Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jst sm pa glavno padu :BUA: :BUA:

slaba :BUA: zdej boš spet mesec čaku, pa na avtošoli zapravlju za par ur vožnje :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednjič je 10.7. bi lahko mel 3.7. pa sm lih na morju tiscajt...uff se bo vleklo zdej :BUA:

to je kurba ja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dej povej kaj si padu...pa še ostali povejte če veste zarad česa folk kej pada...da smo lahko mi k še delamo pozorni... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj kolega je pado zato, ker je ena baba pustla blinker vkloplen, pa je mislo da bo zavila, on pa lepo spelo iz krizisca - zenska pa naravnost :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dej povej kaj si padu...pa še ostali povejte če veste zarad česa folk kej pada...da smo lahko mi k še delamo pozorni... :BUA:

učas tm na začetku (v LJ), ko greš iz poligona na glavno cesto, te ponavad pele naravnost (kjer so ene ferme) in tm ti reče da obrni. Ker pa je tm polna črta, jih velik pade, tko da tm v tisti coni greš do konca k je en parking in obrneš tam. ZELO VELIK jih je tm padl. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pol mu je jasno izpitnik reku da je on kriv in da bi motal to predvideti ane?

Popravljeno . Popravil the stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm dons meu vožnjo...pa me je ena kolesarka zajebala...jst sm meu zeleno pa je kr zapelala na cesto...in sm mogu ustavt k drugač ni šlo...pa slišš mojga inštruktorja:dej jebem ti mater gas folk časa...to bo padec...prou vidm te k boš padu k take delaš...pizda a nej jo zbijem :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je tudi 1x na voznji skocla ena zenska na cesto, dezevalo je ful, jaz pa na bremzo pa priletel na bele crte od prehoda...pado, zvil vilce od motorja (belanco drzal desno motor sal ravno) zenska pa samo pogledla pa sla dalje :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je tudi 1x na voznji skocla ena zenska na cesto, dezevalo je ful, jaz pa na bremzo pa priletel na bele crte od prehoda...pado, zvil vilce od motorja (belanco drzal desno motor sal ravno) zenska pa samo pogledla pa sla dalje :slap:

bod vesel da ni bil tvoj motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm dons meu vožnjo...pa me je ena kolesarka zajebala...jst sm meu zeleno pa je kr zapelala na cesto...in sm mogu ustavt k drugač ni šlo...pa slišš mojga inštruktorja:dej jebem ti mater gas folk časa...to bo padec...prou vidm te k boš padu k take delaš...pizda a nej jo zbijem :angry2:

men je enkrt en tip čaz cesto teku, pa sm zabremzov... pa inštruktor prbije: Kaj bremzaš, zgazi ga, sej ne boš ti kriv, kwa pa hod čez cesto :slap:

no sej sm tok zabremzu, da je guma zacvilila, un tip se je pa skor usrov k se je tok ustrašu :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je inštruktor reku ene par glede živali v prometu (zgleda je mel že izkušnje z njimi :P ). Če vidš psa al pa mačko da se ti kr naenkrat prkaže - nč se umikat samo zgaziiiii ga kurca :lol1: Ampak če boš ustavu eni k se ji je zahotel pr rdeči prečakt cesto sigurno ne boš padel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učas tm na začetku (v LJ), ko greš iz poligona na glavno cesto, te ponavad pele naravnost (kjer so ene ferme) in tm ti reče da obrni. Ker pa je tm polna črta, jih velik pade, tko da tm v tisti coni greš do konca k je en parking in obrneš tam. ZELO VELIK jih je tm padl. ;)

Kje to, a to tam na cesti dveh cesarjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

padu sm v T križišču...skor vsak tedn se enkrat peljem tam skoz pa sm od skoz mislu da poteka drugač prednostna cesta...znaka pa nikjer...in pol sm spustu eno naprej pa sm bil na prednostni :slap: sm si reku da je bolš kot da izsilm pa na žalost ni blo...ah zdej vem za drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa slišš mojga inštruktorja:dej jebem ti mater gas folk časa...to bo padec...prou vidm te k boš padu k take delaš...pizda a nej jo zbijem :angry2:

ijoj reesko kok mi je pa to nekam znani :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem z avtošolinim suzkijem 1X iz krožnega dol menjal pa pune pospeševal vun (je 1 z bemfo odzadi kar hitro prihajal iz druge stran)i. Pa se začne inštruktor bunit da mu bom avto popraskal z kamenjem izpod gume :lol1: :lol:

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje to, a to tam na cesti dveh cesarjev?

ma tm k je poligon, k pridš na glavno cesto (prideš do Harvey Norman) in tm greš ponavad levo... in na semaforju naravnost k je ena ulica. In tm po tisti ulici je polna črta in tm jih velik ˝pade˝ (gredo obračat čez polno črto)

ijoj reesko kok mi je pa to nekam znani :D :D

ande :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tm k je poligon, k pridš na glavno cesto (prideš do Harvey Norman) in tm greš ponavad levo... in na semaforju naravnost k je ena ulica. In tm po tisti ulici je polna črta in tm jih velik ˝pade˝ (gredo obračat čez polno črto)

pa jeba so tud tračnce (hvala bogu se mi ni zgodl na glavni)

uglavnm tiri so, vendar jst v mojih 17ih letih tam nisem videl vlaka, in fora je da je pred tiri STOP znak(nism nikoli vidu) ; in valda noben avtomobilist ne ustavi in če preveč njih gledaš prevoziš ta STOP znak in tvoja glavna vožnja se lepo konča :BUA:

P.s. to je ob tisti cesti kjer je na desni BAUHAUS in na levi KOLOSEJ in se zavije levo proti koloseju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!