Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ravnokar naredil izpit....oh ja :))

welcome to the club al kak xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh dej no. brez ispita bom se sigurno vozil...pri 24 letih grem za neomejeno pa konec.

Vsak za sebe odgovarja. Ti častim pijačo ko boš naredo izpit. Če jo bom lahko :xx:

Ravnokar naredil izpit....oh ja :))

Čestitam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem =D

Upam da bo še kak sončn žarek posvetu na naše ceste pred snegom. :P

Veš ... kdo gre na silo ponavadi trešči v steno. Jst že vem :)

Pust letos ... razn če bo res 15°C pa dobr ogrej gume, peska na srečo še ni. Pa velik sreče in pameti želim v prihajajočih sezonah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš ... kdo gre na silo ponavadi trešči v steno. Jst že vem :)

Pust letos ... razn če bo res 15°C pa dobr ogrej gume, peska na srečo še ni. Pa velik sreče in pameti želim v prihajajočih sezonah!

da ne bo tvojo biušo aprilio razbiu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra izbira ;)

:slap:

Miha a ti tut razmišlaš že kej počas u kšni hayabusi, al b-king... :rolleyes: use kar je pod 1000 je pomoje brezveze met :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja logično tastar. Pod 1000 se sploh ne splača kupvat. Pač motor ne gre nikamor. :lol1:

Kaj ti maš Hayabuso že doma?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja logično tastar. Pod 1000 se sploh ne splača kupvat. Pač motor ne gre nikamor. :lol1:

Kaj ti maš Hayabuso že doma?? :P

Mah ja, sam nikamr ne gre. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak za sebe odgovarja. Ti častim pijačo ko boš naredo izpit. Če jo bom lahko :xx:

Čestitam :OK:

glej za 50cc sem naredil pole in vožnjo v prvo..glede pijače pa je res da je nebi pil če bijo ti plačal :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem samo napisal kaj bi rad imel čez čas, in to nemislim da bom še mel danes rs125 jutri pa rsv100 :winkiss:

tako da bi prosil da se vsaj malo zdržite in gledate za sebe in kak motor voziš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bo tvojo biušo aprilio razbiu :P

K on jo je kupu? :O

Ja zakon! :D

Vsi moji motorji ostanejo znotraj Motosvet "družine" xD

Prehudo :D

Pol pa želim majstru EXTREMNO veliko kilometrou, brez kakršnikoli pizdarij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej za 50cc sem naredil pole in vožnjo v prvo..glede pijače pa je res da je nebi pil če bijo ti plačal :winkiss:

Mislim da ti je jsano da ne podpiram vožnje brez izpita, če ne naštevam vseh možnih posledic, predvsem zato da nebo kateri od mlajše generacije pomislil da se to dejansko splača. Mogoče se je tebi zankrat splačalo, upam da se bo tudi v naprej, ker nebi bil rad v tvoji koži ko enkar ne bo zneslo z policisti ali pa bognedaj da pride do nesreče. :xx:

Če nočeš pijače pa nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K on jo je kupu? :O

Ja zakon! :D

Vsi moji motorji ostanejo znotraj Motosvet "družine" xD

Prehudo :D

Pol pa želim majstru EXTREMNO veliko kilometrou, brez kakršnikoli pizdarij.

ja ja on on

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O bed tuki gor se pa znate sam kregat :winkiss:

Pa sej se še ne kregamo. To je neke vrste debata -_- NI ravno konstruktivna, debata je pa le .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ti je jsano da ne podpiram vožnje brez izpita, če ne naštevam vseh možnih posledic, predvsem zato da nebo kateri od mlajše generacije pomislil da se to dejansko splača. Mogoče se je tebi zankrat splačalo, upam da se bo tudi v naprej, ker nebi bil rad v tvoji koži ko enkar ne bo zneslo z policisti ali pa bognedaj da pride do nesreče. :xx:

Če nočeš pijače pa nič

glej, jas vem da za sebe odgovorjam sam, in vem če naredim ispit bom vedel enako o prometu kot zdaj, vendar bom za brezveze vrgel 800€ državi in avtošoli. to pa je moje mnenje.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, jas vem da za sebe odgovorjam sam, in vem če naredim ispit bom vedel enako o prometu kot zdaj, vendar bom za brezveze vrgel 800€ državi in avtošoli. to pa je moje mnenje.

Čisto si zgrešil bistvo mojega posta. Če že zda voziš previdno boš previdni vozil tudi potem, če že zdaj divjaš boš divlal tudi po izpitu. Gre se samo za to kakšne so posledice, če te dobi policist brez izpita, ali pa če se slučajno zgodi nesreča. Pomoje je bolj pametno dati avtošoli in državi 800 eur, kot pa da tvegaš da te tako ali drugače dobijo brez izpita.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!