Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Nikol nism reku, da je voznik brez izpita slabši od voznika z izpitom. Izpit je zame itak ena formalnost, ki pa nažalost MORA bit. Sej sm se jez tut brez izpita usedu na motor, ampak sem se zavedal posledic in če bi bil v prometni nesreči bi pričakoval najhujše od policije, zavarovalnice in od ostalih.

sej ti nič ne zamerim ali kaj podobnega :D..vem da se jas z ispitom bolj sproščeno voziti pa da nimaš problemou, samo pač jas ga nebom delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ti nič ne zamerim ali kaj podobnega :D..vem da se jas z ispitom bolj sproščeno voziti pa da nimaš problemou, samo pač jas ga nebom delal.

Nategnu se boš tako kot jst ^^ S tem, da sm ga jst imeu namen naredit, ko bi bil dovolj star seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehou bom bit motorist :P

Softić :). A menjaš RS-ko za svojo :whistle:.

Aja dejte mi povedat a je to kreganje al debata? :P

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nategnu se boš tako kot jst ^^ S tem, da sm ga jst imeu namen naredit, ko bi bil dovolj star seveda :)

sej jas bom tudi delal ispit ko bom dovolj star, sepravi 24 let če nebodo v teh letih še eno 10x menjali zakona :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jas bom tudi delal ispit ko bom dovolj star, sepravi 24 let če nebodo v teh letih še eno 10x menjali zakona :closedeyes:

Baje imajo v planu samo še 6x :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje imajo v planu samo še 6x :010

tako je, naslednja meja bo 26 let, potem 30, 50, 80, 120, pri tazadnji spremembi pa bodo popustili pod pritiskom ljudstva in znižali starostno mejo, tako da boš izpit dobil skupaj z mrliškim listom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, saj smo jih mi (ljudstvo) pooblastili za to da "skrbijo heh" za nas in je to njihova dolžnost kot tudu pravica. dokler večini paše kaj delajo z motoristi se lahko na trepalnice postavimo pa ne bo drugače, ker tako pač demokracija funkcionira rolleyes.gif

jaz bom počakal in se vozil po predpisih ker vem da mi blokada v glavi (še) ni dovolj. me pa živcira in zelo boli srce ko morem plačevat tolko dnara za neko jebeno potrdilo da sem kvalificiran za na cestosurrender.gifsurrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je fantje, nč se ne dogaja več tlele!!! :surrender: a je na forumu tut sezone konc? :P

a ste mejbi že kej slišal o teli dirki ki poteka v italiji? jst sm slučajno mal zasledu, pa kr zanimiv zgleda: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je fantje, nč se ne dogaja več tlele!!! :surrender: a je na forumu tut sezone konc? :P

a ste mejbi že kej slišal o teli dirki ki poteka v italiji? jst sm slučajno mal zasledu, pa kr zanimiv zgleda: :OK:

sklopka mu drsi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, saj smo jih mi (ljudstvo) pooblastili za to da "skrbijo heh" za nas in je to njihova dolžnost kot tudu pravica. dokler večini paše kaj delajo z motoristi se lahko na trepalnice postavimo pa ne bo drugače, ker tako pač demokracija funkcionira rolleyes.gif

jaz bom počakal in se vozil po predpisih ker vem da mi blokada v glavi (še) ni dovolj. me pa živcira in zelo boli srce ko morem plačevat tolko dnara za neko jebeno potrdilo da sem kvalificiran za na cestosurrender.gifsurrender.gif

ja moje mnenje je da bi mogel bit vsak ispit zastonj, ker tak ali tak daš dnar za registracijo državi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moje mnenje je da bi mogel bit vsak ispit zastonj, ker tak ali tak daš dnar za registracijo državi...

To bi pomenilo da bi bile potem avtošole tudi državne. Glede na to kako uspešen je nadzor kvalitete (ter na drugi strani razvajenost današnje mladine) v javnem šolstvu :surrender: veliko raje vidim da ostane stanje takšno kakršno je. MIslim privatne avtošole, s tem da nebi bilo predpisano obvezno število ur pred upravljanjem izpita pred komisijo. Ampak tatazdnje je nažalost le še utopija :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sklopka mu drsi :)

ma sej ta mudel se men zdi mal štorast drgač...sam za primer sm dav video k je mev glih 125ccm :P , npr. poglej si onboard "mal" močnejšega, kwa to gonjo, res budale!!

:alko:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Softić :). A menjaš RS-ko za svojo :whistle:.

Aja dejte mi povedat a je to kreganje al debata? :P

kok doplacas?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moje mnenje je da bi mogel bit vsak ispit zastonj, ker tak ali tak daš dnar za registracijo državi...

ne to lihk ne k pol bi blo use zmesan pa bi bla norišnca, sa mislm pa da bi mogl cene zlo zmanjšat 500 eur max od max pa še to je full preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ti dam aprilio pa še izpit, če ga mogoče rabš :P

s koliko doplacila? :)) ja..izpit rabm spet po tanovem ja..jebiga. :D ampak se bom probov neki zment..ker se ne vid da sm js v avtu, pa se sluzben avto je biu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOGA CHAKKA HOOGA HOOGA OOGA CHAKKA HOOGA HOOGA OOGA CHAKKA HOOGA HOOGA OOGA CHAKKA ......i can't stop this feeling...deep inside of me^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok doplacas?:D

200€...heh, hecam se, itak nimam v planu tok dajat za motor. Pa tvojmu je zih "pukla guma" :D.

Kwa je fantje, nč se ne dogaja več tlele!!! :surrender: a je na forumu tut sezone konc? :P

a ste mejbi že kej slišal o teli dirki ki poteka v italiji? jst sm slučajno mal zasledu, pa kr zanimiv zgleda: :OK:

Sej ne morš nič delat, dnevi so kratki poletja pa še bolj :(. Dougcajjjjjtttttttttt

P.S.: Dobri so teli posnetki :yes:.

Tale tudi ne bo slaba:

komi čakam da pride...jeeee :) Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!