Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Nekaj bi samo vprašal.

Gledal sem v TC Motoshop, kjer imajo za nekatere firme na primer dve različni sekciji. Eno za kombinezon eno pa samo za usnjene jakne. Primer

Kakšna je razlika med usnjeno jakno, in jakno ki je v dvodelnem kombinezonu? Če je sploh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bi samo vprašal.

Gledal sem v TC Motoshop, kjer imajo za nekatere firme na primer dve različni sekciji. Eno za kombinezon eno pa samo za usnjene jakne. Primer

Kakšna je razlika med usnjeno jakno, in jakno ki je v dvodelnem kombinezonu? Če je sploh?

jakna je lahko samo jakna in pika, una jakna k pa je v dvodelnem kombinezonu ti pa že pove da je del dvodelnega kombinezona... torej če želiš met še hlače enkrat, jih takrat enkrat kupiš in ta jakna ima spodaj fršlus, tako da združiš jakno in hlače :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nism šov!!! Če mi je polcaj osebno uzev, da nebi spizdu čez mejo, tolk da sm bil prsiljen ustat XD jeba :boobies:

hhe jbg..boš pa šou ta let :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhe jbg..boš pa šou ta let :D

lep bmw!

Sm ga šol pol še enkrat pogledat z Gašijem (sej ga poznaš?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep bmw!

Sm ga šol pol še enkrat pogledat z Gašijem (sej ga poznaš?)

hehe hvala..ni slab za prvi avto :D:OK:

sj skor vedno ga tm parkeram..če ne najdm placa tm pred mojo šolo :D ker gaši..a to mislš avnija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe hvala..ni slab za prvi avto :D:OK:

sj skor vedno ga tm parkeram..če ne najdm placa tm pred mojo šolo :D ker gaši..a to mislš avnija?

ja avni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe hvala..ni slab za prvi avto :D:OK:

sj skor vedno ga tm parkeram..če ne najdm placa tm pred mojo šolo :D ker gaši..a to mislš avnija?

Čestitam! Kerga pa maš, dej mi pošlji slikico, da ga vidim.

evo koncn tut jest naredu izpit :P

Čestitam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol maš še Dainese opremo pri Avto Triglav in pa Spyke pri Vombergerju.

Js sm tut gledu tistga Berika in zgleda čist dobr sam sm pol kupu spyke dragon. Najbolše da jih več poskusiš potem pa vidiš v katerem se najboljše počutiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se najbol splača kupit opremo (kombinezon predvsem)? Edino kar sem mal po internetu gledal sta motocenter LABA pa TC.

Aja, pa kako se vam zdi tale: http://www.tc-motosh...lni-i5464.shtml

biggrin.gif

FC-motoshop to je sicr u nemčiji ampak naročiš prek neta pa je dost stvari velik bol ugodno k u sloveniji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam! Kerga pa maš, dej mi pošlji slikico, da ga vidim.

Čestitam.

bmw trojko :OK: sj bom en dan uletu mal do tebe..kkšn vikend pa bova šla en krog :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se najbol splača kupit opremo (kombinezon predvsem)? Edino kar sem mal po internetu gledal sta motocenter LABA pa TC.

Aja, pa kako se vam zdi tale: http://www.tc-motosh...lni-i5464.shtml

biggrin.gif

Kot je SpiZeK reku. Pej probobat kombinezon pa ga naroči pri (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com). Jaz sem tako svojga naroču. Cena poštnine je 7.8€ in sem ga dobil v enem tednu. Pa za dobrih 200€ ceneje kot v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bmw trojko :OK: sj bom en dan uletu mal do tebe..kkšn vikend pa bova šla en krog :D

Ajd dej poklič me ko boš mel cajt, da vidim majstra kako fura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajd dej poklič me ko boš mel cajt, da vidim majstra kako fura.

okk te bom poklicu..sj vrjetn ta vikend :D ajd se čujemoo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

Kolk bi pa prišel zakup, če se je slučajno že kdo kej informiral?

Ker po mojih izkušnjah bo težko že 10 komadov nabrat, pa nekako dvomim da je zakup 200eur :D

tocn tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocn tko

Jz upam,da bi se nas tle najdlo vsaj 10-15 kake tri štiri še jz pol poznam,ki bi tudi prišli...mogoče še par z avti...odvisno od termina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se najbol splača kupit opremo (kombinezon predvsem)? Edino kar sem mal po internetu gledal sta motocenter LABA pa TC.

FCmoto.de je zelo ugodno samo kombinezon moraš prej obvezno nekje probat! Tako da raje v trgovino. Louis v Avstriji je tko-tko, majo stvari poceni,

ampak nekatere so pa cenejše pri nas kot tam. Mislim, da je še najboljši pri nižjecenovni ponudbi, če hočeš 'šparat'.

Mogoče- če ti ni potovanje problen skočiš v Italijo s kakšnim kolegom, tam obiščeš 2-3 trgovine, probaš, pogledaš cene, 'glihaš' (!!)-

mogoče raje kot Avstrija zato, ker maš veliko Daineseja, Alpinestarsa (sam sem vzel malo cenejši Suomy) in zna se zgodit, da dobiš pravo robo

po pravi ceni.

Zelo dobra trgovina je bila recimo ob stari cesti Trst-Monfalcone (tam ko greš ob obali), ima en možakar ki tud slovensko razume, pa kot sem rekel,

da se fino zmenit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova obutev :) Dunlop Sportmax Qualifier II :)

Rad bi tudi pohvalil vulkanizerja. Včeraj popoldne sem peljal motor, danes ga že dobim, čeprav je še včeraj rekel, da gum še nima jih je pa naročil. Peljal pa sem k Volčiču v Komen na Krasu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova obutev :) Dunlop Sportmax Qualifier II :)

Rad bi tudi pohvalil vulkanizerja. Včeraj popoldne sem peljal motor, danes ga že dobim, čeprav je še včeraj rekel, da gum še nima jih je pa naročil. Peljal pa sem k Volčiču v Komen na Krasu :worship:

120,160? Kolk si dav, če ni skrivnost? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!