Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

''The ovink'' (kačje ride) je šlo z rs125 z 3.prestavo, kolikor se spominjam. Sam je pa zanimivo pri tem motorju, kaj so delal z menjalniki, sem

imel original mere zobnikov in je točno pri 170 po števcu mel blokado, blo pa je konkretno dost moči za 7.prestavo. Dostikrat sem hotu gor šaltat pa ni blo kam. Celo marsikateri klanec je 'zvlekla' šesta.

Nad 150 se mi je zmeraj smilila mašina, z drugim prenosom bi blo urejeno, pa sigurno vsaj 185 po števcu če ne več.

Sem hotu dat zadnji zobnik manjši dat izdelat, sam sem potem prodal. Takrat je šel motor nekam v Prekmurje.

Bil pa je črne barve, leto izdelave 1995, jubilejna serija ob zmagah aprilie v GP.

Mašina rotax 122 in uplinjač dellorto vhsb-34, taka kombinacija je bla.

Čaki mal a nimajo samo od 99- letnika naprej 122 mašine, ta stare so imele 123, ki je imela manjše pretočne kanale, pa une stojke so bile na drugačnih razadaljah, kokr sem bral.

Sam ne vem zakaj ukinjajo 2-taktne motorje. Če bo kdo rekel zaradi CO2, to ni res ker on ni krivec za t.i. globalno segrevanje. Zdej je en full dobr film na to temo samo se ne spomnim imena, so pa v filmu vlkjučeni eni bolj znani svetovnih znanstveniki in tudi nobelovi nagrajenci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nism šov!!! Če mi je polcaj osebno uzev, da nebi spizdu čez mejo, tolk da sm bil prsiljen ustat XD jeba :boobies:

Jst pa vn iz SLO ne morm.:P Mi je dans na HC v KP vse dokumente razmetal na okol. Neki sm našu na sred tk da sm mal lavfu gor pa dol (2uri). Čaku da ni blo nobenga avta da sm lohka zlavfu čez dva pasova po eno pa po eno stvar. :headbang: Vozniske pa potnega lista nism našu. :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa vn iz SLO ne morm.:P Mi je dans na HC v KP vse dokumente razmetal na okol. Neki sm našu na sred tk da sm mal lavfu gor pa dol (2uri). Čaku da ni blo nobenga avta da sm lohka zlavfu čez dva pasova po eno pa po eno stvar. :headbang: Vozniske pa potnega lista nism našu. :surrender:

uF. 1 teden se čaka na osebno, če maš namen kam potovat.

Ni biu par dni nazaj za 4500€ 2006 GSX-R 600 črn na a.netu? Nenormalne so cene zdj. Lani pod 5800€ nobenga K6! Letos pa že R6 07 za tak denar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uF. 1 teden se čaka na osebno, če maš namen kam potovat.

Ni biu par dni nazaj za 4500€ 2006 GSX-R 600 črn na a.netu? Nenormalne so cene zdj. Lani pod 5800€ nobenga K6! Letos pa že R6 07 za tak denar :)

Folk nima denarja.... tut jst bi k8 uzev če bi bla denarnca bol debela .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje je skupina "600-tke javite se!?" :OK:

NORO :yea1: :yea1: :yea1:

fantje, želim vam eno srečno prevoženo sezono!!! :D po pamet :P

Ka si našo kej, jest bi se tut mogo tam javt :010

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk nima denarja.... tut jst bi k8 uzev če bi bla denarnca bol debela .)

Mah...dokler cene novih rastejo bi morale tut rabljenih, sam zdej bojo te posamezniki tok zbili cene, da bo SUPER :D Vsaj kupcem.! Za 4500€ GSX-R 600 k6 je pa že skor smešno :D Sj jst nit za feltne nimam, sam ok :D LOTO bom začeu igrat :P

R6 so ble pa 07 use prodane za okrog 5000€, 06 so pa vse okrog 6000€. To je tut smešno :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na splošno sem mislil z mopiji-vendar bi se zmenli in bi se pač kdaj vmes po 20min lahk tud kdo z avtom peljal,če bi imel željo-vse je stvar dogovora

In zakaj ne?Saj pa se voziš,da se razgibaš in,da ti je lepo in ne,da boš-bom hitrejši kot uni na 125ccm :hmm:

No sej jst sem za motorje, nisem bil dolgo na motorju pa prav pride vsak trening :)

Edin mal me skrbijo ostanki gum od gokardov, če bi se mogoče prej malo pometlo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej jst sem za motorje, nisem bil dolgo na motorju pa prav pride vsak trening :)

Edin mal me skrbijo ostanki gum od gokardov, če bi se mogoče prej malo pometlo ...

Če vzamemo v zakup smo itak sami oziroma so gor le tisti,ki se jim dovoli.V tem primeru itak ni gor kamenja in gum.Pa tud sicer ni neke panike.Mu pač tam rečeš,da je potrebno ovinek pomest.Če pa jo mi imamo pa itak sam rečeš,da mal prekine in se pomete pa dalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk bi pa prišel zakup, če se je slučajno že kdo kej informiral?

Ker po mojih izkušnjah bo težko že 10 komadov nabrat, pa nekako dvomim da je zakup 200eur :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi sel z veseljem zraven, samo se bojim da v drugi polovici aprila ne bom mel casa =/ lahko bi pa sli konec aprila oziroma za prvomajske praznike, verjetno bi vec ljudi imelo cas =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk bi pa prišel zakup, če se je slučajno že kdo kej informiral?

Ker po mojih izkušnjah bo težko že 10 komadov nabrat, pa nekako dvomim da je zakup 200eur :D

Fajn bi blo,da nas je tam 20komadov,da te pride circa 20eu.Cena zakupa je odvisna od dneva.vikendi so absolutno predragi za nas :) oziroma odvisno kolk bi nas bilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi sel z veseljem zraven, samo se bojim da v drugi polovici aprila ne bom mel casa =/ lahko bi pa sli konec aprila oziroma za prvomajske praznike, verjetno bi vec ljudi imelo cas =)

Ja men bi ta termin tut pasal, drugo pa bolj ne kot ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo za marof naslednji vikend v primeru lepga vremena pa če bo prosto?

Jst še nisem čist 100% ampak nameravam it 9.4 (sobota)

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem da bo bolš če se en dan zmeni, med tednom, pa bomo tko in tako sami, pa se nas nabere par pa je to to.

Ker tud če bi tle napisalo da jih pride 30 jih bo prišlo manj kot 20, pa že to jih več k 5 ni tukaj :D

Jst rabim še kak teden, da motor zrihtam ker sem nekaj fardirbu in zdej čakam delček, pol sem pa za akcijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rejslend jap.

ene 600€ so zahtevali cez vikend na en dan... ceprav sm probo handlat pa handlat pa ni slo nikak. tk da se ne splaca ce jih pride sam ene par ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha no hvala..Pri pinterju pride to zatemnjeno vetrobransko steklo 84€...Ve kdo kje bi se dalo dobit cenej? Ni treba da je ravno od Puig-a.

Moja povezava, mogoče te pride kakšen € ceneje, kej več pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislem da bo bolš če se en dan zmeni, med tednom, pa bomo tko in tako sami, pa se nas nabere par pa je to to.

Ker tud če bi tle napisalo da jih pride 30 jih bo prišlo manj kot 20, pa že to jih več k 5 ni tukaj :D

Jst rabim še kak teden, da motor zrihtam ker sem nekaj fardirbu in zdej čakam delček, pol sem pa za akcijo :)

ma jz sem tak mislil,če bi se nas nabralo 20 nekje lahko zraven še takih,da bi naredili kak krog z avtom drugo z mopijem in najboljš med tednom...

kaj si pa delal?Jz naredil že zdaj z novo gumo 550km-je gp racer kr fajni,če je napumpan hladen na 2,0 samo zadnja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupuje kdo mogoče opremo?

vglavnem ker mi je ratala premala, prodam malo rabljen 2-delni kombinezon Berik št.50

5904.jpg

vse ostale informacije na ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupuje kdo mogoče opremo?

vglavnem ker mi je ratala premala, prodam malo rabljen 2-delni kombinezon Berik št.50

5904.jpg

vse ostale informacije na ZS

Ti boš vse lepo in dobro prodal in vse skupil zbulal v tvoj Lonec-beri alfo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kombinezona neb prodajal,ker sem dal preveč za njega, pa še novega sem kupo...samo se komaj še stišim v njega...

drugač pa sem nabavo drugačno igračko letos :D

yamaha-yz-250-foto_1301768_17444350_18621522.jpg

za po cesti bo pa ta dober...samo nek izpuh morem nabavit

motori-foto_1301768_1301791_18621532.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!