Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

budacki :worship:, lepo povedano. Lahka bi naredu komad iz tega :yes:.

Jah ti si imel full smole, upam da v bodeče no boš. Mah sej jaz ko (če) kupim motor (bolj slabo kaže) bi ga itak več ali manj fural tuki okoli LJ...upam.

Drgač si mi pa kr mal dal mislit, s tem "esejem" :hmm:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si do konca prebral kaj sem napisal? boš dobil pa kazen za zmerjanje al kaj že imajo nekaj takega

Za razžalitev uradne osebe :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razžalitev uradne osebe :slap:

(1) Kdor koga razžali, se kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do treh mesecev.

(2) Če je dejanje iz prejšnjega odstavka storjeno s tiskom, po radiu, televiziji ali z drugim sredstvom javnega obveščanja ali na javnem shodu, se storilec kaznuje z denarno kaznijo ali z zaporom do šestih mesecev.

Sicer pa je za uradno osebo, mislim, da še v stari Jugoslaviji bila kazen 50.000 dinarjev. ( če se ne motim je to današnji drobiž )

Dan danes boš pa kasiral kar lepo kazen.

Kewo rajši mu reči, da je lubosumn, ker maš tak hud motor. Kazni ni, on pa bo sigurno noru :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in spet mam 125 in sicr kitajskega kindrjajčka :P

kitajc pa je zato k rabm sm do štacune, drgač pa KX250F poje :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja whatever... Ne vozit prehitro pa pazite se stacionarnih radarje ker merijo v obe smeri.

A ni tko da te stacionarni radar slika samo od spredaj kjer pa itak nimaš tablce in ti nč ne more? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tko da te stacionarni radar slika samo od spredaj kjer pa itak nimaš tablce in ti nč ne more? :hmm:

Ja fant, tablco dol pa se nimaš česa bat :). Te lahko skenira od spredi, zadi, gori, doli... :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tko da te stacionarni radar slika samo od spredaj kjer pa itak nimaš tablce in ti nč ne more? :hmm:

Ni tko :D Kokr pač naštimajo, lohk te v obe smeri slika, sam upej da je še kšn avto s tabo na sliki, ker pol se razveljavi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo interesent,če bi se vzel v drugi polovici aprila Raceland v najem?Bi blo fajn,da bi se dobili med tednom in se lepo navozimo od 9-16 ure???Ne bi bilo gužve pa še pocen bi se skozi prišlo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo interesent,če bi se vzel v drugi polovici aprila Raceland v najem?Bi blo fajn,da bi se dobili med tednom in se lepo navozimo od 9-16 ure???Ne bi bilo gužve pa še pocen bi se skozi prišlo...

Jaz lahko štoparce držim! :D če bom takrat smeu že vozit pa če bo mamica tvegala svojo raketo, da se ne bom s svojih jajcih jajcau do tam :P

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo interesent,če bi se vzel v drugi polovici aprila Raceland v najem?Bi blo fajn,da bi se dobili med tednom in se lepo navozimo od 9-16 ure???Ne bi bilo gužve pa še pocen bi se skozi prišlo...

z desetko boš po racelandu vozu?

:wallbash::headbang: this is joke right?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mi nikoli več ne omenjaš mojega, ker žalili se pa ne bomo, jaz tudi tvojega nisem omenil zato tudi ti ne rabiš :lol1: .......ahahahahahahaha, še zdaj umiram od unih tvojih konjskih PM-ov, sploh ne vem kaj si potem sitnaril, če si začel tako se drugič tudi pripravi na posledice .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mi nikoli več ne omenjaš mojega, ker žalili se pa ne bomo, jaz tudi tvojega nisem omenil zato tudi ti ne rabiš :lol1: .......ahahahahahahaha, še zdaj umiram od unih tvojih konjskih PM-ov, sploh ne vem kaj si potem sitnaril, če si začel tako se drugič tudi pripravi na posledice .)

Vidš k ne razumeš, ti si se pohecal, jaz pa tudi. Ja če ti ni prav, jaz imam obraz in se mi ti ni težko opravičiti kot nekaterim.

Pa je razlika, če se midva pogovarjava se midva, zakaj vplesti druge v to? Če mi to razložiš, si pa car.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je v tem, da si ti s tistim napisanim vpletel vse, ki so tisto prebrali, torej ne samo enega, ampak verjetno par 100 ljudi, ...zato moraš potem pričakovat takšne in drugačne replike, in vedi da nobeden ne misli skrajno resno s tem kar ti odpiše na tvojo izjavo, znati moraš samo hec sprejeti nazaj...sploh pa ko to objaviš na tako obiskanem forumu, lahko pričakuješ svašta in svega, računaj da je kdo imel na šihtu slab dan, šef ga je cel dan zajebaval, ni čudno da mu potem ko vidi še tisto tvojo izjavo odleti pokrovček z ekspanzijske :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora je v tem, da si ti s tistim napisanim vpletel vse, ki so tisto prebrali, torej ne samo enega, ampak verjetno par 100 ljudi, ...zato moraš potem pričakovat takšne in drugačne replike, in vedi da nobeden ne misli skrajno resno s tem kar ti odpiše na tvojo izjavo, znati moraš samo hec sprejeti nazaj...sploh pa ko to objaviš na tako obiskanem forumu, lahko pričakuješ svašta in svega, računaj da je kdo imel na šihtu slab dan, šef ga je cel dan zajebaval, ni čudno da mu potem ko vidi še tisto tvojo izjavo odleti pokrovček z ekspanzijske :)

Ja sej vrjetno že, ampak jaz sem na to alergičen in kot sem omenil v drugi temi, tuki se več ne mislm hecat, ker nočem izpasti črna ovca, tako, da v bodoče se bom potrudil izogibati takšnim in drugačnim izjavam in jih prihranil za svoj okoliš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raceland za avto ali motor?

Na splošno sem mislil z mopiji-vendar bi se zmenli in bi se pač kdaj vmes po 20min lahk tud kdo z avtom peljal,če bi imel željo-vse je stvar dogovora

z desetko boš po racelandu vozu?

:wallbash::headbang: this is joke right?

In zakaj ne?Saj pa se voziš,da se razgibaš in,da ti je lepo in ne,da boš-bom hitrejši kot uni na 125ccm :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je velik starejši posnetek, če pogledaš vidiš da ni une ograje na levi strani. Drgač je pa dobr pršu čez.

''The ovink'' (kačje ride) je šlo z rs125 z 3.prestavo, kolikor se spominjam. Sam je pa zanimivo pri tem motorju, kaj so delal z menjalniki, sem

imel original mere zobnikov in je točno pri 170 po števcu mel blokado, blo pa je konkretno dost moči za 7.prestavo. Dostikrat sem hotu gor šaltat pa ni blo kam. Celo marsikateri klanec je 'zvlekla' šesta.

Nad 150 se mi je zmeraj smilila mašina, z drugim prenosom bi blo urejeno, pa sigurno vsaj 185 po števcu če ne več.

Sem hotu dat zadnji zobnik manjši dat izdelat, sam sem potem prodal. Takrat je šel motor nekam v Prekmurje.

Bil pa je črne barve, leto izdelave 1995, jubilejna serija ob zmagah aprilie v GP.

Mašina rotax 122 in uplinjač dellorto vhsb-34, taka kombinacija je bla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pa spomnim, da je mel en starejši znanec isto aprilio, samo en model nazaj, ki jo je že kupil predelano za dirke sp (sport production)

in je tankal not en poseben bencin (samo na tisto je delala). Enkrat je pravil, da je pod 7000 obr skor ni blo možno peljat, pa da je šla z

dvema potnikoma 180 komot. In bla konkretno v grabnu parkrat.

Škoda, ker ne delajo več tovrstnih motorjev, še celo 250 in 500ccm 4t ni isto peljat.

Pod 600 ccm pa nobenga 'orng' športnega motorja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah mudil se mi je neki na Diskonavtiko, pol sm šu pa kr po taglavni tam na Istri ( Y se reče cesti). Čez polno črto sm prehitevu v lev ovink, v desn ovink, v škarje ( to je blo 6000) pa še ogrožanje prometa ( 2000). Na konc sm ustov 3 dni dlje na morju ker sm sudjo čaku, plaču sm postopek ( 60€) pa dobu pov leta prepoved na Hrvaško.

Dobre izkušnje ane XD nikol več!!! :D

hahh btk..važn da si šou na diskonavtiko :OK: sj če boš šou tud ta let..se mogoče vidmo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahh btk..važn da si šou na diskonavtiko :OK: sj če boš šou tud ta let..se mogoče vidmo B)

Sej nism šov!!! Če mi je polcaj osebno uzev, da nebi spizdu čez mejo, tolk da sm bil prsiljen ustat XD jeba :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!