Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Mater kak gre husa :kva2: Jaz bi se še kar vozo

Zadn cajt da odperem rs-ko :grrr

A nis še odpru, dobr si da zdržiš, zaprta gre res kot kak 50ccm mal predelan :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater jas sem kupil tudi tako da je šla komaj 130kmh (zablokirana) pa sem jo pripelal domov pa šraufat, večer že letela 170kmh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Honde je to res :) Vendar so na teh novejših popravil to :D Kompresijo so imele tako zanič že nove, da se jih ni dalo užgat ^^ sm biu zraven ko so dve nove mislm, da 08 al 07 prišle pa lih zarad ventilov niso hotle užgat pa so jih nazaj pelal -.-" :D

Suzukijeu je BALE pa še dobri in pocen so ^^

Lejga tegale: http://www.avto_ net/_MOTO/ad.asp?ID=4113401

ni mi blo da dam tok keša za motor zato ni blo suzukijou :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo majstri eno vprašanje :D

je že kdo mel gume pirelli diablo 66H?

najbol me seveda zanima če so sploh tako dobre kot qualifier (mislim če majo tako dober oprijem..) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo majstri eno vprašanje :D

je že kdo mel gume pirelli diablo 66H?

najbol me seveda zanima če so sploh tako dobre kot qualifier (mislim če majo tako dober oprijem..) ?

ja jest, sm mev gor originalne že te, pa sm takoj dav dol pa sm sprednjo enmu prodav, neki sport touring je pomoje, mal pretrda pa ni kej preveč za dirkat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons so me prvic copsi ustavl :S na sreco bla sam kontrola :D

en uprasanje mam kasna je kej razlika med dunlop arrowmax pa sportmax če je kdo že meu oboje gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest, sm mev gor originalne že te, pa sm takoj dav dol pa sm sprednjo enmu prodav, neki sport touring je pomoje, mal pretrda pa ni kej preveč za dirkat :whistle:

mater sem šel kupovat pa ni več mel sportmax zadnih pa mi je to dal :surrender:

mogoče pa se bo držala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men bi reku ;)

3 dni prepozno :surrender:

samo sem kolega iz celja vprašal je mel tudi te gor pa je rekel da so bile čist vredu za hitro vožnjo...no sej bomo vidli marca :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat če je lohka kej narobe če nimaš hladilne tekočine v kilerju torej mašine ne hladi?

Mi posodica nekje pušča bo treba pogledat kje pa zašvasat oz sam pričvrstit.

Uglavnem zanima me če je lahko kej z mašino narobe če se ne pretaka hladilna tekočina? :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi povedat če je lohka kej narobe če nimaš hladilne tekočine v kilerju torej mašine ne hladi?

Mi posodica nekje pušča bo treba pogledat kje pa zašvasat oz sam pričvrstit.

Uglavnem zanima me če je lahko kej z mašino narobe če se ne pretaka hladilna tekočina? :glare:

Podobna zadeva kot, da ni olja :D ( posledica pač ).

Materiali se preveč razširijo, olje postane preredko, da bi lahko še mazalo ... trm trm trenje ... trm trm zareže ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobna zadeva kot, da ni olja :D ( posledica pač ).

Materiali se preveč razširijo, olje postane preredko, da bi lahko še mazalo ... trm trm trenje ... trm trm zareže ;)

ok tnx k si povedu. Bo treba jutr razkopat da vidm kej pušča da nebo pršlo do nepotrebnih okvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišu sm da je pametno zdej k so nižje temperature kiler pokrivat z kartonom. A kdo od vs to prakticira ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišu sm da je pametno zdej k so nižje temperature kiler pokrivat z kartonom. A kdo od vs to prakticira ? :D

Aprilia RS 125 tema ^^ pa ti use piše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!