Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A na izrednem ti lahko izmerjo glasnost izpuha?

Sm dans po Lj-center mal prehitevu v škarje (policaj bil drugi avto predmano in ga nism opazu) je sam sirene vklopu pa za mano. Mi je že hotu dt kazn za prehitevanje pa sm mu reku da če to pomen da bom moru it na sodišče kr še nism polnoletn in je šol iskat dokumente in mi jih vrnu pol pa grozil z izrednim zard izpuha ke rnaj bi bil KAO (:whistle: ) preglasn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na izrednem ti lahko izmerjo glasnost izpuha?

Sm dans po Lj-center mal prehitevu v škarje (policaj bil drugi avto predmano in ga nism opazu) je sam sirene vklopu pa za mano. Mi je že hotu dt kazn za prehitevanje pa sm mu reku da če to pomen da bom moru it na sodišče kr še nism polnoletn in je šol iskat dokumente in mi jih vrnu pol pa grozil z izrednim zard izpuha ke rnaj bi bil KAO (:whistle: ) preglasn

Če maš dušilec in homologacijo ti nič ne more! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš dušilec in homologacijo ti nič ne more! :D

ni blo dušilca :music1: Mi je reku da če me še enkrat ustav da me pošle na izrednega.

Njim še šlo pomoje v nos to kr sm jst njih prehitel, ker mi je nakon reku da nej policajev ne prehitevam. (pa še na konc z obrati mim njih) MALO SUTRA!!!!

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni blo dušilca :music1: Mi je reku da če me še enkrat ustav da me pošle na izrednega.

Njim še šlo pomoje v nos to kr sm jst njih prehitel, ker mi je nakon reku da nej policajev ne prehitevam. (pa še na konc z obrati mim njih) MALO SUTRA!!!!

Dobr si jo odnesu. Kdo bo pa meu dušilc v aftermarket izpuhu?? :D Če že ne gre nikamor nej se ga usaj sliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr si jo odnesu. Kdo bo pa meu dušilc v aftermarket izpuhu?? :DČe že ne gre nikamor nej se ga usaj sliš.

No to je glavno da se sliš. Čeprov se tale sliš dost tud z dušilcem.

Jst ga not ne dam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je glavno da se sliš. Čeprov se tale sliš dost tud z dušilcem.

Jst ga not ne dam.

Dons sm te jst že na daleč slišov jap :D Ko si prehitevu po slovenski, tm pr nebotičniku. Res ma lep zvok B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na izrednem ti lahko izmerjo glasnost izpuha?

Sm dans po Lj-center mal prehitevu v škarje (policaj bil drugi avto predmano in ga nism opazu) je sam sirene vklopu pa za mano. Mi je že hotu dt kazn za prehitevanje pa sm mu reku da če to pomen da bom moru it na sodišče kr še nism polnoletn in je šol iskat dokumente in mi jih vrnu pol pa grozil z izrednim zard izpuha ke rnaj bi bil KAO (:whistle: ) preglasn

Pa ne morš it policaje prehitevat :). Mah če te je sputu z opozorilom te briga, ti se sam furi pa se zagovarji da je tako original :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morš it policaje prehitevat :). Mah če te je sputu z opozorilom te briga, ti se sam furi pa se zagovarji da je tako original :D.

Jih nism opazu pravočasno. :fight1: A to lohka kr od oka od reče da je blo v škarje al more met kšno dokazno gradivo? Kr da kr oni to neki ocenje je čist brezveze.

Jao se je guru tm med avtomobili da je pršu do mene. Škoda da je bla rdeča! :lol:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr si jo odnesu. Kdo bo pa meu dušilc v aftermarket izpuhu?? :D Če že ne gre nikamor nej se ga usaj sliš.

jst sm ga dav glih dons notr :P ni se za zejbavat, stric je plaču v jeseni 200€ (polovična) ker ni mev dušilca notri. Pa tut z dušilcem čist dost ropota, gre pa isto. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm ga dav glih dons notr :P ni se za zejbavat, stric je plaču v jeseni 200€ (polovična) ker ni mev dušilca notri. Pa tut z dušilcem čist dost ropota, gre pa isto. :D

Bo treba mal razmislt ja. Pa tud ušesa ful trpijo, sploh pa na dolgih furah.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba mal razmislt ja. Pa tud ušesa ful trpijo, sploh pa na dolgih furah.

Jebeš ušesa, sej sede da ropota pa da se dere... sam problem je ker lahko denarnca zelo trpi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebeš ušesa, sej sede da ropota pa da se dere... sam problem je ker lahko denarnca zelo trpi :P

Sploh pa letos bodo ziher bol ukrepal prot motoristom. Že prejšn let so neki strašil z dbji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte mal a se vi furate brez dušilca al DB-kilerja? A ni tuki mal razlike :).

Aja, bolj se dere raj ga mam :friend2: .

Brez DB-kilerja. Če se bi brez lonca bi šele ornk ropotal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa letos bodo ziher bol ukrepal prot motoristom. Že prejšn let so neki strašil z dbji

eh kake majo.. motor more bit glasen, da te ostali udeleženci v prometu vsaj slišijo če te že nevidijo ::)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A na izrednem ti lahko izmerjo glasnost izpuha?

Sm dans po Lj-center mal prehitevu v škarje (policaj bil drugi avto predmano in ga nism opazu) je sam sirene vklopu pa za mano. Mi je že hotu dt kazn za prehitevanje pa sm mu reku da če to pomen da bom moru it na sodišče kr še nism polnoletn in je šol iskat dokumente in mi jih vrnu pol pa grozil z izrednim zard izpuha ke rnaj bi bil KAO (:whistle: ) preglasn

če maš ti modro yzf 125 je res absolutno preglasno. Mene so kr ušesa bolela k se ti tok dere, k sm te vidu en tedn nazaj pr nami. pa še problem je ker se tok cajta sliš predn izgineš iz obzorja (brutalni pospeški :whistle: )

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš ti modro yzf 125 je res absolutno preglasno. Mene so kr ušesa bolela k se ti tok dere, k sm te vidu en tedn nazaj pr nami. pa še problem je ker se tok cajta sliš predn izgineš iz obzorja (brutalni pospeški :whistle: )

ja moja je modra. Je db noter tk da nebodo več ušesa bolela. Se pa vseen še zmer dost sliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja moja je modra. Je db noter tk da nebodo več ušesa bolela. Se pa vseen še zmer dost sliš.

hvala za obzirnost... matr bi me blo kr sram k bi me 125ka preglasila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za obzirnost... matr bi me blo kr sram k bi me 125ka preglasila :D

LOL !!!!! Morm it enkrat na kšn zbor k merjo hrupnost pa da vidm kok ga iztisnem ven! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modrga mam, pa bele poliestre sm tut že dobu zraven :P sam to jih bom samo za na grobnik dal gor :D

poliestre mj tud za cesto..vsaj zaston greš tankat ;) saj v mojem primeru je tko :DD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poliestre mj tud za cesto..vsaj zaston greš tankat ;) saj v mojem primeru je tko :DD

Fifty, ne mularije pizdarij učit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poliestre mj tud za cesto..vsaj zaston greš tankat ;) saj v mojem primeru je tko :DD

haha fifty, sam pizdarije so te. :evilgrin: ma za un tank se mi pa res neda plastik gor pa dol šravbat :P raj dam tablco u ruzak pa grem tankat v Lesce al pa Kranj, uglavnem nekam kamr grem 1x, 2x letno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se tko zajebavite, ko se bojo pa krimiči našli čakat take na črpalki, boste vidli kakšne kazni padajo. Imel sem priložnost to videti na lastne oči na Petrolu v Zalogu. Dve taki lepi modri škodi, dve policijski pa kr 3 kible, zard enga tipa.

No ja, je pa res, da ne kradeš dokler te ne dobijo :).

Aja če smo že pri tem, kaj motorje pustite pržgane al kak?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kot ponavad, sam plačat ne greš :D aja pa če ne vžge, kar se rad dogaja pr aprilijah greš še kr lohka plačat not :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!