Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

200€...heh, hecam se, itak nimam v planu tok dajat za motor. Pa tvojmu je zih "pukla guma" :D.

vsakmu kdaj gumapoc :D zdj je itak ze druga guma gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste fantjee..a se kdo sploh še fura? :D sam še skuteriste vidmm .) moja zadnja furca prejsn let je bla 7. december :OK: ene volnene rokavice v motoristične rokavice pa eno trenerko pod hlače in na motor :OK::D pa še obvezno podkapo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste fantjee..a se kdo sploh še fura? :D sam še skuteriste vidmm .) moja zadnja furca prejsn let je bla 7. december :OK: ene volnene rokavice v motoristične rokavice pa eno trenerko pod hlače in na motor :OK::D pa še obvezno podkapo :P

Danes sam naredil okoli 60km, večino po Ljubljani. Pa praktično nikjer nobenega, samo enega motorista sem videl. Zgleda da so/ste že vsi poskrili :whistle: No če je kdo za kkšno furco v prihodnjih dneh nej sporoči. Al ste sami softiči tuki gor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sam naredil okoli 60km, večino po Ljubljani. Pa praktično nikjer nobenega, samo enega motorista sem videl. Zgleda da so/ste že vsi poskrili :whistle: No če je kdo za kkšno furco v prihodnjih dneh nej sporoči. Al ste sami softiči tuki gor :naughty:

jst bi šov..sm škoda k nimam več motorja.. bi se lahk furala do decembra oz.. do prvega snega :P:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi šov..sm škoda k nimam več motorja.. bi se lahk furala do decembra oz.. do prvega snega :P:OK:

To bi blo fajn ja, da bi mel mal družbe. Dejmo motoristi n, pol boste pa celo zimo jamral kdaaaj bo pomlad, zdej izkoristite še te pozne jesenske dni. :rolleyes: Za naslednji teden še napovedujejo toplo vreme: http://meteo.arso.gov.si/met/sl/app/webmet/ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi blo fajn ja, da bi mel mal družbe. Dejmo motoristi n, pol boste pa celo zimo jamral kdaaaj bo pomlad, zdej izkoristite še te pozne jesenske dni. :rolleyes: Za naslednji teden še napovedujejo toplo vreme: http://meteo.arso.go.../sl/app/webmet/ :D

reč mačku..on je vedno za stvar ;):OK: edin če še ni zakljucu s to sezono :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje ste fantjee..a se kdo sploh še fura? :D sam še skuteriste vidmm .) moja zadnja furca prejsn let je bla 7. december :OK: ene volnene rokavice v motoristične rokavice pa eno trenerko pod hlače in na motor :OK::D pa še obvezno podkapo :P

a kros tut vela ?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst delam vsakodnevno 20 km . Do postaje in nazaj, ko grem v šolo. Morm rečt da je zjutrej že zelo mrzlo, popoldne pa je še sprejemljivo za krajšo relacijo. Furu se bom dokler ne bo 0°, oziroma dokler se zjutraj na čeladi ne začne delati led od megle. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem dobil odgovor glede meritev glasnosti!

Spoštovani,

policisti izvajajo meritve glasnosti na vseh motornih vozilih v sklopu ugotavljanja tehnične brezhibnosti vozil. Če policist pri pregledu tehnične brezhibnosti ugotovi, da je vozilo predelano tako, da ne ustreza tehničnim normativom, ki jih je določil proizvajalec, odredi izredni tehnični pregled vozila.

Meritve hrupa se opravijo za vozila v mirovanju po podatkih proizvajalca.

Izredni tehnični pregled opravi pooblaščena organizacija za opravljanje tehničnih pregledov. Tehnični pregled vozila se opravi v celoti in ne samo za tisti sklop, za katerega se sumi, da ne ustreza tehničnim normativom.

Globa za kršitev znaša 120 eurov.

Lep pozdrav!

Sektor za odnose z javnostmi

Generalna policijska uprava

Ministrstvo za notranje zadeve - Policija

Štefanova 2

1501 Ljubljana

Torej moj motor mora imeti v mirovanju pri 4500rpm glasnost 86db

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem dobil odgovor glede meritev glasnosti!

Spoštovani,

policisti izvajajo meritve glasnosti na vseh motornih vozilih v sklopu ugotavljanja tehnične brezhibnosti vozil. Če policist pri pregledu tehnične brezhibnosti ugotovi, da je vozilo predelano tako, da ne ustreza tehničnim normativom, ki jih je določil proizvajalec, odredi izredni tehnični pregled vozila.

Meritve hrupa se opravijo za vozila v mirovanju po podatkih proizvajalca.

Izredni tehnični pregled opravi pooblaščena organizacija za opravljanje tehničnih pregledov. Tehnični pregled vozila se opravi v celoti in ne samo za tisti sklop, za katerega se sumi, da ne ustreza tehničnim normativom.

Globa za kršitev znaša 120 eurov.

Lep pozdrav!

Sektor za odnose z javnostmi

Generalna policijska uprava

Ministrstvo za notranje zadeve - Policija

Štefanova 2

1501 Ljubljana

Torej moj motor mora imeti v mirovanju pri 4500rpm glasnost 86db

Najgrši naslov na svetu! :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reč mačku..on je vedno za stvar ;):OK: edin če še ni zakljucu s to sezono :P

Pismo jst sm se prvi nehu furat :D.

ironbeeper eni smo se že :), kao :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sneggggggggggggggggggggggggggggggggggggg :D ta zima bo še dougaaaaaaaaaaaaaa .)

upam da ne. Men je sam lepo če je sneg čez praznike in pol nej gre kamor hoče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjen si?? Kaj le vidite v tem alkoholu...

:lol: XD

@yourfriend se strinjam s tabo...

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva se je zanimiu po snegu vozt :P

Zanimiu ja haha. Sploh s cestnimi gumami. To sam kople haha :D Sm dons naredu ene 15km, sam je blo kr mrzlo.

PS: Spizek tist jutr je bil že zelo dolgo nazaj :D:P

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!