Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Vsak je svoje usode krojač, če me pa nabašeš z motorjem pa boš brez izpita, te pa še fajn stožm, da bom mel za bencin :)

Kaj mi gre to na K. ko slišm od folka ki najprej na kar pomisle je to da kako bo koga tožu pa kolk bo izmolzu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori. Sam da se mi bo pa pijan al pa človek brez izpita kam zaletel, ga vrjetno nebom glih z veseljem na kavo povabu. Ni šanse...

se strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori. Sam da se mi bo pa pijan al pa človek brez izpita kam zaletel, ga vrjetno nebom glih z veseljem na kavo povabu. Ni šanse...

Ne takoj obračat besed ane.. kdo govori za pijance? govora je blo o izpitu..

Če se ti en smrkouc z mopedom mal zaleti v avto naprimer..pa nima izpita.. bi mu js zaračunu popravilo za poštrihat avto..ne bi ga pa tožu prec ane. So pa primerki k bi najprej kar bi nardil poklical kepse pa takoj tožt da se kaj izmolze...

Če pa ti pijanc ubije bližnega pa brez izpita.. pol se pa vrjetno tud na sodišču srečaš ja.. ne pa za vsak drek!!

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne takoj obračat besed ane.. kdo govori za pijance? govora je blo o izpitu..

Če se ti en smrkouc z mopedom mal zaleti v avto naprimer..pa nima izpita.. bi mu js zaračunu popravilo za poštrihat avto..ne bi ga pa tožu prec ane. So pa primerki k bi najprej kar bi nardil poklical kepse pa takoj tožt da se kaj izmolze...

Če pa ti pijanc ubije bližnega pa brez izpita.. pol se pa vrjetno tud na sodišču srečaš ja.. ne pa za vsak drek!!

kaj pa tebe to moti... tako se dandanes dela, in je čisto prav... če se ne gre zmenit lepo pa se pač meni zgrda...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne takoj obračat besed ane.. kdo govori za pijance? govora je blo o izpitu..

Če se ti en smrkouc z mopedom mal zaleti v avto naprimer..pa nima izpita.. bi mu js zaračunu popravilo za poštrihat avto..ne bi ga pa tožu prec ane. So pa primerki k bi najprej kar bi nardil poklical kepse pa takoj tožt da se kaj izmolze...

Če pa ti pijanc ubije bližnega pa brez izpita.. pol se pa vrjetno tud na sodišču srečaš ja.. ne pa za vsak drek!!

sm tud zravn napisal al pa brez izpita. Žeže, če se mi bo 14 letnik prbou s frčijam. Sori, pr mal starejšmu z 125ko bi pa mn toleriru. Ker poznam situacijo, kaksni frajarji so nekateri sploh če so brez izpita...

Nevem zakaj sem ga potem jaz delal, tako za a1, b, a2...Če se lohk brez vozm, zaletim, in odnesem brez posledic.....

Tut bohnedaj da me bo kdaj kak čiča 80 letni izsilil pa da bom prletu vanj, mu bom 3 take povedu da ga bo kap na kraju nesreče zadela....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj ste eni hecni tu :D

glej jas se vozim brez ispita pa ne vi. če se bom jas zaletel brez ispita se neboste vi... kaj ne razumete da zdej nekaj za brezveze pametujete? eh niste čisti :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj ste eni hecni tu :D

glej jas se vozim brez ispita pa ne vi. če se bom jas zaletel brez ispita se neboste vi... kaj ne razumete da zdej nekaj za brezveze pametujete? eh niste čisti :lol:

lohk ti povem tablco mojga avtomobila. Pa se probaj not zaletet ;) Žal ti bo za to da si bil brez izpita ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk ti povem tablco mojga avtomobila. Pa se probaj not zaletet ;) Žal ti bo za to da si bil brez izpita ;)

Zarečenega kruha se največ poje ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk ti povem tablco mojga avtomobila. Pa se probaj not zaletet ;) Žal ti bo za to da si bil brez izpita ;)

tebi pa bi blo žal da je bil tvoj avto tam postavlen :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake pokate tu, pa to ni za verjet...

Jaz pravim, brez izpita se vozijo samo tisti, ki niso zadost seznanjeni s posledicami in potemtakem tudi ne vejo kaj jih lahko doleti.

Ko dobiš nov motor razumem da sprobaš malo čeprav še po vseh pravilih nebi smel,, ampak dolgoročna rešitev to ni in verjamem da bo vsakemu žal ko bo imel prometno nesrečo in bo takrat nič kriv, vseeno najebal tako da ga bo glava pekla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikol nism reku, da je voznik brez izpita slabši od voznika z izpitom. Izpit je zame itak ena formalnost, ki pa nažalost MORA bit. Sej sm se jez tut brez izpita usedu na motor, ampak sem se zavedal posledic in če bi bil v prometni nesreči bi pričakoval najhujše od policije, zavarovalnice in od ostalih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

olosh sexy :P

OLOSH ;)

Js prletim kot gledalec :D če pa nau vremena pa itq odpade :cry:

sm biu tm..zmrznu..recimo da uzivov :D

ups

spam

PS = Pferdestärke (D) aka konjska moč :OK: Vsaka nacija ma svoje kratice :)

Ne vem pa kje so dobil prevajalce npr. na Discovery-ju, ki prevajajo BHP ( brake horsepower) kot zavorna konjska moč :slap: Sm 90% sa je prevajalka ženska :)

PS: A bo kdo prodajal kakšno Yzf r-125 bele barve v začetku drugega leta :?

discovery ftw :))

Kva, bomo fural same 600 SS motorje not ali bodo še vedno 125-ke?

kva pa vem :D

Sori. Sam da se mi bo pa pijan al pa človek brez izpita kam zaletel, ga vrjetno nebom glih z veseljem na kavo povabu. Ni šanse...

vem da me bos z veseljem povabu :D

lohk ti povem tablco mojga avtomobila. Pa se probaj not zaletet ;) Žal ti bo za to da si bil brez izpita ;)

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje in dekleta :D

ce kdo misl presedlat na 600ccm... mu js prodam svojga mopija :D

cbr 600 rr hannspree replica (vem da vm je lepa, ker je men tud :)) ) :) 3x na novem marofu vozena.. drgac pa po cesti :) itak to nima veze... uglavnm, je letnik 2008, ampak sm jo kupu novo z 0 kilometri leta 2009, se prav lansk let :) zravn mu lohk dam se poliestre ce se bo mislu kj po pisti furat.

ce kdo rab...nj me kontaktira kokr ve in zna :))

P.S. keep it OLOSH :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje in dekleta :D

ce kdo misl presedlat na 600ccm... mu js prodam svojga mopija :D

cbr 600 rr hannspree replica (vem da vm je lepa, ker je men tud :)) ) :) 3x na novem marofu vozena.. drgac pa po cesti :) itak to nima veze... uglavnm, je letnik 2008, ampak sm jo kupu novo z 0 kilometri leta 2009, se prav lansk let :) zravn mu lohk dam se poliestre ce se bo mislu kj po pisti furat.

ce kdo rab...nj me kontaktira kokr ve in zna :))

P.S. keep it OLOSH :)

schmid a boš na litrco prešaltu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!