Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Če je kdo iz Lj. pa misli menjat zavorno olje (DOT 4) imam jaz doma še dobra 3dl. Brat ga je sebi zamenjal, zdej ga pa ne bo rabil vsaj 2 leti, do takrat pa olje ne bo več dobro. Tako da preden ga zalučamo v smeti, lahko kakšnemu naredim uslugo, pa mu ne bo treba kupovati :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm govoru ja sam je predraga. Mogoče pol čez 2leti ko nebo treba blokirati in s tem bo izbira rabljenih motorjev velika. Zdej gledam za novo xj6 oz z750

no jaz bom verjetno vzel kako cbr 600rr, f, ali pa z750, blokirano na 25kw :)

nisi edini :D

no pol pa pokliči kdaj pa grema eno rundo spet

dokler nebom zmrznu na motorju se bom fural :D

:OK:worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz bom verjetno vzel kako cbr 600rr, f, ali pa z750, blokirano na 25kw :)

no pol pa pokliči kdaj pa grema eno rundo spet

:OK:worship.gif

danes sen nareda 100km pa sen čist pozaba na tebe :P ko nebo mrzlo lahko grema ja... sicer pa si pridi po čelado prvo pa te :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem no..jas sem prejšnjo leto tudi mel take da sem se vozil po zimi ko nor...zej pa minilo, škoda bencina, tak se malo preveč pelaš v ovinek pa že gume nosi :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo iz Lj. pa misli menjat zavorno olje (DOT 4) imam jaz doma še dobra 3dl. Brat ga je sebi zamenjal, zdej ga pa ne bo rabil vsaj 2 leti, do takrat pa olje ne bo več dobro. Tako da preden ga zalučamo v smeti, lahko kakšnemu naredim uslugo, pa mu ne bo treba kupovati :P.

Js bi ga rabu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po njihovem ja... za do prjatla boš pač mogel taxi plačat alpa se spredhodit če nočeš plačat... BEDARIJA!!! :(

moja garaža:

post-20499-024216600 1288115907_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po njihovem ja... za do prjatla boš pač mogel taxi plačat alpa se spredhodit če nočeš plačat... BEDARIJA!!! :(

moja garaža:

post-20499-024216600 1288115907_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr neki.

samo kakšno boš pa pol kazen dubu, glede na to da sm slišu da kazn ni predpisana za ta prekršek, pa za čelado na kolesu?

mislm da še niso nc povedal ( ali pač? ) drugac pa zdej je 1200eur kazni + 18 kazenskih (odvzem izpita) če te dobijo v naselju da prehitr peleš, alko al pa autocesta(nasprotna smer)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da še niso nc povedal ( ali pač? ) drugac pa zdej je 1200eur kazni + 18 kazenskih (odvzem izpita) če te dobijo v naselju da prehitr peleš, alko al pa autocesta(nasprotna smer)

ni res. Če prekoračiš za več kot 30 v območju umirjenega prometa torej tam kjer je omejitev 10 in ne v naselju

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa če u naselju perkoračš 50km/h se prau da 100 peleš je tud isto kukr vem :)

1000€ tm je pa 1200€. Tko vsaj zaenkrat pravjo. Kako bo pa sprejet je pa še vprašanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000€ tm je pa 1200€. Tko vsaj zaenkrat pravjo. Kako bo pa sprejet je pa še vprašanje

ko sva se z enim forumašom peljala iz marofa sva zganjala norije po varaždinu, med drugim 120 po ravnici v mestu... ko najdva je hrvaški škif ustavil sem že mislil da bo šel izpit po gobe, na koncu pa sva jo odnesla z opozorilom, češ da drugič naj poskrbiva da se voziva legalno (tablica je bila v rukzaku ker se je zgodil en manjši pripetljaj na ta dan)... za hitrost je sicer vprašal vendar ni dobil odgovora... no takrat pa sem res bil srečen da jo nisem skupil in od tistega dne nisem nikoli peljal več kot 70kmh v naselju.

aja, pazite se kombajnov, mene je zadnjič skoraj eden nabasal v dokaj nepreglednem križišču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zj pa še mene zanima kolk je kazen če ne upoštevaš prometnega znaka? natančneje zapora ceste... Prejle sm šou z husi domu in prevozu ta znak ker se mi pač ni dalo jebat okol po obvozu an se lepo pelu po tisti zvalani cesti. Seveda me na koncu ustavi en lokalni dickhead in začne težit ka se vozim itd...na cesti pa se itak ni nč poznalo ker nism razkopavu nič blabbla bla... Seveda ker husa pač pade v oči je začeu težit meni in ne uni stari mami k se je pelala z biciklom itd itd. Zj pa nwm, menda je prijavu na policijo pa jim tablco povedu ker sm slišu pogovor... Kaj pričakovati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč se sekiraš. Nebo nič :P če te niso dobili na kraju digodka je to jota :D tvoja izjava proti njegovi,

Razen če seveda priznaš da si to naredil, kar pa bi bilo butasto od tebe narediti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zj pa še mene zanima kolk je kazen če ne upoštevaš prometnega znaka? natančneje zapora ceste... Prejle sm šou z husi domu in prevozu ta znak ker se mi pač ni dalo jebat okol po obvozu an se lepo pelu po tisti zvalani cesti. Seveda me na koncu ustavi en lokalni dickhead in začne težit ka se vozim itd...na cesti pa se itak ni nč poznalo ker nism razkopavu nič blabbla bla... Seveda ker husa pač pade v oči je začeu težit meni in ne uni stari mami k se je pelala z biciklom itd itd. Zj pa nwm, menda je prijavu na policijo pa jim tablco povedu ker sm slišu pogovor... Kaj pričakovati?

nič, mene je stavil z rs50 stavil brez ispita, pa me je zapisal v nek svoj zapisnik in povedal tablico in tip motorja po njegovem radiju, a je že od tega več kot 2 leti..je že zastarelo :P

aja z kombajnom sem se že večkrat skoraj stisnil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč se sekiraš. Nebo nič :P če te niso dobili na kraju digodka je to jota :D tvoja izjava proti njegovi,

Razen če seveda priznaš da si to naredil, kar pa bi bilo butasto od tebe narediti :)

ma tut oče je reku da nebo nič... sem pa ubistvu pričakoval kak poziv na sodišče? Itak mu žena neda fukat pol pa drugje dviguje samozavest,pa nebi reku da bi razkopavu tk sm se pa lepo pelu an. Me rapizdi tako :D... itak ga pa na policiji poznajo k skos kliče za vsako malenkost hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!