Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Zdravo;) jest mam zdej tut po tanovem aprili rs 125 ;) rdeča-črna-bela ta nova oblika;)

Čestitam. Pa veliko srečno prevoženih kilometrov :)

Popravljeno . Popravil Partizan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matolife10

Na enmu forumu s pirotehniko sm opazu tvoj nick pa vidm da si že nabiraš zalogo cobr33.

No vsaj neki! Ne pa dans vidm ene k fuknejo piratko pol pa bežijo k da bo bomba počla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo;) jest mam zdej tut po tanovem aprili rs 125 ;) rdeča-črna-bela ta nova oblika;)

Lepo da se nam tut kaka motoristka pridruž. Veliko varnih kilometrov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še...v originalu je 125 ccm 2T pride pa 172 malossi pa še par sprememb =)

ah ne splača se ti dajat malossija..sam vec ti bo žrl pa še več stroskov bos tko meu :) rajs pol prodj to 125ko in si kup 180ko pod 125 :OK: al pa dej sm masino od 180ke not..k majo isti gištel :D bos najbolj prsu čez..kokr da brezveze kupujs malosija :)

drgač sm meu 50ko..furu sm 125ko 2t pa tud vxrco 4t sm probu :D pa 180 :OK: sam še 200ke nism..k jo noben nda .) :D sj sm mislu si jst tud kupt runnrja 125ko..sam pol je prsla rska.. :) bolš da sm si kupu runnrco .) bi bolš pršu čez kokr zdj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matolife10

Na enmu forumu s pirotehniko sm opazu tvoj nick pa vidm da si že nabiraš zalogo cobr33.

No vsaj neki! Ne pa dans vidm ene k fuknejo piratko pol pa bežijo k da bo bomba počla.

k smo že pr tem..mam jst pištolo za prodt :) tko da če kdo rab..naj mi posle zasebca :D yourfriend ti si itk tuki bliz mene lahk ti mal demonstreram s njo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cmon a res :D pri teh letih še petarde? ah :(

Letos me je že čist vse minil. Pa tud kr pozn sm začel pokat kr me prej tud ni zanimal. Vem pa da je šlo preveč dnara v zrak za tistih par sekund

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k smo že pr tem..mam jst pištolo za prodt :) tko da če kdo rab..naj mi posle zasebca :D yourfriend ti si itk tuki bliz mene lahk ti mal demonstreram s njo :D

Sm jo mel, pa sm jo prodal tk da mi nč ne rabš demonstrirat. Mi je pa mal žol k sm jo. Bi jo mel v primeru da kšnga vidm šnofat okol motora da ga sam šicnem da mu na kraj pameti več ne pride bušit gume pa praskat plastik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm jo mel, pa sm jo prodal tk da mi nč ne rabš demonstrirat. Mi je pa mal žol k sm jo. Bi jo mel v primeru da kšnga vidm šnofat okol motora da ga sam šicnem da mu na kraj pameti več ne pride bušit gume pa praskat plastik.

hehhe..morm se tud jst svoje znebit.. :D pol pa bom mogoce kupu kksno 8-9mm polavtomastko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehhe..morm se tud jst svoje znebit.. :D pol pa bom mogoce kupu kksno 8-9mm polavtomastko :OK:

kup si ti rajš motor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup si ti rajš motor!

če bom šou kdaj delat za a neomjeno si ga bom tkrt kupu :D do tkrt pa avtooo pa atv :OK:

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje če kej prodajate ali pa kupujete na avto[dot]net, se pazite modela z mailom deeii440@gmail.com. Nek tip iz tujine in piše večinoma v angleščini. Sicer sem sprva res mislil, da je zainteresiran kupec, sam sem pol videl, da je to en velik nateg, ker so se mail-i tok razlikovali, da kr glava boli :wallbash:.

Men se je predstavil kot Derek al neki tazga.

Pa še na drugih forumih sem pogledal in več ali manj vsi mislijo, da gre za en konkreten nateg. Tak da, be aware!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matolife10

Na enmu forumu s pirotehniko sm opazu tvoj nick pa vidm da si že nabiraš zalogo cobr33.

No vsaj neki! Ne pa dans vidm ene k fuknejo piratko pol pa bežijo k da bo bomba počla.

hehehehehe ja.. to mi gre najbl na K. k mečejo tiste petarde 1.,2. stopnje pa bežijo pa se skrivajo XD.... še če kobro vržeš si ene 10M ustran ti usaj kej adrenalina da pa mal te sapca lepo zapiha XD... sej že razmišlam da bi šu v mesto vrčt en explod zravn cerkve da mal prebudim folk xD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi*da kok ste pametni. Ja če nič ne poč, zakaj pa so pol prepovedane? Pa si jo u gate dejte pa, da vidm če boste še zmeri isto mislili.

Sicer men je fajn pokat (tuje petarde :)), sam nikol pa ne stojim zraven, vam pa kokr paše. Pa če že vržeš petardo jo vržeš zaradi svojega veselja ne pa da bi se drugi prestrašl, no razn če te ego matra, tu ti pa nimam kaj pomagat ;).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi*da kok ste pametni. Ja če nič ne poč, zakaj pa so pol prepovedane? Pa si jo u gate dejte pa, da vidm če boste še zmeri isto mislili.

Sicer men je fajn pokat (tuje petarde :)), sam nikol pa ne stojim zraven, vam pa kokr paše. Pa če že vržeš petardo jo vržeš zaradi svojega veselja ne pa da bi se drugi prestrašl, no razn če te ego matra, tu ti pa nimam kaj pomagat ;).

fora je d če jo pred množico fuknes kaksne močne kako reagirajo... auti itak takoj WIU WIU WIU.. lol..

petarde so prepovedal k so na 24ur slike metal gor k je folk piratka raznesla u rok.. use potrgane roke.. a slike so pizda k da jim je Bomba počla u roki oz. kakšn TNT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je d če jo pred množico fuknes kaksne močne kako reagirajo... auti itak takoj WIU WIU WIU.. lol..

petarde so prepovedal k so na 24ur slike metal gor k je folk piratka raznesla u rok.. use potrgane roke.. a slike so pizda k da jim je Bomba počla u roki oz. kakšn TNT.

Piratko lahko držiš v roki ker je do polovice itak gips. Če letos dobim kšno kobro jo bom z veselm za nov let ob 00:00 zabrisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piratko lahko držiš v roki ker je do polovice itak gips. Če letos dobim kšno kobro jo bom z veselm za nov let ob 00:00 zabrisu.

nespominjaj me na prejšje novo leto cobre 33 pa bomberje 99 sm k piratke metou eno za drugo kr sm jih mu okol 50... pa sončka delou pa take XD mislm drzali 5 kobr u roki primer pa fuklni usak v svojo stran XD... fak WELCOME TO WORLD WAR 3 XXD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nespominjaj me na prejšje novo leto cobre 33 pa bomberje 99 sm k piratke metou eno za drugo kr sm jih mu okol 50... pa sončka delou pa take XD mislm drzali 5 kobr u roki primer pa fuklni usak v svojo stran XD... fak WELCOME TO WORLD WAR 3 XXD

Zdej sm brau na enm piroforumu da bojo drugo leto še v italiji prepovedali petarde 4. stopnje. Tako da tut kobr, explodou, bombrjou nebo več..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm brau na enm piroforumu da bojo drugo leto še v italiji prepovedali petarde 4. stopnje. Tako da tut kobr, explodou, bombrjou nebo več..

No upam da bodo pol ljudje kupval več raket da bo lepš za gledat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm brau na enm piroforumu da bojo drugo leto še v italiji prepovedali petarde 4. stopnje. Tako da tut kobr, explodou, bombrjou nebo več..

lol v italiji so že zaprl tovarno oz. so nehal delat te močne petarde kot so COBRE 33,BOMBER 99, EXPLOD tako da se jih da samo fake ubistu doit če temu tko rečem... delajo jih pa firma PROFI k je res profesional ponaredk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHAHA ne se jebat :D svašta, js bom napisov da je malo vožena na hrvaškem, večinoma po sloveniji. :P

Iščem mojstra ki bi mi našel kaki video od tega na netu.Zanimama me predvsem kako je zadeva vozna in kvaliteta. Ampak kvaliteta me nena tolko skrbi, ker bi se tak moglo vse ojačat glede na to da je želja spravit noter drugi motor.

http://www.avto pika net/_MOTO/ad.asp?ID=4307372

http://www.avto pika net/_MOTO/ad.asp?ID=3966308

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!