost kot z našimi 125ccm mlinčki :P dej dej črnikal-majstr tišina :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V ovinku isti kurac kva je na cesti, isto boš odletu :) Res da tam z večjo hitrostjo....:) če si na limitu si na limitu :)

Ride enosmerna...............................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti ja, ne sej jst ne rabim nič sam en frend rabi nujno okvir za zadn zic pa bo naroču. A je poštnina po prevzetju al je treba preko paypala kaj?

kdaj bo naročeval ?? ker jas mam tudi namen od tam nekaj delov naročit, samo še nimam sile :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj bo naročeval ?? ker jas mam tudi namen od tam nekaj delov naročit, samo še nimam sile :D

A lahko samo vprašam kera stran točno da si še jst mal pogledam če majo kej uporabnega za DT-jko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@666, je že naroču, no sej če boš kej nucov, jst bom pomoje čez kšn mesc še zase naročvou neki pa se lohka kej zmenva :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!