Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ćifo :whistle:

Ej pa zakaj ne gledš neki na zadnji pogon? Men je full želja, ko bo dnarja za avto, da neki v tej smeri kupim :D.

Aja evo ena http://www.youtube.com/watch?v=oCulgnJaDAE...kids at the bottom of the hill, go go...:lol1:

:OK:

sj gledm..sm zdj k bo zima bo bl jebeno za zadnji pogon..vedno bi driftu :D če nimaš filinga te to lahk ful odfuka..zanesee nekam :D drgac pa sm jst naredu izpit s avtom na zadnji pogon..bmw :OK: tko da kksn avto na zadnji pogon al pa sprednji..oba sta mi ql :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam na to da se mi več to ne zgodi oz. kar kol podobnega padcu :BUA:

Mam že preveč delov od motorja doma k jih je treba mal polepšat al pa tud ne kr če bom mel namen it na marof sam te gor nataknem pa je. Mam pa plastike za komplet motor doma. :lol:

tko sm tud jst furu..upu sm da nbom nikol padu..i tud nism nikol padu i pol kr neki.. ta prometna .) tko ti rečm..rajš več manjših nesreč-padcev kokr en velk padec, k je lahk usodn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah uklučiš ESP pa je :D. Ja je mal nerodn po zimi, sam sej se da.

Jst sm pa delu v Clio-tu, se mi zdi, da je 1.2 ali 1.4, ne vem, vem samo da to ne gre nikamor. Edin kar je dobr so bremze, drugo je pa vse v qurcu :).

Sam huda ane (posnetek), si predstavljaš da te en tok zalije. Tamali so zihr ponorel :lol1:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah uklučiš ESP pa je :D. Ja je mal nerodn po zimi, sam sej se da.

Jst sm pa delu v Clio-tu, se mi zdi, da je 1.2 ali 1.4, ne vem, vem samo da to ne gre nikamor. Edin kar je dobr so bremze, drugo je pa vse v qurcu :).

Sam huda ane (posnetek), si predstavljaš da te en tok zalije. Tamali so zihr ponorel :lol1:

a kaj kksno napako si naredu? vidm da prehitr nisi mogu bit :P

hhehe..sm đabe k si folk zapomne registrsko i pol mas probleme še s murjo k te prjav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah zapelu na drug vozni pas :headbang:. Tip me po kr enih enosmernih fural (tm kjer je tunel po gradom), pa same neke obvezne smeri pa kr neki.

Ma ne sej je BV to delat, sam je pa smešn za vidt. Pismo jst vem ko sm se prejšn let iz šole vračal, pa lih mal sneg zapadu. Bus pa direkt na polno mim in sam po men...pi*da prokleta ni mogu saj upočasnit :headbang:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah zapelu na drug vozni pas :headbang:. Tip me po kr enih enosmernih fural (tm kjer je tunel po gradom), pa same neke obvezne smeri pa kr neki.

Ma ne sej je BV to delat, sam je pa smešn za vidt. Pismo jst vem ko sm se prejšn let iz šole vračal, pa lih mal sneg zapadu. Bus pa direkt na polno mim in sam po men...pi*da prokleta ni mogu saj upočasnit :headbang:.

aha..kaj si pol enosmerno zamenju s dvosmerno i zapelu direkt tm na levi pas..da vids pr men..avtocesta grem dol lj brdo..in prvic sm furu tuki lj brdo..nikol nism sou s instruktorjem i pol me je vodu tm do ene slepa ulce..na srečo je biu en avto pred mano k se je isto znajdu v tej slepi ulci..i pol sm mu dv prednost, glih tok da sm vidu kko je obrnu i pol jst za njem :D:OK: lahk bi me fuknu skor zrd tega :D in pol sm lepo obrnu..dofuru nazaj do roske in:čestitam opravili ste izpit :OK:B)

mja..teli s roske zajebani..hocjo vsaszga druzga fuknt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zamešu sm :blush:, mah dol mi visi, sam dnar sm BV stran vrgu. Ej dej mi mal reklamiri motor :D. Vpraši če kdo rabi.

Drgač pa znajo bit teli ocenjevalci zajebani. Te znajo dat tm pri streliški, k maš dopolnilno tablo, prepovedan promet za avtošole, tak da če vpršaš kam je že en minus :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi štrajka je pri nas verjetnost da padeš 90%.

Se lahko sploh pritožiš če se v naselju pelješ 40 kmh pa te vrżejo ker si vozil prehitro + preveč "malih napak"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi štrajka je pri nas verjetnost da padeš 90%.

Se lahko sploh pritožiš če se v naselju pelješ 40 kmh pa te vrżejo ker si vozil prehitro + preveč "malih napak"?

Ja a si ziher, da ni bil kakšen znak za omejitev hitrosti? Drgač pa po mojem se ne moreš pritožiti, ker je itak zraven tebe še inštruktor, tko da če je še on na strani ocenjevalca pol je boljš, da še enkrat prijaviš.

Je pa štrajk zaje*u stvar. Naj zvišajo plače pa bo takoj problem rešen, študentom pa postavijo min. urno postavka 5€ :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V maribru pa čist druga pesem: prižgite motor, privežite se, tukaj parkirajte... Čestitam naredili ste izpit. :S

Tako da pazite se tablic MB :)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V maribru pa čist druga pesem: prižgite motor, privežite se, tukaj parkirajte... Čestitam naredili ste izpit. :S

Tako da pazite se tablic MB :)

hahahah. Hvala da si opozoru da se te v prihodnje izogibam! To si že nakazu takrat na marofu ko je 666 zletu v gume pa izvaju salte čez njih :evilgrin: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V maribru pa čist druga pesem: prižgite motor, privežite se, tukaj parkirajte... Čestitam naredili ste izpit. :S

Tako da pazite se tablic MB :)

Hahahaha :lol1:

Evo še neki, da se mal nasmejete http://www.youtube.com/watch?v=zq7vbbt8opU. Kaj češ, človeku je doucajt, nima lajfa pa se spomni posnetke skup dajat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zamešu sm :blush:, mah dol mi visi, sam dnar sm BV stran vrgu. Ej dej mi mal reklamiri motor :D. Vpraši če kdo rabi.

Drgač pa znajo bit teli ocenjevalci zajebani. Te znajo dat tm pri streliški, k maš dopolnilno tablo, prepovedan promet za avtošole, tak da če vpršaš kam je že en minus :D.

ja una dvosmerna gor je dost ozka..i pol se v izi zajebes ce nisi navajn na to cesto..sm jbg zkj nisi gledu po tleh črt :D pol bi takoj vidu da je dvosmerna :) sj tko je isto en kolega..k je obracu avto..mal zapelu tko na travo..i padu avtomatično :D odvisn od komisije če te bo fuknla :D bom vprasu koga če rab..sm zdj k je skor ze konc sezone bl težka :) sj sm vidu da ti jo brt reklamira na fejsu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja una dvosmerna gor je dost ozka..i pol se v izi zajebes ce nisi navajn na to cesto..sm jbg zkj nisi gledu po tleh črt :D pol bi takoj vidu da je dvosmerna :) sj tko je isto en kolega..k je obracu avto..mal zapelu tko na travo..i padu avtomatično :D odvisn od komisije če te bo fuknla :D bom vprasu koga če rab..sm zdj k je skor ze konc sezone bl težka :) sj sm vidu da ti jo brt reklamira na fejsu :OK:

Mah sploh ni črte na tleh. Pač maš enosmerno, pol pa eno križišče pa naprej itak dvosmerna, sam ozka lih tok da se jst pa biciklist notr spraviva, kr so avti zaparkiral :). Krivim redarstvo, kaj ne deli listke naokol :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V maribru pa čist druga pesem: prižgite motor, privežite se, tukaj parkirajte... Čestitam naredili ste izpit. :S

Tako da pazite se tablic MB :)

no tako lahko pa že spet ni :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj danke ne maraš, dej ga no lomt, slovenke so ti pa ušeč. Drgač Ali-G in Da house (film) si gledal? Če nisi ga moraš, pa boš takoj vedel kaj s tem mislim :D. Drgač je to joke, da mi ne bo kdo začel tuki moralizirat :P

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj danke ne maraš, dej ga no lomt, slovenke so ti pa ušeč. Drgač Ali-G in Da house (film) si gledal? Če nisi ga moraš, pa boš takoj vedel kaj s tem mislim :D. Drgač je to joke, da mi ne bo kdo začel tuki moralizirat :P

Haha, sej nism reku da jih ne maram :D Sem gledal ja: "fit, fit, fit, wait! Go back to Slovenia" XD Ta je kr kruta ja :angry: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, sej nism reku da jih ne maram :D Sem gledal ja: "fit, fit, fit, wait! Go back to Slovenia" XD Ta je kr kruta ja :angry: :P

Ja sej...bujakaša XD. Mah sej ta je itak norc. Sej Borata si vrjetno tut gledu, tam ni nič boljši kvečjem huj. Uno k je pa "derpe" pa nism in ne bom gledu, tega pri nas ne podpiramo :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej...bujakaša XD. Mah sej ta je itak norc. Sej Borata si vrjetno tut gledu, tam ni nič boljši kvečjem huj. Uno k je pa "derpe" pa nism in ne bom gledu, tega pri nas ne podpiramo :nono:

Hehe ja tud borata sm gledu. Za unga Brunota (isti igrauc kt pr Boratu) pa nism čist sigurn. Niti me ne mika da bi šu gledat. to je bl za une neumne američane :D Borat je še najbl originaln pomoje.

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ja tud borata sm gledu. Za unga Brunota (isti igrauc kt pr Boratu) pa nism čist sigurn. Niti me ne mika da bi šu gledat. to je bl za une neumne američane :D Borat je še najbl originaln pomoje.

borat je najjači

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr poglejte brunota js sm krepavu od smeha kašne ma :D

res da na trenutke bi najrajš pokozlu ampak se pol nasmejiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!