Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jutr nej bi ga baje zapadal še od 20 do 40cm!

Wooooohoooo drifting timeee! :D:P Ne sej ne, počaas bo dost za letos. Motor je že pospravlen... A ma mogoče kdo kkšno stojalo za SM al pa kkšn predlog kaj dam spodi da bo mel motor gume malo v zraku?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiu ja haha. Sploh s cestnimi gumami. To sam kople haha :D Sm dons naredu ene 15km, sam je blo kr mrzlo.

PS: Spizek tist jutr je bil že zelo dolgo nazaj :D:P

niso slajke sm na kros zdej prešaltu :P

PS: Spizek tist jutr je bil že zelo dolgo nazaj :D:P tega nism razumu kaj si hotu povedat ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso slajke sm na kros zdej prešaltu :P

PS: Spizek tist jutr je bil že zelo dolgo nazaj :D:P tega nism razumu kaj si hotu povedat ??

Aha, ja jst mam slajke in rezultat je tak da po snegu nikamor ne prideš XD

Preberi zadnja dva posta v temi aprilia rs 125 pa ti bo vse jasno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wooooohoooo drifting timeee! :D:P Ne sej ne, počaas bo dost za letos. Motor je že pospravlen... A ma mogoče kdo kkšno stojalo za SM al pa kkšn predlog kaj dam spodi da bo mel motor gume malo v zraku?.

Jst sm SM stojal sam naredu. Drgač pa če nimaš stojala pa daš spodej en kvader al pa pirovsko gajbo. Uglavnem neki k bo štirioglato. Morš mal improvizirat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm SM stojal sam naredu. Drgač pa če nimaš stojala pa daš spodej en kvader al pa pirovsko gajbo. Uglavnem neki k bo štirioglato. Morš mal improvizirat.

Ja sej lani sm mel pručko sam sm jo mogu z enimi cegli podložit pa ni blo glih najbl stabilno. Tko da morm za letos neki druga pogruntat. A perovska gajba pravš da bo držala motor? Bomo probal :) Tnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi stojalo z louisa, najcenejše

Mja no mislm da je najcenejše 50€. Dam pa raj kaje drugega spodaj pa tisith 50€ za kaj drugega porabim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ja jst mam slajke in rezultat je tak da po snegu nikamor ne prideš XD

Preberi zadnja dva posta v temi aprilia rs 125 pa ti bo vse jasno .)

sm se spomnu ja kaj mislš

ma kurc zmer pozabm nism skor nč na motorju zdej tist paper mam pa u garži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se spomnu ja kaj mislš

ma kurc zmer pozabm nism skor nč na motorju zdej tist paper mam pa u garži

No sej se ne mudi. Samo da ne boš pozabu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, velik srečnih in varnih kilometrov tut z moje strani :) (drugo sezono, če se boš letos še vozu pazi na pesk pa use te pizdarije ki so zdej zarad nega na cest :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni !

Od 6. leta starosti naprej sem bil na APNki, pred 2 tednoma pa sem postal ponosen lastnik Honde Varadero 125.. :yea1::OK:

Welcome in the club :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg je komaj začel padati jaz pa že pogrešam motor.Kaj šele bo...tak da danes ko mi je bil dolgčaš sem šel pripravit motorja na DOLGOOO zimsko spanje :rolleyes:

Fajn sem ju opral in spucal namazal ketno, gume našprical da se svetijo in proti staranju gume in še kakšno fotko na hitro naredil.

post-27850-0-92243800-1290948998_thumb.jpg

Po pranju

post-27850-0-70417200-1290949089_thumb.jpg

V garaži pripravlena na dolgo zimsko spanje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Welcome in the club :yea1:

Fala lepa vsem :). Btw, aleksandergabriel, ti si iz Brežic ? Iz tam je tut moja Honda hehe. :D

@ShAArK: Moja je tut že šla pod plahto včeraj, spucana, namazana, in pripravljena na naslednjo sezono. Edino olje ji bom menjal spomladi. :yes:

lp

Popravljeno . Popravil Partizan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fala lepa vsem :). Btw, aleksandergabriel, ti si iz Brežic ? Iz tam je tut moja Honda hehe. :D

@ShAArK: Moja je tut že šla pod plahto včeraj, spucana, namazana, in pripravljena na naslednjo sezono. Edino olje ji bom menjal spomladi. :yes:

lp

Potem si pa najverjetneje ti mene klical ko sem jo imel nekaj časa na avtonetu, pa nisem dovolj spustil cene :krneki:

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem si pa najverjetneje ti mene klical ko sem jo imel nekaj časa na avtonetu, pa nisem dovolj spustil cene :krneki:

Kdaj si jo pa imel na avtonetu ? In če lahko prlimaš kako fotko, pa ti bom takoj povedal. Drgač sem pa šel v Brežice 2x: 1. v okolico Brežic glejat enga Varaderota, pa nisem bil zadovoljen, pol pa spet čez kak teden, to, ki je zdaj moja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjen si?? Kaj le vidite v tem alkoholu...

hhaha sploh nism biu pjn k sm napisu ta post.. kaj bi šele pol reku k bi me vidu res pjanga :naughty: :D hmm..ena vrsta osvežitve :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg je komaj začel padati jaz pa že pogrešam motor.Kaj šele bo...tak da danes ko mi je bil dolgčaš sem šel pripravit motorja na DOLGOOO zimsko spanje :rolleyes:

Fajn sem ju opral in spucal namazal ketno, gume našprical da se svetijo in proti staranju gume in še kakšno fotko na hitro naredil.

post-27850-0-92243800-1290948998_thumb.jpg

Po pranju

post-27850-0-70417200-1290949089_thumb.jpg

V garaži pripravlena na dolgo zimsko spanje.

kero runnrco maš to?? 180ko?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg je komaj začel padati jaz pa že pogrešam motor.Kaj šele bo...tak da danes ko mi je bil dolgčaš sem šel pripravit motorja na DOLGOOO zimsko spanje :rolleyes:

Fajn sem ju opral in spucal namazal ketno, gume našprical da se svetijo in proti staranju gume in še kakšno fotko na hitro naredil.

post-27850-0-92243800-1290948998_thumb.jpg

Po pranju

post-27850-0-70417200-1290949089_thumb.jpg

V garaži pripravlena na dolgo zimsko spanje.

Kera gre bolj. So si kar blizu ane?? Sem imel isto Gilero kot ti, gre ko sneta skira. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem priznat da po mojem gre gilera bol.Res da je Aprilia še ni nič odprta samo vseeno.

Z gilero po GPS-su 129,60 km/h.Pa bi še po občutku šlo bolj samo sem moral zmanjšat zaradi nevarnosti radara.

Aprilie še nisem probal na GPS.Ampak po občutku gre malenkost majn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!