Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Fifty, ne mularije pizdarij učit :evilgrin:

haha :D ookeeeejjj nooo... nebom vec :(

haha fifty, sam pizdarije so te. :evilgrin: ma za un tank se mi pa res neda plastik gor pa dol šravbat :P raj dam tablco u ruzak pa grem tankat v Lesce al pa Kranj, uglavnem nekam kamr grem 1x, 2x letno :D

js ce grem z original plastikam mi nc ne pomaga ce nimam tablce...je motor prevec prepoznavn :D men pridejo sam poliestri v postev:)

Sam se tko zajebavite, ko se bojo pa krimiči našli čakat take na črpalki, boste vidli kakšne kazni padajo. Imel sem priložnost to videti na lastne oči na Petrolu v Zalogu. Dve taki lepi modri škodi, dve policijski pa kr 3 kible, zard enga tipa.

ah :)

vse kot ponavad, sam plačat ne greš :D

tocn tko :)

ne sj to mi ne delamo O:-) le hec, ane šmid? :rolleyes:

:D js nc nevem.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če jst kot slovenski državljan dobim na hrvaškem tud kazenske točke? V primeru da jih a se štejejo tud v SLO. Dans sm fasu 2000kun (270€). So me ujel na 94km/h v naselju. :headbang: . Jao kire komplikacije!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če jst kot slovenski državljan dobim na hrvaškem tud kazenske točke? V primeru da jih a se štejejo tud v SLO. Dans sm fasu 2000kun (270€). So me ujel na 94km/h v naselju. :headbang: . Jao kire komplikacije!!!

Ne neboš dobu nobenih pik. Mene so pofukal 2 let nazaj so mi hotl dat 8000kun (1100€) kazni, sam sm se pr sudji zmazu :P drgač pa ja, ne se zjbavat po hrvaškem, ne splača se. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne neboš dobu nobenih pik. Mene so pofukal 2 let nazaj so mi hotl dat 8000kun (1100€) kazni, sam sm se pr sudji zmazu :P drgač pa ja, ne se zjbavat po hrvaškem, ne splača se. :)

Ma k so se šupki skril za steber od podvoza! Pol pa nism mel dost gotovine pa sm moru še na bankomat pa pol na pošto pa spet nazaj do njih po dokumente. Sm se probavu zment če bi šlo kako drugač pa pravjo da ne more kr je slika pa take.

Kaj si pa naredu za 8000kun :eek:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me če jst kot slovenski državljan dobim na hrvaškem tud kazenske točke? V primeru da jih a se štejejo tud v SLO. Dans sm fasu 2000kun (270€). So me ujel na 94km/h v naselju. :headbang: . Jao kire komplikacije!!!

Zakaj komplikacije? Vesel bodi da te niso na naši strani Dragonje pošical. Tle bi ble šele komplikacije surrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma k so se šupki skril za steber od podvoza! Pol pa nism mel dost gotovine pa sm moru še na bankomat pa pol na pošto pa spet nazaj do njih po dokumente. Sm se probavu zment če bi šlo kako drugač pa pravjo da ne more kr je slika pa take.

Kaj si pa naredu za 8000kun :eek:

Mah mudil se mi je neki na Diskonavtiko, pol sm šu pa kr po taglavni tam na Istri ( Y se reče cesti). Čez polno črto sm prehitevu v lev ovink, v desn ovink, v škarje ( to je blo 6000) pa še ogrožanje prometa ( 2000). Na konc sm ustov 3 dni dlje na morju ker sm sudjo čaku, plaču sm postopek ( 60€) pa dobu pov leta prepoved na Hrvaško.

Dobre izkušnje ane XD nikol več!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj komplikacije? Vesel bodi da te niso na naši strani Dragonje pošical. Tle bi ble šele komplikacije surrender.gif

Zato kr sm skor eno uro to štimu. Najprej dokler je vse poklicala kaj nej nrdi zmano kr nism polnoletn. Zgleda sm bil prvi dans k sm tok prletu kr je prov mogla it gledat kok je kazn :rolleyes:

Pol pa še iskat bankomat pa pošto pa furat v krogu.

To je pa res da bolš da so me hrvati dobil kokr slovenci. Bi šol lepo kr še enkrat izpit delat.

Me je pa to izučil da se v naselju več nebom igral loterije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma k so se šupki skril za steber od podvoza! Pol pa nism mel dost gotovine pa sm moru še na bankomat pa pol na pošto pa spet nazaj do njih po dokumente. Sm se probavu zment če bi šlo kako drugač pa pravjo da ne more kr je slika pa take.

Kaj si pa naredu za 8000kun :eek:

Šupki? V SLO bi ostal brez izpita pa še 4× večjo kazen bi dobil :) Pa celo kakšna prepoved bi znala pridet :D In ti se sekiraš za pofukanih 270€ ( k ne vela, da če jih prej plačaš da je pou? Kr potem je to indentično, kot če bi se v sloveniji pelal okrog 70km/h za kar je 3 pike in 250€ kazni )

Zdej pa oceni ali si prišel čez uredu al ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil prti vulkanizerju in mi je rekel da za Dunlop Qualifier bo treba malo počakat(se mi ne mudi), rekel pa je da so tudi vredu Metzeler Sportec M5 Interact pa še ne od Metzeler-ja...

Zdaj pa sem v dilemi kaj kupit...rekel je da je Metzeler malo dražji vendar bolši..predlogi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil prti vulkanizerju in mi je rekel da za Dunlop Qualifier bo treba malo počakat(se mi ne mudi), rekel pa je da so tudi vredu Metzeler Sportec M5 Interact pa še ne od Metzeler-ja...

Zdaj pa sem v dilemi kaj kupit...rekel je da je Metzeler malo dražji vendar bolši..predlogi?

Ma ne komplicirej, ene gor rukn pa je. :D Slaba ne more bit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil prti vulkanizerju in mi je rekel da za Dunlop Qualifier bo treba malo počakat(se mi ne mudi), rekel pa je da so tudi vredu Metzeler Sportec M5 Interact pa še ne od Metzeler-ja...

Zdaj pa sem v dilemi kaj kupit...rekel je da je Metzeler malo dražji vendar bolši..predlogi?

Qualifier RR. PIKA!!!!!!!!!!!!!!!

In popizdu bom zarad teh pofukanih izpitou, kaj jim pa ni! Jebem jim mater, nemorem pofukanega cestaka vozt, ker se njim tak zdi! Ma jebeš tak sistem, selim se jst u Afriko, dol je nonstop sonce, ceste menda majo, benz pa tut neb smeu bit drag. Pa gasa. Kar bo bo. Po SLO se več ne upam vozit pa da ga jebeš. Slabe izkušnje pač....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Qualifier RR. PIKA!!!!!!!!!!!!!!!

In popizdu bom zarad teh pofukanih izpitou, kaj jim pa ni! Jebem jim mater, nemorem pofukanega cestaka vozt, ker se njim tak zdi! Ma jebeš tak sistem, selim se jst u Afriko, dol je nonstop sonce, ceste menda majo, benz pa tut neb smeu bit drag. Pa gasa. Kar bo bo. Po SLO se več ne upam vozit pa da ga jebeš. Slabe izkušnje pač....

Enako rolleyes.gif. Brezveze je ratal use skup, še ne zapeleš iz dvoriša te majo že na radarju pa te nadzorujejo. Nobene svobode več, skoz neko preverjanje, omejevanje itd. Čista policijska država. Užitek je bil, ko smo bli mulci pa smo se vozil s 125kam kokr smo se hotl, nobenga strahu da bo pršla položnca, dons pa sam to mislš če je bla kje možnost, da so te posnel headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste se pomehkužl :D.

Pa sj je čist enostavno...čista matematika. 4000€ maš. Kupiš CBRko 05 letnik, zadeneš stari...ni da ni. Motor je vrhunski, super ohranjen, mogoče ma mau velik kilometrou ampak je redno servisiran in dela kot švicarska ura, brez praskice! Nove gume, nova oprema...in tu ti zmanjka denarja. V prometni ti piše 25kW, v homologaciji pa pod predelave 25kW, izvorna moč pa 86kW ( recimo ).

Poletje je tu, pade prvih 1000km, pade drugih...navadiš se na motor, naštudiraš vse živo...naletiš na radat v naselju. Pelješ se 85km/h. Vozniško in prometno prosim. Motor je blokiran? No saj po novem zakonu pa, gospod, vi nimate izpita za tale motor. Izvolite z menoj na izredni tehnični. Prosim če me sledite do tukaj in tukaj. Upam, da imaste še dovolj bencina do tam.

Na servisu vidijo, da to ni to :) preglasen, premočan, o blokadi niti sluha niti duha. No pa začnimo...prevelika hitrost....recimo 500€, brez izpita 500€, motor, ki ni tehnično izpraven še 500€...najdejo še kaj...ok...dovolj za odvzem vozniške, ker si voznik začetnik.

Denarja nimaš...kaj pa sedaj? :D

Ampak verjemi...to je malenkost. To je samo denar...

vzemi moj primer...vse idealno...za motor bi imel čez pol leta izpit, vozil sem se čimveč po omejitvah, naseljem sem se izogibal, nikoli ogrožal niti sebe niti drugih...hop cup...jebiga. Začne te lovit policaj, slišal si zgodbice, da so mu tudi s 125ccm motorjih ušli, torej mu boš tudi ti. Uideš mu...ostaneš brez motorja, nimaš izpita in zavarovalnica ti ne krije stroškov, ki si jih povzročil pri prometni, plačaš OGROMNE kazni...poškoduješ koga drugega, poškoduješ sebe. Tukaj pa ni samo denar.

2 leta nazaj si se lahko tako igral, letos več ne. Pačeprav mi želja po motorjih raste, imam strah sesti na motor, za katerega nimam izpita. Pa sj mačak veš kok sm kilometrou brez izpita naredu in na kolkih motorjih in kok kolenčnikov sm podrsu in kok kombinezonou sm zamenju. Ampak jebiga...prekoraču sm limit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sj je čist enostavno...čista matematika. 4000€ maš. Kupiš CBRko 05 letnik, zadeneš stari...ni da ni. Motor je vrhunski, super ohranjen, mogoče ma mau velik kilometrou ampak je redno servisiran in dela kot švicarska ura, brez praskice! Nove gume, nova oprema...in tu ti zmanjka denarja. V prometni ti piše 25kW, v homologaciji pa pod predelave 25kW, izvorna moč pa 86kW ( recimo ).

Poletje je tu, pade prvih 1000km, pade drugih...navadiš se na motor, naštudiraš vse živo...naletiš na radat v naselju. Pelješ se 85km/h. Vozniško in prometno prosim. Motor je blokiran? No saj po novem zakonu pa, gospod, vi nimate izpita za tale motor. Izvolite z menoj na izredni tehnični. Prosim če me sledite do tukaj in tukaj. Upam, da imaste še dovolj bencina do tam.

......

in naj še omenim...

pol leta po nesreči sem končal v bolnišnici po 35-45 minutni komi, s krvavitvijo možganov in počeno lobanjo. Po 8 dnevnem ležanju ni bilo niti pikice o razlogu temu čudnemu zdravstvenemu stanju. Seveda so posumili na nesrečo, a takrat je bila čelada nedotaknjena, ravnotako vsa ostala oprema. 8 dni v bolnici, prideš domov, čas za maturo, ti pa imaš tako uničene mišice, da si nemoreš zavezat vezalk...razgibavaš se sam, nesmeš v šolo, ostaneš brez vseh izpitov...in v vsej tej dolgi dobi začenš razmišljat.!

Pa je že malo prepozno! Pokvarjen imaš sluh, okus in voh, spomin je nikakršen, brat nemoreš, žile narobe odreagirajo na cel kup infuzij, shujšaš...kaj če je res MOTOR kriv?!

Na srečo ti punca kupi igračko GSX-R 1000 k8 pa si spet zaželiš motor :D no pa že en mesec nisem bil v šoli, kar je seveda tudi en velik plus ( in še večji minus :D )

Fantje v prihajajoči sezoni vam želim neskončno varhnih, srečnih in uspelih kilometrou, želim vam motorje, ki ste si jih sami izbrali, opremo, ki ste jo gledali že pol leta, a si je niste mogli privoščit in nikakršne, ampak niti najmanjše poškodbe! Naj bo vsaka sezona boljša od predhodne!

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpit narest, motor kupt, pa se začet po "fotrovsko" vozt :)) čez naselja po omejitvi, zunaj njega si pa mal daš duška. Drugač ti pa želim čimboljše okrevanje, pa da se čimprej na motor usedeš, po legalni poti. Važno da sta dve kolesi, tut če ni 150 konj :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sj je čist enostavno...čista matematika. 4000€ maš. Kupiš CBRko 05 letnik, zadeneš stari...ni da ni. Motor je vrhunski, super ohranjen, mogoče ma mau velik kilometrou ampak je redno servisiran in dela kot švicarska ura, brez praskice! Nove gume, nova oprema...in tu ti zmanjka denarja. V prometni ti piše 25kW, v homologaciji pa pod predelave 25kW, izvorna moč pa 86kW ( recimo ).

Poletje je tu, pade prvih 1000km, pade drugih...navadiš se na motor, naštudiraš vse živo...naletiš na radat v naselju. Pelješ se 85km/h. Vozniško in prometno prosim. Motor je blokiran? No saj po novem zakonu pa, gospod, vi nimate izpita za tale motor. Izvolite z menoj na izredni tehnični. Prosim če me sledite do tukaj in tukaj. Upam, da imaste še dovolj bencina do tam.

Na servisu vidijo, da to ni to :) preglasen, premočan, o blokadi niti sluha niti duha. No pa začnimo...prevelika hitrost....recimo 500€, brez izpita 500€, motor, ki ni tehnično izpraven še 500€...najdejo še kaj...ok...dovolj za odvzem vozniške, ker si voznik začetnik.

Denarja nimaš...kaj pa sedaj? :D

Ampak verjemi...to je malenkost. To je samo denar...

vzemi moj primer...vse idealno...za motor bi imel čez pol leta izpit, vozil sem se čimveč po omejitvah, naseljem sem se izogibal, nikoli ogrožal niti sebe niti drugih...hop cup...jebiga. Začne te lovit policaj, slišal si zgodbice, da so mu tudi s 125ccm motorjih ušli, torej mu boš tudi ti. Uideš mu...ostaneš brez motorja, nimaš izpita in zavarovalnica ti ne krije stroškov, ki si jih povzročil pri prometni, plačaš OGROMNE kazni...poškoduješ koga drugega, poškoduješ sebe. Tukaj pa ni samo denar.

2 leta nazaj si se lahko tako igral, letos več ne. Pačeprav mi želja po motorjih raste, imam strah sesti na motor, za katerega nimam izpita. Pa sj mačak veš kok sm kilometrou brez izpita naredu in na kolkih motorjih in kok kolenčnikov sm podrsu in kok kombinezonou sm zamenju. Ampak jebiga...prekoraču sm limit.

In kaj če na servisu vidijo da je motor res blokiran? a lohk pol polcaja u kurac pošlem? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj če na servisu vidijo da je motor res blokiran? a lohk pol polcaja u kurac pošlem? :D

brez najmanjšega problema, lahko se tudi v naselju pelješ 120km/h, ampak kakšne so posledice? najmanj prazna denarnica :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez najmanjšega problema, lahko se tudi v naselju pelješ 120km/h, ampak kakšne so posledice? najmanj prazna denarnica :)

Kul :OK: ne sj tko mišlen, da bi me ustavla pač kontrola. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!