Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

no jaz pa imam eno vprašanje glede sodišča. danes sem dobil po pošti, da mi je pred približno 1 mesecom radar izmeril 76 v naselju in da bom moral na sodišče. zanima me, če ima kdo kakšno podobno izkušnjo, in kaj se je na sodišču odločilo, samo opomin, ali kaj več? drugače sem pa še mladoleten in (do zdaj) brez vseh prekrškov.

zahvaljujem se vsem za pomoč, pa vam želim veliko lepega vremena :P

no jutri mam sodišče, poročam kako bo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz pa imam eno vprašanje glede sodišča. danes sem dobil po pošti, da mi je pred približno 1 mesecom radar izmeril 76 v naselju in da bom moral na sodišče. zanima me, če ima kdo kakšno podobno izkušnjo, in kaj se je na sodišču odločilo, samo opomin, ali kaj več? drugače sem pa še mladoleten in (do zdaj) brez vseh prekrškov.

Po novem zakonu ki bo mislim da začel veljati 1. maja bi ostal brez izpita (če si seveda že polnoleten). Zdej bo po novem tko, da če boš vozil 25% več od dovoljene boš že ob izpit. Se pravi če boš tam kjer je omejitev 60 vozil 75 boš ostal brez izpita :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :headbang: :headbang:

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po novem zakonu ki bo mislim da začel veljati 1. maja bi ostal brez izpita (če si seveda že polnoleten). Zdej bo po novem tko, da če boš vozil 25% več od dovoljene boš že ob izpit. Se pravi če boš tam kjer je omejitev 60 vozil 75 boš ostal brez izpita :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :headbang: :headbang:

Jah nč v naselju je treba po omejitvah! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism ustavu, policajev se blo ni, sam radar, pa se ta ni biu u avtu.

kje pa te je blicnu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha 2 uri mam izpit pa sm ze placal kazn 20€ ;D komedijeeeee

Za avto? Kaj pa je bil prekršek? :lol:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha 2 uri mam izpit pa sm ze placal kazn 20€ ;D komedijeeeee

10 eur za vsako uro izpita :surrender: Jest si nebi mogo prvošč tega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kake risanke so ble... dobim kartonček na občini, grem hamburger jest.. pridem vn z gostilne pa vidim da mi piše listek. sem reko naj da to kulico lepo v žep ker sem že tu... je reko da ma že napisano pa odtrgano položnico pa blablabla sm se vsedo v avto OK peljem nazaj na občino. na občini me je najprej čudno pogledal ko sem prneso obvestilo redarstva pol pa mi je reko svaka vam čast xD sem šeu do blagajne pa me je vprašala ja kaj je pa bilo gospod... sem reko eh, moral bom nehat pijan vozit. pol me je gledala ko sova, sem se ji malo nasmejal pa sem šel domov. zj pa se učim ^^ danes so taki smehi že celi dan da joj =)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa te je blicnu?

log med sevnico in krškim.

http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=Log+near+Sevnica,+Slovenija&aq=1&sll=37.0625,-95.677068&sspn=55.016555,79.013672&ie=UTF8&hq=&hnear=Log,+Sevnica,+Slovenia&ll=45.996008,15.32052&spn=0.047702,0.077162&z=14

drgač pa, denarne kazni ne dobim, ker nimam svojih rednih prihodkov, za pike pa morm počakat na razsodbo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes sem pa jaz svojo zakurblal, pa šel do šole. Matr je blo fajn, komi čakam poletje :OK:.

P.S.: Kt da so jo z nogami delal Moja povezava

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, danes sem pa jaz svojo zakurblal, pa šel do šole. Matr je blo fajn, komi čakam poletje :OK:.

P.S.: Kt da so jo z nogami delal Moja povezava

OMFG kok je grd motor.

bruhuhuhuhuhuhuuuuuu :SS:SS:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OMFG kok je grd motor.

bruhuhuhuhuhuhuuuuuu :SS:SS:SS

Ma ja prov olosh :P.

Jst tut prodam svojo čelado N84 s temnim vizirjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa prodam cilinder in bat (z batnimi obročki) za yamaho TDR 125, oboje odlično ohranjeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja prov olosh :P.

Jst tut prodam svojo čelado N84 s temnim vizirjem.

Se priklučujem ^^ Alpinestarsov enodelc št. 52 ^^ napol zastonj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest tut svojo hondo prodajam. Če vas zanima pošlji PM.

Za člane motosveta dam poseben popust :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!