Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Pismo ti se že šu na večjo kubikažo, jst pa še kr čakam na naslednjega lastnika. Eh sej bo :D.

Drgač fantje se še furate? Ni mal mraz? Zadnjič sem spet slišal (prvo slišal pol vidu) yourfrienda11 in sicer ko je šel čez tunel pod Lj. gradom...fak model :music4: , kaj ti modri kej težijo?

RRyDeRR v pon. sem imel glavno za avto :D.

hahaha. Sm redna stranka v tem tunelu. Vedno ko se grem furat mi je glih na poti tk da grem skozi

Daj posnami malo ta zvok, ko ga vsi tak hvalite.

brezveze snemat kr na posnetku glasn ni to tapravo. Če bo kolega za bom posnel v tunelu.

ropota k prasica pa mal prevec poka :D

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina, najboljša kontracepcija (poleg kondoma) za moškega...nimaš kaj :D bo saj lohk brez kondoma ceu lajf nabijal :P :P :P

ej jure sm včer naliv hladilno in je začelo kapljati ven pri tisti cevki za odvečno tekočino. Potem je nehal sam sm pol pozabu nakoncu z morja pogledat če je š ekej stekl. Morm dans pogledat da ni cela "poplava" pod motorjom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto net/_MOTO/ad.asp?ID=4161631

Moj nekdanji suzuki rm se prodaja. Zelo težko ga je bilo prepoznat, vendar po par nalepkah ki so še ostale od mene in po prebarvanem štelu sem ga prepoznal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je danes poostreni nadzor na cestah? So kaj rekli namporočilah?

Hvala za odg

Ponoči bi naj poostrili nadzor, ker je danes evropska noč brez prometnih nesreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

drugič se ustavi da rečmo kšno :)

Sm opazu šele ko sm šol mim pa najbrž vs je blo tud kr dost kr je blo ene par motorjev tm parkiranih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si zrihtu hladilno?

Nevem kva je sploh blo. Nč več ne odteka. En mal je stekl vn tm pr cevki za odvečno pol pa nč več.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nalij novo, pa boš šeenkrat vidu a spuša a ne. Glej da naliješ hladilno, ker maže še določene stvari. voda je le za prvo silo.

Baje je nek ventil na mašini, da zarad prevelga tlaka hladilna spusti vn. Tko da vrjetno je isti vzrok, kot pri meni...

Nalij novo, pa boš vidu a spušča a ne.

Tut serviser je takt reku, da je samo novo naliv :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo ti se že šu na večjo kubikažo, jst pa še kr čakam na naslednjega lastnika. Eh sej bo :D.

Drgač fantje se še furate? Ni mal mraz? Zadnjič sem spet slišal (prvo slišal pol vidu) yourfrienda11 in sicer ko je šel čez tunel pod Lj. gradom...fak model :music4: , kaj ti modri kej težijo?

RRyDeRR v pon. sem imel glavno za avto :D.

ma jst ga slišm/vidm skor vsak dan.. k tuki bliz mene zivi :D pa še njegova šola je tkoj zraven moje..in ga moram še tm poslušat :headbang::D dobr..dans vsaj pada dž da si bom mal lahk spočiu ušesa :OK::P

meu si glavno? a si tud naredu? :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha. Sm redna stranka v tem tunelu. Vedno ko se grem furat mi je glih na poti tk da grem skozi

brezveze snemat kr na posnetku glasn ni to tapravo. Če bo kolega za bom posnel v tunelu.

:evilgrin:

v tunelu je še 2-3x bl glasnej :D k vem jst..k sm propičjo s rsko čez tunel na pouno..da vidš kko gleda folk tm na uni postaji k da sm pršu s formulo a ne s rsko :lol: :D to govorim za smer center :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst ga slišm/vidm skor vsak dan.. k tuki bliz mene zivi :D pa še njegova šola je tkoj zraven moje..in ga moram še tm poslušat :headbang::D dobr..dans vsaj pada dž da si bom mal lahk spočiu ušesa :OK::P

meu si glavno? a si tud naredu? :D:P

Ne :cry:...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne :cry:...:D

kko nisi?? pol avto ni zate :P vidš da si bl šou na kero tko drugo avtošolo :D tm kokr k sm jst šov..bi takoj naredu u prvo :OK: a kaj..kkšno napako si naredu? :) pa vzam od brata avto pa se nafuri.. :OK: do glavne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst ga slišm/vidm skor vsak dan.. k tuki bliz mene zivi :D pa še njegova šola je tkoj zraven moje..in ga moram še tm poslušat :headbang::D dobr..dans vsaj pada dž da si bom mal lahk spočiu ušesa :OK::P

meu si glavno? a si tud naredu? :D:P

kr odpočij si kr jutr te bodo spet bolela če nebo džval :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kko nisi?? pol avto ni zate :P vidš da si bl šou na kero tko drugo avtošolo :D tm kokr k sm jst šov..bi takoj naredu u prvo :OK: a kaj..kkšno napako si naredu? :) pa vzam od brata avto pa se nafuri.. :OK: do glavne :D

Mah kakšn avto, mam pa res debilnega inštruktorja :headbang: . Sej zdej bo spet zima dolga, pol pa na cbr pa se mal vozt tut izven Slo.

Ti še gledaš Golfe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr odpočij si kr jutr te bodo spet bolela če nebo džval :evilgrin:

hhaha..sam da te nbo dž jutr ujeu na poti domov :evilgrin: al pa toča bognedaj! :D e a vidš te norce iz tuki :D beu kawasaki 636 pa zelen kawasaki zx900 :OK: un s belim ga sam stiska po zadnjem po litijski :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah kakšn avto, mam pa res debilnega inštruktorja :headbang: . Sej zdej bo spet zima dolga, pol pa na cbr pa se mal vozt tut izven Slo.

Ti še gledaš Golfe?

jbg..tko sm se tud jst zajebu k sm sou delat pr brulcu..kok mi je zavlačevau :headbang: to za motor k sm delu :)

mja..gtijevi..tdijevi :D ma sj gledam se tko druge..če kj tko naleti :) drgac pa al bi zdj kj tko kupu al pa po novm letu, sam kokr bi zdj dv za avto..bi pol po novm letu dobu kksnga bolsga al pa s bolso opremo :OK: sm spet ni neke sile..furam od starih mal :OK::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhaha..sam da te nbo dž jutr ujeu na poti domov :evilgrin: al pa toča bognedaj! :D e a vidš te norce iz tuki :D beu kawasaki 636 pa zelen kawasaki zx900 :OK: un s belim ga sam stiska po zadnjem po litijski :OK:

če me dobi nazaj grede me tok ne skrbi kokr pa do šole. Sam morm mal lepš pospešvat kr me je zadnič po mokrem konkretno zaneslo. Sm kr "driftu" tm mim bežigrajske gimnazije.

Am jst enga skos slišm tm na moji strani štepca po pesarski cesti k ga en stisne tk da nevem kater motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če me dobi nazaj grede me tok ne skrbi kokr pa do šole. Sam morm mal lepš pospešvat kr me je zadnič po mokrem konkretno zaneslo. Sm kr "driftu" tm mim bežigrajske gimnazije.

Am jst enga skos slišm tm na moji strani štepca po pesarski cesti k ga en stisne tk da nevem kater motor.

sm pazi..da ti nbo zdrsel kokr tkrt k je pote prsu resilc .) tkrt si tud sov iz sole..kokr se spomnm :)

tadva se dost tko tuki furata..lovita po litijski :D a un s belim kawasakijem zna dobr po zadnjem furat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pazi..da ti nbo zdrsel kokr tkrt k je pote prsu resilc .) tkrt si tud sov iz sole..kokr se spomnm :)

tadva se dost tko tuki furata..lovita po litijski :Da un s belim kawasakijem zna dobr po zadnjem furat :OK:

Ćifo :whistle:

Ej pa zakaj ne gledš neki na zadnji pogon? Men je full želja, ko bo dnarja za avto, da neki v tej smeri kupim :D.

Aja evo ena http://www.youtube.com/watch?v=oCulgnJaDAE...kids at the bottom of the hill, go go...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm pazi..da ti nbo zdrsel kokr tkrt k je pote prsu resilc .) tkrt si tud sov iz sole..kokr se spomnm :)

tadva se dost tko tuki furata..lovita po litijski :D a un s belim kawasakijem zna dobr po zadnjem furat :OK:

upam na to da se mi več to ne zgodi oz. kar kol podobnega padcu :BUA:

Mam že preveč delov od motorja doma k jih je treba mal polepšat al pa tud ne kr če bom mel namen it na marof sam te gor nataknem pa je. Mam pa plastike za komplet motor doma. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!