Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Koga koliko sem dau? €?

Popravljeno . Popravil znj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti hodš na teksas??

on žvi tm zravn

hodm na "teksas" ja.

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp. Ti si pa čaku na rdeči :P

Fak so čudn to nrdil. Morš na nasprotnem pasu čakat na zeleno da ne rabš rint po tistmu "peskovniku"

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja :) nevem kaj mutijo tm :D a si šou do morja ? ker sm pol šu nazaj čez ride pa do postojne na omw pa te nism nikjer več vidu, bi dau za kofe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja :) nevem kaj mutijo tm :D a si šou do morja ? ker sm pol šu nazaj čez ride pa do postojne na omw pa te nism nikjer več vidu, bi dau za kofe :)

če je bla sobota sm šol do umaga ja.

Boš drugič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, mau bolš bi se pa lahko prpravl :)

Pač frizerska :D Brez zamere vsem frizerjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, mau bolš bi se pa lahko prpravl :)

Hahaha upam, da ne misliš, da je to naš razred hahahaha :D To sem videl na izklopu in ker se mi je zdelo zanimivo, sem pripopal sem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo tele rokavice? Občutki? tongue.gif

Alpinestar SP8

(Cena v FC Motoshopu je 70€ s poštnino.)

Za te ne vem, sam imam GP-plus in sem kar zadovoljen z njimi. Edino ker me je zmotilo, da je ob prvem padcu popustil šiv na prstih (kazalec in sredinec če se ne motim), ampak smo samo nazaj zašil in ob naslednjem je bilo samo usnje obdrajsano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za te ne vem, sam imam GP-plus in sem kar zadovoljen z njimi. Edino ker me je zmotilo, da je ob prvem padcu popustil šiv na prstih (kazalec in sredinec če se ne motim), ampak smo samo nazaj zašil in ob naslednjem je bilo samo usnje obdrajsano.

Po padcu je popustil šiv ali pri padcu? Ker če je pri padcu je to dokaj normalno in te nebi smelo motit.

Sicer mislim, da imam jst doma še ene GP Pluc al celo GP PRO, če ni že letelo v smetje. Rokavic mam pa res ena 6 parov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po padcu je popustil šiv ali pri padcu? Ker če je pri padcu je to dokaj normalno in te nebi smelo motit.

Sicer mislim, da imam jst doma še ene GP Pluc al celo GP PRO, če ni že letelo v smetje. Rokavic mam pa res ena 6 parov :D

Pri (med) padcom.

evo ena za nasmejat.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima če se, da s ključavnico zavornih diskov poškodovat zavore?(npr. nekdo zanalašč potisne motor in se ključavnica zabije v bremze)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima če se, da s ključavnico zavornih diskov poškodovat zavore?(npr. nekdo zanalašč potisne motor in se ključavnica zabije v bremze)

Jah boš kr solidno morau porint, da boš zviu disk :) Čeljusti pa nebi smelo zvit, ker sem ključavnico imel na Hondi HM, ker motor ni imel ključa in sem enkrat pozabil dat zadevo dol, ko sem vlekel motor iz garaže in ni bilo nič. Sem pa seveda 2 minute zadrževal dih, da sem pregledal celotno zadnje kolo ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah boš kr solidno morau porint, da boš zviu disk :) Čeljusti pa nebi smelo zvit, ker sem ključavnico imel na Hondi HM, ker motor ni imel ključa in sem enkrat pozabil dat zadevo dol, ko sem vlekel motor iz garaže in ni bilo nič. Sem pa seveda 2 minute zadrževal dih, da sem pregledal celotno zadnje kolo ^^

ja s mislo sn čeljusti ne disk :D tnx za odg. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

prodajam =)

http://www . (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4752676

Popravljeno . Popravil anzeee93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajam =)

http://www . (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4752676

Tale oglas mi ne zgleda glih resen. Kaj je fora z burekom in jogurtom na koncu? :wacko: Poleg tega pa če greš iz 2t na 4t (govorim v isti kategoriji, drugo je če bi šu na 600ccm al pa še kej več) ti ne bo noben verjeu da dela motor brez problemov.

Pa velik sreče pri prodaji, jo boš rabu, sploh če ga boš hotu za tako ceno prodt.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

Tale oglas mi ne zgleda glih resen. Kaj je fora z burekom in jogurtom na koncu? :wacko: Poleg tega pa če greš iz 2t na 4t (govorim v isti kategoriji, drugo je če bi šu na 600ccm al pa še kej več) ti ne bo noben verjeu da dela motor brez problemov.

Pa velik sreče pri prodaji, jo boš rabu, sploh če ga boš hotu za tako ceno prodt.

LP

ma to je bol tko informativno da vidm kok bi bla najvisja ponudba =) dvomm da jo bom prodou k mi najbols laufa od ush 2taktov k sm jih meu do zdej...

edin mal me glava zapece k dam 50 e za 500km...litr olja pa 2 tanka :S

drgac pa res hudo! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to je bol tko informativno da vidm kok bi bla najvisja ponudba =) dvomm da jo bom prodou k mi najbols laufa od ush 2taktov k sm jih meu do zdej...

edin mal me glava zapece k dam 50 e za 500km...litr olja pa 2 tanka :S

drgac pa res hudo! :D

torej delaš 4% mešanco? :) Glede na to, da je en tank recimo okrog 13 litrov...2×13=26...to je preveč...skor 2× preveč. Znižaj malo stroške. Pa počasno pospeševanje pa bremzanje z mašino tu pa tam ( sicer ni pametno, ker 2 takti rabijo gas, da dobijo olje pa če ni gasa in bremzaš sam z mašino zna prit do ribanja -.-" ), mogoče kako štelanje vplinjača pa mešanco začni na roke delat, jebote oljna pumpa če ti pije na 1 liter benza pou liter olja :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

torej delaš 4% mešanco? :) Glede na to, da je en tank recimo okrog 13 litrov...2×13=26...to je preveč...skor 2× preveč. Znižaj malo stroške. Pa počasno pospeševanje pa bremzanje z mašino tu pa tam ( sicer ni pametno, ker 2 takti rabijo gas, da dobijo olje pa če ni gasa in bremzaš sam z mašino zna prit do ribanja -.-" ), mogoče kako štelanje vplinjača pa mešanco začni na roke delat, jebote oljna pumpa če ti pije na 1 liter benza pou liter olja :D haha

mesanco dela sam =) js sam natankam olje not in je =)tank je 10+3, drgac je pa veji frgazr not, reku jeraman kao da za "160kit" zrihtan motor sam se kit manka...najbrz zto tud zre, res pa da je da pospesujem kr hitr =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mesanco dela sam =) js sam natankam olje not in je =)tank je 10+3, drgac je pa veji frgazr not, reku jeraman kao da za "160kit" zrihtan motor sam se kit manka...najbrz zto tud zre, res pa da je da pospesujem kr hitr =)

Pa če bi meu kit 300 od KTMa nebi rabil 4% mešanco delat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!