Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Evo jaz sem pa svojo danes malo zakurblal, pustil da se ogreje, jo malo sčistil in nazaj prkiral :whistle:. Sej ne morš vrjet, čisti odvisnik :D.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jaz sem pa svojo danes malo zakurblal, pustil da se ogreje, jo malo sčistil in nazaj prkiral :whistle:. Sej ne morš vrjet, čisti odvisnik :D.

jas sem se malo včeraj peljal, zdej pa mi je zadost za to sezono :D

zej pa plastike ob štipendiji prebarvam pa bo še lep na oko :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem se malo včeraj peljal, zdej pa mi je zadost za to sezono :D

zej pa plastike ob štipendiji prebarvam pa bo še lep na oko :P

Peljal? Pri nas je cel dan dež padal-totalna bedarija. Sem se pa tudi jaz misil danes vsaj okrog bajte zapelat, sam raje nism, ker bi ga pol moral tok več čistit :D.

Men pa barabe niso odobril štipendije :wallbash: mater jim.... Drgač ga boš vrjetno čist na črno prebarval, ane :hmm:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

Men pa barabe niso odobril štipendije :wallbash: mater jim....

Jst pa nism niti probu ker vem kakšen bi bil odgovor! :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo mel kdo nasledn let izpit za avto in bo imel avto z vlečno kljuko, da bi lahko nametal na prkolco motorje? :whistle:

Jst na audija ne mislm metat gor kljuke. Pa da nav kdo mislu da govorim o kakšnem r8 :lol1: .

A4 1.8T 1995-2000.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo mel kdo nasledn let izpit za avto in bo imel avto z vlečno kljuko, da bi lahko nametal na prkolco motorje? :whistle:

Jst na audija ne mislm metat gor kljuke. Pa da nav kdo mislu da govorim o kakšnem r8 :lol1: .

A4 1.8T 1995-2000.

Jst delam izpit, sam če mislš, da te bom na kšno pisto pelu pozab, kr me bo zvŁeklo gor in tega nočem :D

Pa za benz boš menda še dou xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če daš gor kljuko jo moraš tudi homoligirat, pol moraš prikolco nabavt in jo registrirat. Jaz sem mislil na začetku leta to naredit, pa se mi je zdelo BV denarja, raje si najamem kombi za en dan in pičiš.

Izpit ma pa RRyDeRR, bomo njega probal nafehtat :P...joke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če daš gor kljuko jo moraš tudi homoligirat, pol moraš prikolco nabavt in jo registrirat. Jaz sem mislil na začetku leta to naredit, pa se mi je zdelo BV denarja, raje si najamem kombi za en dan in pičiš.

Izpit ma pa RRyDeRR, bomo njega probal nafehtat :P...joke :)

evo mene da se mal javm, še sm živ :P

sošolc letos vozi pokalno prvensto motokros, ma tavelk kombi tendo svašta pizdarij, tolk da drug let prevoz nav jebov nč :D letimo kuj k bo toplo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva, bomo fural same 600 SS motorje not ali bodo še vedno 125-ke?

do maja bo 125ka pol pa 600 ampak ne SS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodo tudi 125ke! :yes: Jst imam namen čez zimo narest izpit za avto, v soboto mam prvo uro B), tko da mislm da do spomladi bi ga že mogu zdelat :D Samo ne vem če bo Polo 1.4 lahko kkšno prikolco za sabo vleku :grrr

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A sploh obstaja kej druzga razen SS oz. SM? :D

motorist1 bo bo, če ne pa bomo magar nitro vgradil :evilgrin:.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst delam izpit, sam če mislš, da te bom na kšno pisto pelu pozab, kr me bo zvŁeklo gor in tega nočem :D

Pa za benz boš menda še dou xD

ti še maš izpot za motor al so ti ga vzeli? xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj boš pa nabavu :D ?

xj6 oz nekaj v tem rangu. Vem ni to motor za na pisto ampak za zabavo bo vseeno

Najraje pa bi aprilio dorsoduro 1200 katera pride naslednje leto. 130KM

Če koga mika že zablokiran z750 in v homolo pod izvorno 25kw ga ma v TC-ju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo mel kdo nasledn let izpit za avto in bo imel avto z vlečno kljuko, da bi lahko nametal na prkolco motorje? :whistle:

Jst na audija ne mislm metat gor kljuke. Pa da nav kdo mislu da govorim o kakšnem r8 :lol1: .

A4 1.8T 1995-2000.

samo 1.8 fejst pije :D Jaz bi rad mel audi tt, samo so skoraj vsi te do 10000eur 1.8 mašine pa 180 konjev, vmes se najde kakši z drugačno mašino, samo znaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo 1.8 fejst pije :D Jaz bi rad mel audi tt, samo so skoraj vsi te do 10000eur 1.8 mašine pa 180 konjev, vmes se najde kakši z drugačno mašino, samo znaš...

vem ga ma fotr in tud od njega ga bom prevzel. Pije pa 10litrov. Mestne pa še več. Itk večinoma se bo tanku motor. Avto bo samo za tiste dneve ko nebo možno z motorjom.

Tale ma 150KM + 20KM (Baje da je tolk dodal kompleten remus, baje).

Še naslov do kawla

http://www.tc-motoshop.si/si/kawasaki-z750-i8093.shtml

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem ga ma fotr in tud od njega ga bom prevzel. Pije pa 10litrov. Mestne pa še več. Itk večinoma se bo tanku motor. Avto bo samo za tiste dneve ko nebo možno z motorjom.

Tale ma 150KM + 20KM (Baje da je tolk dodal kompleten remus, baje).

Še naslov do kawla

http://www.tc-motosh...750-i8093.shtml

Tale kawl pa ubija :D Sam črn al pa zelen bi mogu bit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo 1.8 fejst pije :D Jaz bi rad mel audi tt, samo so skoraj vsi te do 10000eur 1.8 mašine pa 180 konjev, vmes se najde kakši z drugačno mašino, samo znaš...

:SS Pa sej je čist neuporaben avto :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!