Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A še kr ti ga ni ratal odpret? No upam da čimprej ugotoviš kaj je narobe, pa če se boš potem kej vozu lahko pokličeš pa gremo kkšen krog :) Sam verjetno ne bo celo zimo tako toplo kot je bilo prejšen vikend, to je bla bl izjema (ki se jo je splačalo izkoristit :P)

Sm že odpru. Je zamrznil ko sm se zjutri furu v šolo (se je vlaga nabrala). :P . Zdej sm pa še kupu zadnje stojalo pa ketno tk da enkrat ob priliki ko bo mal toplej pa sonček da jo zamenam kr ta je že čist fuč. Za furco bom pa takoj čim bodo take stopinje kot so ble prejšni vikend. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobeci. Ubavu sm eno avtoozvočenje oz. je samo na testu. Prejšni zvočniki ( nimam pojma keri so ... vendar so neki tak tak ... stari pa zmahani ) v primerjavi s temi novimi ( ampak ponovno rabljenimi ) bolše špilajo, so pa novejši sodeč po wataži dost močnejši ( 480 W vsak ). Pač ko mam enega starega priklopljenega in enega novega starejši špila dost bolj, membrana se več premika ... na novem nit diodica ne uspe posvetit xD

je možno to zato, ker še nimam vmes ojačevalca? Ker ojačevalc grem jutr iskat, pa bom kr enega 350W uzeu ko ga jebe :D

?????

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobeci. Ubavu sm eno avtoozvočenje oz. je samo na testu. Prejšni zvočniki ( nimam pojma keri so ... vendar so neki tak tak ... stari pa zmahani ) v primerjavi s temi novimi ( ampak ponovno rabljenimi ) bolše špilajo, so pa novejši sodeč po wataži dost močnejši ( 480 W vsak ). Pač ko mam enega starega priklopljenega in enega novega starejši špila dost bolj, membrana se več premika ... na novem nit diodica ne uspe posvetit xD

je možno to zato, ker še nimam vmes ojačevalca? Ker ojačevalc grem jutr iskat, pa bom kr enega 350W uzeu ko ga jebe :D

?????

Jap, verjetno je zard ojačevalca. Dobri zvočniki rabjo dober ojačevalc, dober ojačevalc stane pa glih tok k zvočniki. Moj prijatu je mel v axamu (en avto k ga lahko furaš z izpitom za 50ccm) take zvočnike da dol padeš. Wofferje z 1100W RMS-ja. Si jih sploh ni upal dat do konca naglas da mu nebi prtljažnika med vožnjo odprl. Drgač jih pa zdle prodaja se mi zdi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, verjetno je zard ojačevalca. Dobri zvočniki rabjo dober ojačevalc, dober ojačevalc stane pa glih tok k zvočniki. Moj prijatu je mel v axamu (en avto k ga lahko furaš z izpitom za 50ccm) take zvočnike da dol padeš. Wofferje z 1100W RMS-ja. Si jih sploh ni upal dat do konca naglas da mu nebi prtljažnika med vožnjo odprl. Drgač jih pa zdle prodaja se mi zdi....

Mah zdj nevem no...jutr bom verjetno sprobau skup z ojačevalcem pa bomo vidli, če jih bom uzeu al ne. Čudno mi je no :) Kr un tamau tastar ga tok poka da se cela desna stran auta trese , tanou pa neki štrajka ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah zdj nevem no...jutr bom verjetno sprobau skup z ojačevalcem pa bomo vidli, če jih bom uzeu al ne. Čudno mi je no :) Kr un tamau tastar ga tok poka da se cela desna stran auta trese , tanou pa neki štrajka ^^

Jah lahko da je tanou kej zjeban. To je res čudn ja... Probej z bolšim ojačevalcem. Al pa se pozanimej pr kkšnem k se psozna na te zadeve, oz. lahko uprašaš tud na kkšnem drugem forumu za avtoakustiko. Pa sporoči kako se bo jutri obneslo z boljšim ojačevalcem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah lahko da je tanou kej zjeban. To je res čudn ja... Probej z bolšim ojačevalcem. Al pa se pozanimej pr kkšnem k se psozna na te zadeve, oz. lahko uprašaš tud na kkšnem drugem forumu za avtoakustiko. Pa sporoči kako se bo jutri obneslo z boljšim ojačevalcem. :)

Jah k zdj iz autoradio tera vn kšnih 45-50W, kar je definitiuno premalo po mojem :)

Bom sporoču xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45-50W max, to je kakih 20WRMS, če je :) za primer: imaš 10mm furgazor od APN (radio), pa ga daš na aprilio RS 125 (tanov zvočnik), veš da bo ta furgazor najbolš napajal od APN cilinder (tastar zvočnik), kot pa apriliinega, ker ta furgazor je enostavno premajhen da bi gnal 125ccm mašino....zato rabiš ojačevalec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, verjetno je zard ojačevalca. Dobri zvočniki rabjo dober ojačevalc, dober ojačevalc stane pa glih tok k zvočniki. Moj prijatu je mel v axamu (en avto k ga lahko furaš z izpitom za 50ccm) take zvočnike da dol padeš. Wofferje z 1100W RMS-ja. Si jih sploh ni upal dat do konca naglas da mu nebi prtljažnika med vožnjo odprl. Drgač jih pa zdle prodaja se mi zdi....

1100rms prtlažnik odpira ja pa ja da xD

jaz sem mel 2000rms v nissanu, lepa masaža ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1100rms prtlažnik odpira ja pa ja da xD

jaz sem mel 2000rms v nissanu, lepa masaža ;)

Heh ne veš kakšen je tist avto, povsot sama plastika. Če si samo s prstom mal prtisnu na havbo se je že udrl za 5cm... Ta avto ni iz pleha ampak iz plastike, dobesedno. Ker gre max 50km/h. In je mogu dat notr nek poseben akumulator da je mel sploh lahko zvočnike gor prključene. Pa še to ga je pol neki zajebaval pr užiganju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

45-50W max, to je kakih 20WRMS, če je :) za primer: imaš 10mm furgazor od APN (radio), pa ga daš na aprilio RS 125 (tanov zvočnik), veš da bo ta furgazor najbolš napajal od APN cilinder (tastar zvočnik), kot pa apriliinega, ker ta furgazor je enostavno premajhen da bi gnal 125ccm mašino....zato rabiš ojačevalec

Hah tako razlago sm rabu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi zna kdo povedat če je kšna razlika med tema gumama k sta na sliki razen profila.

Obe sta Dunlop Arrowmax D103! Ko zrabm continentalke se vračam nazaj na arrowmaxice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi zna kdo povedat če je kšna razlika med tema gumama k sta na sliki razen profila.

Obe sta Dunlop Arrowmax D103! Ko zrabm continentalke se vračam nazaj na arrowmaxice

ena je sprednja ena pa zadnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena je sprednja ena pa zadnja.

:lol1: Ne me sezuvat!

Te dve na sliki sta obe zadnji.

Sej sm že mel te gume.

Pa na eni r125 sm vidu da je mel isto take ampak levo na sliki.

Jst sm mel desno. Ena ma še oznako A zravn sam zdej nevem točn katera.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Ne me sezuvat!

Te dve na sliki sta obe zadnji.

Sej sm že mel te gume.

Pa na eni r125 sm vidu da je mel isto take ampak levo na sliki.

Jst sm mel desno. Ena ma še oznako A zravn sam zdej nevem točn katera.

Upsi! Mal sm zasral. Glih obratno. Jst sm mel levo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi zna kdo povedat če je kšna razlika med tema gumama k sta na sliki razen profila.

Obe sta Dunlop Arrowmax D103! Ko zrabm continentalke se vračam nazaj na arrowmaxice

ni razlike, levi profil je izrezan bolj na novo... tist desno je pa samo star profil, k mislm da se je že cela zaloga prodala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni razlike, levi profil je izrezan bolj na novo... tist desno je pa samo star profil, k mislm da se je že cela zaloga prodala :D

tnx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr ste vsi zategneni neki pa cudni ratal na temu forumu.. kuj k se en zmot ga neki spluvate, namest da bi mu normaln rekl "mal si se zmotu itd."..u kurac gre tale forum.. :)

vcasih je blo velik bols tuki gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam, čim pride en nov na forum pa postav kkšno bol začetniško vprašanje ga je treba že v kali zatret. -_-

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se popolnoma strinjam, čim pride en nov na forum pa postav kkšno bol začetniško vprašanje ga je treba že v kali zatret. -_-

se strinjam drgac pa renzo vlik srecnih kilometrou tut od mene :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kak se da iz številke šasije prebrat katerega leta je motor narejen? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo kak se da iz številke šasije prebrat katerega leta je motor narejen? :)

Uf pr Hondi maš, da je mislm da 9. številka letnica. Za Yamaho pa lahko preveriš pri Delta Team. Kako je pa pri ostalih znamkah pa nažalost nevem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!