Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

prjatu dons si šou pa mim aškrčeve okol 2 ane??

pismu ti seka ta auspuh

Jp. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@1.17 ga že skor un kamjon s sabo uzame :whistle: to je enim noro delat :slap: sam čakaš kdaj se bo zletu... :surrender:

Tko je fajn samomor delat, našopa te z adrenalinom, pa če se zabiješ te itak v stotinki sekunde razpacka tko da se sploh ne zavedaš :P Sam kaj k zravn sebe še druge ogrožaš... :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@666, je že naroču, no sej če boš kej nucov, jst bom pomoje čez kšn mesc še zase naročvou neki pa se lohka kej zmenva :)

Lahko ja. Drgač sm pa zdle bat naroču na http://www.geiwiz.de/home.php?language=si in sm res ful zadovoljen, sm ga dubu v 4ih dneh, poštnina 5€ (iz nemčije!) tko da res super. Pa majo kr dost stvari pa pocen tko bom vrjetno tm naroču kar bom rabu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kva dela? res je umetnost sredi noči tiščat po ravni prazni obvoznici, to lahko naredi čisto vsak ki se pelje na mopedu, vse kar moraš naredit je da gas naviješ, nobenega posebnega znanja

Mladi nerazumejo teh dirkačev,... Naj se na pisti tak vozi. Ne pa tu ko že v ovinek noter pride po kolenu na čistem maximumu(Tu ni možnosti za bilo kakšno popravljanje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale ni pacjent ga poznam res da mogoce mal pretirava sam ve kwa dela ne pa tko k eni k jih je pouna cesta pa se počas pelejo Se pa strinjam da gre mal preveč u ibr ture:D

Ve kva dela? No vrjetno je že res, ampak ko gre on v levi ovink, se vsi opazovalci skrijejo za kakšna drevesa, če razumeš kaj mislim ;).

Gasperr ja na žalost je polomnjena moja lepotica :).

Hitr kupte to, ne bo vam žal, razn če se vam gre za plastike, pozerji eni :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala ti ja, ne sej jst ne rabim nič sam en frend rabi nujno okvir za zadn zic pa bo naroču. A je poštnina po prevzetju al je treba preko paypala kaj?

najbolje da narediš kot sem jas...naročil sem bat na strani in so mi v nekaj urah poslali e-mail da pošlejo bat ko dobijo nakazan denar na njihov naslov...šel sem na banko pokazal list oni so že nakazali denar za bat in denar za poštnino..čist enostavno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatu dons si šou pa mim aškrčeve okol 2 ane??

pismu ti seka ta auspuh

hahaha nm je prfoksa za fizo rekla če je temu auspuh poču k ti tok nazaj poka :D

evo nova mašina :P

like :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shaark ve kaj je mašina xD iz enega kroga malo je ratalo okol celega mariborja pa še pol mi ni hoto huse dat nazaj v roke :D škoda da je njegova še zaprta :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shaark ve kaj je mašina xD iz enega kroga malo je ratalo okol celega mariborja pa še pol mi ni hoto huse dat nazaj v roke :D škoda da je njegova še zaprta :))

sej z supermotojem se je fajn pelat :worship: , sam mam raje sport :evilgrin:

250 to je bomba :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha nm je prfoksa za fizo rekla če je temu auspuh poču k ti tok nazaj poka :D

:blink: A ti to resno?! hahahahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha nm je prfoksa za fizo rekla če je temu auspuh poču k ti tok nazaj poka :D

Marja je itak tahuj motoristka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm mislu, da boš usaj Hondo kupu, če ne Suzukija ... xD

sm ti pa useen plus dau xD

ma sm slišu da grejo hondi ventili radi

suzukijou pa ni glih neki velik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sm slišu da grejo hondi ventili radi

suzukijou pa ni glih neki velik

Za Honde je to res :) Vendar so na teh novejših popravil to :D Kompresijo so imele tako zanič že nove, da se jih ni dalo užgat ^^ sm biu zraven ko so dve nove mislm, da 08 al 07 prišle pa lih zarad ventilov niso hotle užgat pa so jih nazaj pelal -.-" :D

Suzukijeu je BALE pa še dobri in pocen so ^^

Lejga tegale: http://www.avto_ net/_MOTO/ad.asp?ID=4113401

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!