Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

če boš mel srečo (v prlekiji je več sreče) boš dobil samo opozorilo sodnika brez pik in kazni ...samo žal to tudi nebo več dolgo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz pa imam eno vprašanje glede sodišča. danes sem dobil po pošti, da mi je pred približno 1 mesecom radar izmeril 76 v naselju in da bom moral na sodišče. zanima me, če ima kdo kakšno podobno izkušnjo, in kaj se je na sodišču odločilo, samo opomin, ali kaj več? drugače sem pa še mladoleten in (do zdaj) brez vseh prekrškov.

zahvaljujem se vsem za pomoč, pa vam želim veliko lepega vremena :P

Sem imel podoben primer, samo da me je ustavil, pa km so bli mal drugačni. Dobil sodnika in na srečo samo opomin. Je pa tudi veliko odvisno od sodnika, tako da upaj da dobiš takšnega ki ima rad motoriste :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel podoben primer, samo da me je ustavil, pa km so bli mal drugačni. Dobil sodnika in na srečo samo opomin. Je pa tudi veliko odvisno od sodnika, tako da upaj da dobiš takšnega ki ima rad motoriste :surrender:

a taki sploh obstajajo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Obstajajo pa takšni ki jih boli čufta.

Če ima kdo enduro feltne ali pozna nekoga ki jih ima za prodat mi naj sporoči prosim.

Zakaj to rabiš? Boš dau krampe na huso pol pa ko pade prvi sneg samo gaaas ane? :naughty: :evilgrin: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se ravno o kaznih pogovarjate, me zanima, če ima kdo izkušnje kako dolgo traja, da dobiš položnico domov, če si bil slikan iz civilnega avtomobila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp jp..v naselju 85...Po črki zakona, 5 odštejejo, se pravi 30 preveč.

Zakon pa pravi:

če prekoračiš več kot 20km/h 500€ in 5 kazenskih

če prekoračiš več kot 30km/h 1000€ in 9 kazenskih (mislim da je tako)

Tale VEČ me je rešil, da mi niso vzeli izpita :) če bi šel 86, bi mi vzeli.

Pike nažalost veljajo za vse kategorije, tako da sedaj nesmem niti prdnit na cesti :)

Čakam sodnika za šeeno kazen, kjer nasrečo ne dobim pik.

Izven naselja 15km/h preveč...se pravi 60€ :)

Z avtom pa saj v naselju bolj umirjeno, tempomat na 58km/h :) avtocesta pa vedno v vzratno ogledalo kje je kakšna provida...

Drug let z motorjam (če bo, upjemo:)) pa tablco dol, če bomo misll ga gont :)

Še moj primer :)

Peljal sm se 91 v "naselju" sepravi 86 s toleranco, slikan pa iz civilnega avtomobila, tako da sem dobil direkt poziv na sodišče. Za ta prekršek bi po moji logiki moral izgubit izpit ker sem še mladi voznik tj. do 21 leta. Za avto imam izpit dobri 2 leti za motor pa dobre 4 leta ampak kazen je bila pač 9 pik, 1000€ in 1 mesec prepovedi vožnje z A kategorijo. Zdej sem torej mladi voznik z 9 pikami :D Če mene prašate je zašuštrala sodnica al pa vsi razlagalci zakona. Sodnica je torej sodila tako kot da za motor nisem več mladi voznik :) Sej ne da se kaj pritožujem :P

Ker se ravno o kaznih pogovarjate, me zanima, če ima kdo izkušnje kako dolgo traja, da dobiš položnico domov, če si bil slikan iz civilnega avtomobila?

Js sem jo dobil po 3 mesecih O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj primer :)

Peljal sm se 91 v "naselju" sepravi 86 s toleranco, slikan pa iz civilnega avtomobila, tako da sem dobil direkt poziv na sodišče. Za ta prekršek bi po moji logiki moral izgubit izpit ker sem še mladi voznik tj. do 21 leta. Za avto imam izpit dobri 2 leti za motor pa dobre 4 leta ampak kazen je bila pač 9 pik, 1000€ in 1 mesec prepovedi vožnje z A kategorijo. Zdej sem torej mladi voznik z 9 pikami :D Če mene prašate je zašuštrala sodnica al pa vsi razlagalci zakona. Sodnica je torej sodila tako kot da za motor nisem več mladi voznik :) Sej ne da se kaj pritožujem :P

Js sem jo dobil po 3 mesecih O:-)

huhu, men da enkrat tako kazn nabijejo bi se vozu brez tablce al pa sploh ne več po cest :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj primer :)

Peljal sm se 91 v "naselju" sepravi 86 s toleranco, slikan pa iz civilnega avtomobila, tako da sem dobil direkt poziv na sodišče. Za ta prekršek bi po moji logiki moral izgubit izpit ker sem še mladi voznik tj. do 21 leta. Za avto imam izpit dobri 2 leti za motor pa dobre 4 leta ampak kazen je bila pač 9 pik, 1000€ in 1 mesec prepovedi vožnje z A kategorijo. Zdej sem torej mladi voznik z 9 pikami :D Če mene prašate je zašuštrala sodnica al pa vsi razlagalci zakona. Sodnica je torej sodila tako kot da za motor nisem več mladi voznik :) Sej ne da se kaj pritožujem :P

Js sem jo dobil po 3 mesecih O:-)

Sreča v nesreči :hmm::D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huhu, men da enkrat tako kazn nabijejo bi se vozu brez tablce al pa sploh ne več po cest :surrender:

Ko enkat tako kazen dobiš ti pade use dol pa če si še tak zaprisežen motorist (no razen če ti ni fotr Zidar) -_- ne wem, js ne uživam več v vožnji, k sam gledam kje me bodo poslikal pa skasiral. Verjetno bom naredu mal pauze al pa drug let en supermoto brez tablce, da lah čez šumo spizdiš. Cestak za moje pojme ni za na cesto ker pri 50 - 90 je čista muka, ko pa ga malo prtisneš pa že dobiš pošto, da bi se pa samo po pisti vozu pa nažalost nimam dovolj denarja in časa. Če bi bila pista v Slo ga takoj butnem v poliestre pa čao cesta, tega luksuza pa kot kaže pri nas še dolgo ne bo. Uglavnem cestak za po cesti je ql dokler ne dobiš položnice (kar je pa samo uprašanje časa) al pa, če ti je užitek se jajcat po omejitvah, na motorju, ki gre v prvi več kot je dovoljeno na AC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k smo že pri policajih eno čist x vprašanje... Mislite da je možno da škif z XTjko ulovi razne EXC,TE,YZ...450 ipd? Slišal sem zgodbe kk je vse krosiste poloviu itd. pa se mi XTja nezdi tega sposobna,pa mam občutek da bi se že z mojo bogo WRE namatrala? Govora je pa o 450 recimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Ma kdo kakšno idejo kaj bi naredu da bi lahko tole http://www.avto net/_MOTO/ad.asp?ID=4142879  vozu z A2 izpitom?? Mal preveliko razmerje moč/teža ima. Drugo je vse ok.  

Popravljeno . Popravil pevecm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo kakšno idejo kaj bi naredu da bi lahko tole http://www.avto net/_MOTO/ad.asp?ID=4142879 vozu z A2 izpitom?? Mal preveliko razmerje moč/teža ima. Drugo je vse ok.

Ja nevem...blokiraj na 25kW? :) Kok je pa zadeva težka? Po mojem bi to čist komot moralo it čez :) ( več kg kot ima, boljše je :D )

k smo že pri policajih eno čist x vprašanje... Mislite da je možno da škif z XTjko ulovi razne EXC,TE,YZ...450 ipd? Slišal sem zgodbe kk je vse krosiste poloviu itd. pa se mi XTja nezdi tega sposobna,pa mam občutek da bi se že z mojo bogo WRE namatrala? Govora je pa o 450 recimo...

XT 660 R ima enduro/travel gume ter 35kW ( to je guma za CESTNO UPORABO! ), EXC 530 ima cross gume in velik več konjeu --> malo večji klanc al pa blato in XTjka se ustav ( pa ne da nima moči, ampak s teh gumah na hard enduro terenu nimaš kaj iskat ).

Po cesti je pa kar verjetno oz. že skor sigurno, da te policaj dobi :) Vseeno tist leti 150, kar noben kros niti v sanjah nezmore.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap blokada na 25kw al pa še kaj manj, če jo kje dobiš :)

Sem tudi to študiru že, motor pa ima okoli 140kg. Semizdi da še nekaj manj. Z 25 kw blokado bi potem šlo čez. Samo je sranje s temi blokadami, bom za ceu postopek zmetu preveč denarja. Potem je vseeno če si enega SMCja nabavim. Samo hočem enkrat za razliko kupit japonca in ne evropejca, do sedaj sem imel samo evropske motorje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo še fura?

Jst sm letos sezono zakluču z 23600km. Prejšnje leto je bla zadnja furca 19ga novembra.

Mi tud ni več do fijakanja s tem motorjem. Hočm več konjev pa motor namenjen dalšim furam. Sam bo treba še neki časa potrpet. Najmanj še 6mesecev

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XT 660 R ima enduro/travel gume ter 35kW ( to je guma za CESTNO UPORABO! ), EXC 530 ima cross gume in velik več konjeu --> malo večji klanc al pa blato in XTjka se ustav ( pa ne da nima moči, ampak s teh gumah na hard enduro terenu nimaš kaj iskat ).

Po cesti je pa kar verjetno oz. že skor sigurno, da te policaj dobi :) Vseeno tist leti 150, kar noben kros niti v sanjah nezmore.

kaj je pol k te dobi? te brcne dou? po terenu pol tut kakega sx,cr,yz 125 nebi dobu an. pa xt ma ene 160 kil? kolk ma to 0-100?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je pol k te dobi? te brcne dou? po terenu pol tut kakega sx,cr,yz 125 nebi dobu an. pa xt ma ene 160 kil? kolk ma to 0-100?

Ma sj EXC pa SX je isti kurac na terenu. :D Skor!

Ja ena 150 kil ma, prej več kot manj. Na terenu te nemore dobit.

Kaj ti naredi? Pelje se za teboj dokler ti bencina ne zmanjka ^^ prej bo teb kot njemu sigurno xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kdo še fura?

Jst sm letos sezono zakluču z 23600km. Prejšnje leto je bla zadnja furca 19ga novembra.

Mi tud ni več do fijakanja s tem motorjem. Hočm več konjev pa motor namenjen dalšim furam. Sam bo treba še neki časa potrpet. Najmanj še 6mesecev

a nisi govoru nekaj o ninđi? tega bi mel za daljše ture?

drgač pa zgleda da sem edini ki se še fura :) dve trenerki čez kavbojke pa gaaaasa ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi govoru nekaj o ninđi? tega bi mel za daljše ture?

drgač pa zgleda da sem edini ki se še fura :) dve trenerki čez kavbojke pa gaaaasa ^^

Omisl si eno tak potovalni komplet iz Louisa k deluje kot za smučanje pa še pod "tekstilom" maš kolenske ščitnike, da te ja nič ne piha ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa počakite, da se spet ozračje segreje pa se furite :P.

Ja bomo spet trpel ko bo zima kazala zobe, ampak vedno se lahko kratkočasimo z dobro staro pesmijo: "Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sem srečen ker sem moški, da ljubim žensko kot si ti, da te....lalalalalalalala" :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi govoru nekaj o ninđi? tega bi mel za daljše ture?

drgač pa zgleda da sem edini ki se še fura :) dve trenerki čez kavbojke pa gaaaasa ^^

sm govoru ja sam je predraga. Mogoče pol čez 2leti ko nebo treba blokirati in s tem bo izbira rabljenih motorjev velika. Zdej gledam za novo xj6 oz z750

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi govoru nekaj o ninđi? tega bi mel za daljše ture?

drgač pa zgleda da sem edini ki se še fura :) dve trenerki čez kavbojke pa gaaaasa ^^

Nisi, eni še zmer vstrajamo!! :D Pouna oprema in  gas v šolo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi govoru nekaj o ninđi? tega bi mel za daljše ture?

drgač pa zgleda da sem edini ki se še fura :) dve trenerki čez kavbojke pa gaaaasa ^^

nisi edini :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!