Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hahahah. Hvala da si opozoru da se te v prihodnje izogibam! To si že nakazu takrat na marofu ko je 666 zletu v gume pa izvaju salte čez njih :evilgrin: :lol1:

tisto je blo ja :lol1:

glede tablic nevem kdo je najnevarnejši, najbolj varni smo pa itak tisti z MS tablicami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta video je zlo dober :worship:

samo škoda da ni ustavil pa šel posnet njihove jezne obraze :P

Drugače je pa tole vozila njegova 29 letna partnerica, ki naj bi se kasneje sama zglasila pri policiji kjer so jo kaznovali zaradi malomarne vožnje.

Res ne vem kaj se ti more zgodit da greš sam na policijo :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače je pa tole vozila njegova 29 letna partnerica, ki naj bi se kasneje sama zglasila pri policiji kjer so jo kaznovali zaradi malomarne vožnje.

Res ne vem kaj se ti more zgodit da greš sam na policijo :wacko:

jas tudi nevem...samo en kolega (imena nebom povedal da me nebo kje pretepel :P ) je pred kakim letom glih spravil vkup svojo rs125 pa je šel na test drive, in seveda motor ni bil registriran. in so ga stavlali policaji, se je skor že ustavil pa se je zadni mument premislil, mel pa je še vseeno gor tablco (motor je bil izven registracije 3 mesce, nevem kako mu niso poslali pisma da mora tablco vrnt ali pa dat podalšat) in seveda policija za njim, so mu spisali tablico ampak še dalje so drveli za njim. in po nekaj km jim je že malo odšel, in ko ga niso več videli mu je zgrabilo bat (verjetno zaradi enakega kot meni da ni spucal vseh opilkov) in ga zmetalo pri 140km/h (čudno da se je meni zgodba ponovila če odmislimo policaje :P ). pride stari po njega (še ena razlika mel je kombinezon :D ) ga pelje direkt na policijo in tam malo izven zakona uredijo stvar..še sreča :D . motor pa je bil še skoraj brez plastik, tako da je malo stvari poškodoval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, pol je dobu še old-school kazen (trikrat po čebrici :D )....pisma še ni dobil zato, ker imaš pri motorju 1 leto časa ponovne registracije, malo pred pretekom 1. leta dobiš domov pošto, da moraš tablico vrnit ali pa podaljšat registracijo, medtem ko pri avtu je časa 1 mesec in kmalu (2,3 dni) po preteku registracije dobiš pošto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za en motor sm gledu posnetek z 25kw govor je o novem xj6. Na posnetku vleče kar solidno tam do 150 potem pa izgubi moč in se šlepa vse tja do 180.

Tovarniško mi ponujajo 35kw blokado. Mislite da je kaj razlike da bi morda hitreje dosegel to hitrost in da nebi prehiro "zaspal". Pomoje se teh dodatnih 14KM vsaj nekaj pozna na tistih 34KM? Končna hitrost tega motorja pa tako ali tako ni dosti višja od 180. Gibala nej se bi okoli 210-220

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha, pol je dobu še old-school kazen (trikrat po čebrici :D )....pisma še ni dobil zato, ker imaš pri motorju 1 leto časa ponovne registracije, malo pred pretekom 1. leta dobiš domov pošto, da moraš tablico vrnit ali pa podaljšat registracijo, medtem ko pri avtu je časa 1 mesec in kmalu (2,3 dni) po preteku registracije dobiš pošto

heh že spet vem nekaj novega :P

raje dobim 3x z pendrekon po hrbtu kot pa 500€ kazni, odvzem ispita pa še marsikaj bi si lahko zaprdnili naši zakoni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za en motor sm gledu posnetek z 25kw govor je o novem xj6. Na posnetku vleče kar solidno tam do 150 potem pa izgubi moč in se šlepa vse tja do 180.

Tovarniško mi ponujajo 35kw blokado. Mislite da je kaj razlike da bi morda hitreje dosegel to hitrost in da nebi prehiro "zaspal". Pomoje se teh dodatnih 14KM vsaj nekaj pozna na tistih 34KM? Končna hitrost tega motorja pa tako ali tako ni dosti višja od 180. Gibala nej se bi okoli 210-220

pr ta stari je isto do 150 vleče uredu pol ga pa počasi zmankava :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ;)

pridi en dan do postojne pa boš sam vidu če je za kej :)

Aha! Pol teb kr bol konkretno potegne do 150 kokr tista na posnetku s 25kw

dobr sam najbrž je kr neki razlike med novo pa starejšo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kr dosti razlike ja...sm se s prjatlom pogovarju k ma te kamere čez pa bova vrjetno jutri probala kej posnet :)

tko da če bo ratalo boš vidu prek videa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz pa imam eno vprašanje glede sodišča. danes sem dobil po pošti, da mi je pred približno 1 mesecom radar izmeril 76 v naselju in da bom moral na sodišče. zanima me, če ima kdo kakšno podobno izkušnjo, in kaj se je na sodišču odločilo, samo opomin, ali kaj več? drugače sem pa še mladoleten in (do zdaj) brez vseh prekrškov.

zahvaljujem se vsem za pomoč, pa vam želim veliko lepega vremena :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp jp..v naselju 85...Po črki zakona, 5 odštejejo, se pravi 30 preveč.

Zakon pa pravi:

če prekoračiš več kot 20km/h 500€ in 5 kazenskih

če prekoračiš več kot 30km/h 1000€ in 9 kazenskih (mislim da je tako)

Tale VEČ me je rešil, da mi niso vzeli izpita :) če bi šel 86, bi mi vzeli.

Pike nažalost veljajo za vse kategorije, tako da sedaj nesmem niti prdnit na cesti :)

Čakam sodnika za šeeno kazen, kjer nasrečo ne dobim pik.

Izven naselja 15km/h preveč...se pravi 60€ :)

Z avtom pa saj v naselju bolj umirjeno, tempomat na 58km/h :) avtocesta pa vedno v vzratno ogledalo kje je kakšna provida...

Drug let z motorjam (če bo, upjemo:)) pa tablco dol, če bomo misll ga gont :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz pa imam eno vprašanje glede sodišča. danes sem dobil po pošti, da mi je pred približno 1 mesecom radar izmeril 76 v naselju in da bom moral na sodišče. zanima me, če ima kdo kakšno podobno izkušnjo, in kaj se je na sodišču odločilo, samo opomin, ali kaj več? drugače sem pa še mladoleten in (do zdaj) brez vseh prekrškov.

zahvaljujem se vsem za pomoč, pa vam želim veliko lepega vremena :P

ej pa videl si ko te je poslikalo ali keri te je, v avtomobilu ali on ko je nastavljen? Jao, 1 mesec? Ccc nazadnje še k meni pride kaj, pošto hitro poberem če bo kaj, pa letim na pošto z njim :headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao, kaj bi bilo v primeri, če bi jaz z mojim pod 50 registiranim ker sva s kolegom 100 cel čas, pizdaa, upam da ne dobim nič :wallbash::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem videl nič, policajov ni bilo nikjer, tako da predvidevam da je bil radar pa je slikal.. drgač pa točno en mesec ja. 20.9. naj bi se to zgodil, dans sm pa dobil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!