Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kak se reče tistemu sistemu za navpično odpiranje vrat na avtu?? škarje-sistem, da se vrata odpirajo gor^ iškal sem po googlu pa nisem najdo.

Lambo doors.Jih pa imajo tudi v tej trgovini v trstu,ko je dal vkoci link po 649eu.Mislim,da ceneje ne bo kje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem naredil 3 km s svojo ljubico. Sem jo mogu mal na sprehod peljat. :D Užitek? Enkraten!!

A ti tut 3km ? :D Jaz NATANKO isto hehe, se tut nism mogel upret, če je blo zunaj +10. Užitek ? Enkraten !! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe dobra slika ;) zanimala me je okvirna cena v sloveniji :) definitivno predrago... Do 200€ bi še dal, več pa ne

Za kater avto se pa gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem še...

odločam se med tastaro hondo crx cabrio, bmw serije 3 cabrio ali pa serijo 5 limuzina... lambo vrata pridejo samo pr crx v poštev :) jaja še 6 dni pa sem polnoleten pol pa AKCIJA! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 6 dni? :D:whistle:

Jutri je napovedanih 10°C pa brez padavin. Je kdo za kakšno turco? (osrednja Slovenija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še 6 dni? :D:whistle:

Jutri je napovedanih 10°C pa brez padavin. Je kdo za kakšno turco? (osrednja Slovenija)

Jutr dam jst povsej verjetnosti motor vn ampak sam zato da ga dam v garažo. Mogoče pa clo zapelm kšn kilometrček. Morm slišat mrcino!!!!! :music1:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr dam jst povsej verjetnosti motor vn ampak sam zato da ga dam v garažo. Mogoče pa clo zapelm kšn kilometrček. Morm slišat mrcino!!!!! :music1:

No lahko pridem mal naokrog. Se slišva jutr. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja povezava od 0:46 do 1:00 :surrender: :notworthy:

Nekateri ostali padci so pa precej boleči :wacko:

najbolš je on na 0.46 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Ti sporočim ko/če ga dam vn.

Eto sm ga spravu vn. Naredu 500m do garaže. Kresnu iz prve! Furat se pa še ne grem edin en dan če bo lep ga grem še ornk spucat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencin: 3€, olje: 1€. Po dolgem času zopet sesti na motor in uživati v vožnji ter zvoku motorja: NEPRECENLJIVO! :D:P

Danes sem naredil okoli 40km, vreme je bilo odlično, večinoma je bil sonce, temperatura pa do 12°C. B) Bilo pa je malo vetrovno, tako da sem imel občutek kot da je en lep spomladanski dan. :) Sam kaj ko je pred nami še skoraj cela zima :wallbash:

Drugače pa tisti ki imate problem glede pranja motorja: ko sem bil že skoraj doma sem se ustavil na petrolu na ročni avtopralnici. Žeton za eno pranje je 1,5€ motor pa lahko s štrajfiksom (al kako se že reče uni zadevi k šprica vodo pod pritiskom, mislm da eni rečejo tud vap) temeljito opereš v 5ih minutah.

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisneži motociklizma :D.

cat-and-mouse.jpg

:lol1:

:whistle:

Sam nevem a je to zanalašč narobe napisano al en resno ne zna angleščine? I HAVE mouse bi mogl bit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne, vrjetno je lih namenoma tko piše, da je mal bolj smešno. Drgač je pa prov zakon slika :notworthy:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj fejk? :hmm:

zgleda da se mu je slika zdela sumljiva..k ga je tok položu da se kr še s komolcem dotika :OK: jbg ne gledajo vsi moto gpja pa ben spiesa :P:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!