Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ne sej to mene ne mot, sam tiste ko poznam ki so to delal se jim na koncu ni glih najbolj izšlo. Sam tok v vednost :D.

V Lj je pa kr lepo vreme, se gre kdo mogoče furat? Jaz bom svojga jutre vrjetno zakurblal pa kakšen krog naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kupuje gume za aprilio? qualifier 2, 110 150, rablene so manj kot eno sezono, pr stran so še tisti laski... nej javi na PM :)

lohka pa tut sam spredno

Popravljeno . Popravil logarr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kupuje gume za aprilio? qualifier 2, 110 150, rablene so manj kot eno sezono, pr stran so še tisti laski... nej javi na PM :)

lohka pa tut sam spredno

Po sredini se pa že drati vidjo? :P Mal heca :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe jap po 1500km :P ne no supercorso sm kupu:)

Popravljeno . Popravil logarr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sj je diablo supercorsa wet tk da je dost mehka pa bi mogla držat tut zdej, sam sploh nebom probavov, morm še ole v vilcah zamenat pa mal tko pol se bomo pa vozil :)

Popravljeno . Popravil logarr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst pa mam cagivo mito 125..2005 letnik..=D..pa iščem tudi za kake fure mal okol..=D....

pa uprašal bi če kdo koga pozna ali ve ko bi prodajal sprednjo luč... odg. prosim če lahko na gmail: kristuzek.99@gmail.com

hvalla...lp..;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budacki zakon posnetek. kristy99 pejt na Raceland (če si iz Krškega), vrjami je bolje od vsake skupne vožnje ;).

To soboto 12 imajo zakupljeno Korošci z avti. 19.3 pa je prvi letošnji TIME-ATACK z avti...je kr za gledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sj je diablo supercorsa wet tk da je dost mehka pa bi mogla držat tut zdej, sam sploh nebom probavov, morm še ole v vilcah zamenat pa mal tko pol se bomo pa vozil :)

sam da novš tkole letu k tale modelček. Drgač pa kapo dol, je biu taglavnm od 125karjev :)

btw... prepoznaš motor ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe drugač zgleda tale rska men ista k moja... mislm brez nalepk, rdeča šipa... sam glede na to da je 22. feb 2011 težko k moja je v garaži :)

drugač pa tale je zarad mraza odletu pomojem al pa slabe gume

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe drugač zgleda tale rska men ista k moja... mislm brez nalepk, rdeča šipa... sam glede na to da je 22. feb 2011 težko k moja je v garaži :)

drugač pa tale je zarad mraza odletu pomojem al pa slabe gume

To je velik starejši posnetek, če pogledaš vidiš da ni une ograje na levi strani. Drgač je pa dobr pršu čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da novš tkole letu k tale modelček. Drgač pa kapo dol, je biu taglavnm od 125karjev :)

btw... prepoznaš motor ? :)

kwa pa je ta delu, preveč gasa nabiv? joj :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da novš tkole letu k tale modelček. Drgač pa kapo dol, je biu taglavnm od 125karjev :)

btw... prepoznaš motor ? :)

haha Baha je pa itak legenda... ščitniki za rolarje pa gasssa :photo:

hehe drugač zgleda tale rska men ista k moja... mislm brez nalepk, rdeča šipa... sam glede na to da je 22. feb 2011 težko k moja je v garaži :)

drugač pa tale je zarad mraza odletu pomojem al pa slabe gume

To je tvoja RS-ka, k je takrt mela še gianelli-a gor, pol so ga pa v Postojni na parkingu ukradl :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj sm jst mal "raziskvou" kk je blo z to aprilijo, k tle na forumu svašta najdeš... Čeprov mi ni znano kako jo je lahko melo 10 lastnikov (tko napiše na uni spletni strani od republike slovenije), pa ta od kerga sm j jst kupu, je bla kr dost v sfukanem stanju... Akumulator ni biv prov prkloplen, počena šalčka od špegla, tesnila ni blo na cilindru, bat čis zrajsan... no sej js sm jo uštimov pa tko mal me zanima kva je blo kej z motorjem :D tk da če še kej veš kr povej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha..kaj vse ne zveš na forumu o rablenih motorjih =)

Mene pa zanima kak je kupovat prek ebaya..je to ziher pa kaj rabiš da lahko kupiš(razn dnarja :evilgrin: )?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha..kaj vse ne zveš na forumu o rablenih motorjih =)

Mene pa zanima kak je kupovat prek ebaya..je to ziher pa kaj rabiš da lahko kupiš(razn dnarja :evilgrin: )?

Je zihr, account si naredi na ebayu pa še paypal account. .)

Logar: Bolš da neveš vso zgodovino motorja :P

Popravljeno . Popravil kewo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja logar to je tvoja aprilia, sam tale model je ene 3 lastnike nazaj :)

tista z božičkom je pa moja bivša aprilia :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja sm pol pogruntov da to ni ista rska :) kaj pa ta moja a kej veš o njej da vem če bo treba še kej menat zdej ko še ni sezona :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ja sm pol pogruntov da to ni ista rska :) kaj pa ta moja a kej veš o njej da vem če bo treba še kej menat zdej ko še ni sezona :D

lej poznou sm modela k je meu ta motor... to je blo hmmm leta 2006 :) posnetek je biu narjen novembra 06. Ti pa zdj mene sprašuješ če vem kaj je treba menjat :D ja lej takrat k je fuknu se spomnm je meu že gume zlo boge tko da jih bi blo počas treba menjat :)

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!