Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

logarr, sma že 2. Jz bi včeraj že skor vsedel na motor (lušti, jebat ga), ko sem menjal zračni filter, in sem ga po tem mal zalaufal (uff je pasalo spet slišat ta zvok :) ), sam kaj, če je blo -10, tak ko si rekel :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma še kdo krizo zdej v teh dneh ko se neda pelat.... js gledam vn pa je sončk, sam pol k vn prideš na -10 te kr mine :) aaah

fifty te krize nima, se je baje dons vozu :alko: norc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa za pozimi (in poleti do zdaj) tak kot že od nekdaj mojo dobro staro in ZVESTO spremljevalko (že 10 let, moped pa je letnik 86', ampak sem ga jaz pred 5 letimi dodobra prenovil, dal barvat ličarju, generalka, itd.); APN6ko :OK:

post-30168-0-76161400-1292516266_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Partizan
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaoooo, to pa je res žalosto vidt :(.

I fell your pain budacki ;).

Bom pa verjetno zadnjo feltno za spomin obdržau, če ne dobim kupca v kratkem. Brez gume, sam feltno in zobnik in disk!!

In če bi na lotu zadeu, bi šou prvo izpit naredit, potem pa ISTEGA kupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa verjetno zadnjo feltno za spomin obdržau, če ne dobim kupca v kratkem. Brez gume, sam feltno in zobnik in disk!!

In če bi na lotu zadeu, bi šou prvo izpit naredit, potem pa ISTEGA kupu.

Je res bil fajn motorček, ane. Lep pa še super vozne lastnosti ima (so I heard). Sam bi ga zih vzel, sam da bi bili cenejši, ker je :worship:.

Kaj pol boš kakšen motorček v kratkem kupu ali boš nadaljeval s premorom :)? Magar kakšno kroso za sporstitev adrenalina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa verjetno zadnjo feltno za spomin obdržau, če ne dobim kupca v kratkem. Brez gume, sam feltno in zobnik in disk!!

In če bi na lotu zadeu, bi šou prvo izpit naredit, potem pa ISTEGA kupu.

In kako se je sedaj končala ta zadeva (oz. če se sploh je)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res bil fajn motorček, ane. Lep pa še super vozne lastnosti ima (so I heard). Sam bi ga zih vzel, sam da bi bili cenejši, ker je :worship:.

Kaj pol boš kakšen motorček v kratkem kupu ali boš nadaljeval s premorom :)? Magar kakšno kroso za sporstitev adrenalina?

Mali Kutnar mi je obljubu eno od svojih šterih RMZejk 250 ko bo naslednič v Stranski vasi, tako da bomo vidli, če me še kaj motocross drži. Sam od kar se več z motorjem ne vozim me full manj bolijo kolena^^

Sicer pa ja ... želja je isti suzuki ( dobesedno isti ), sam k možnosti ni več :)

In kako se je sedaj končala ta zadeva (oz. če se sploh je)?

Še niti sodišča nism meu. Težko rečt, kako se bo končalo. Upam, da dobro zame ...

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali Kutnar mi je obljubu eno od svojih šterih RMZejk 250 ko bo naslednič v Stranski vasi, tako da bomo vidli, če me še kaj motocross drži. Sam od kar se več z motorjem ne vozim me full manj bolijo kolena^^

Sicer pa ja ... želja je isti suzuki ( dobesedno isti ), sam k možnosti ni več :)

Še niti sodišča nism meu. Težko rečt, kako se bo končalo. Upam, da dobro zame ...

Mi o hudiču, hudič pa v kaselcu ^^ je pršlo danes iz zavarovalnce juhu :headbang:

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nasledno sezono povej pa se pelema kam xD

Veš da. Iz kje si ti ?

Popravljeno . Popravil Partizan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je kak tak pametn dizel za prvi avtiček? Pa da nebo spet neka ladja :D

Kšn pežo 206,307, fiat stilo 1.9, vw polo, ford focus, golf IV, rover 75 ? Kake izkušnje so dobrodošle :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je kak tak pametn dizel za prvi avtiček? Pa da nebo spet neka ladja :D

Kšn pežo 206,307, fiat stilo 1.9, vw polo, ford focus, golf IV, rover 75 ? Kake izkušnje so dobrodošle :)

Jst ti lahko nekaj povem za Fiatov dizel 1.9 JTD. To je menda najboljši 1.9 dizel motor med vsemi. Ampak govorim samo o motorju. Kar pa je drugega (menjalnik, in ostala šara ki ne sodi k motorju), pa je samo sranje. Sepravi, če kupiš stilota (ali doblo in ostali Fiati ki imajo ta motor) z mašino ne boš meu nobenih problemov in bo res delala zakon, drugo je pa vse bol tako tako. Pač Fiat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!