Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A gdo ve priližno kok € pride 25kw blokada za CBR 600rr, GSX 600, Z750 če jo naknadno daš notr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo na marofu ja. Sam škod ak ni nobene slike od unga tapruga levga ovinka po tistm dolgem levmu kjer sm prot koncu kr doskrat s tačko drajsu. Zdej bo treba pa še na poziciji telesa delat da bo kolen drsu :D

aja pa hvala za slike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo na marofu ja. Sam škod ak ni nobene slike od unga tapruga levga ovinka po tistm dolgem levmu kjer sm prot koncu kr doskrat s tačko drajsu. Zdej bo treba pa še na poziciji telesa delat da bo kolen drsu :D

aja pa hvala za slike!

ja saj za mesec dni spet gremo pa bomo te več slik naredli pa več nas bo tak da :D

po tvojih slikah bi jas rekel da se za začetek malo bolj presedi nogo malo dvigni tak da se z prsti dotikaš fustrahtera, pa nagib malo izboljšaj pa bi moglo it :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gdo ve priližno kok € pride 25kw blokada za CBR 600rr, GSX 600, Z750 če jo naknadno daš notr...

Amm vse skupi (blokada, delo, homoligacaij) 320€. Govorim za Hondo, drugi so tudi cenejši.

Fantje vidm, da vam je blo fajn :notworthy:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm vse skupi (blokada, delo, homoligacaij) 320€. Govorim za Hondo, drugi so tudi cenejši.

Fantje vidm, da vam je blo fajn :notworthy:.

A ti maš blokado u cbr ? A pol če daš naknadno piše pod izvirno moč 25 al "pravo" moč agregata ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti maš blokado u cbr ? A pol če daš naknadno piše pod izvirno moč 25 al "pravo" moč agregata ?

Ja v prometni piše 25, ampak homoligacijo moraš met zraven, kjer pa piše originalna moč motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mene tudi zanima bolj natančno. če kupim npr. v nemčiji odprto hondo cbr 600 in jo naknadno blokiram v nemčiji, a se to pol priznava v slo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mene tudi zanima bolj natančno. če kupim npr. v nemčiji odprto hondo cbr 600 in jo naknadno blokiram v nemčiji, a se to pol priznava v slo?

Mene tud!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej k sm jo jst kupu, zdej bi jo kr vsi imel :P...joke.

Drgač pa nevem, kako gre če uvoziš iz tujine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej k sm jo jst kupu, zdej bi jo kr vsi imel :P...joke.

Drgač pa nevem, kako gre če uvoziš iz tujine.

A ti maš blokado notr ? Ker letnik si pa kupu, pa dej kšno slikco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja blokado imam in je še vedno notri :hmm::D. Je pa 2005 letnik, evo še slikice Klikni me nežno.

Lepa je :D Kok ti pa gre z blokado ? A izpit maš za 35kw pa 25kw blokado ane ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa je :D Kok ti pa gre z blokado ? A izpit maš za 35kw pa 25kw blokado ane ?

Hvala :D. Z blokado gre 150 (tako tudi piše v potrdilu, ki sem ga dobil). Izpit pa imam za 35kW. Drgač ko jo furaš z blokdo jo skor isti šmorn kot bi RS-ko fural, edino da malo bolj potegne. Pa problem je ker ti gori FI lučka, ker odčitava napako za zrak. Zakaj? (predvidevam) Zato ker poleg blokade za gas pridejo not še 4 take "podložke" (paš manjši fi), katere zmanjšajo pretok zraka v cilinder oz. tam v komoro kjer se zrak in benz zmešata. Pa zraven tega če topu neče vžgat, če ne daš mal gasa pa ga sekundo dve držiš na obratih.

Drgač ta problem sem rešil, je trajalo dan-dva ampak zdej dela tak kot mora :OK:.

Tko da ja ni lih veselje tako furat. Aja pa @kewo, un k ti je rekel da je blokada na elektroniki, ni res. Edino je mogoče bilo to mišljeno, da ko daš blokado not moraš še računalnik naštimat tako, da ne kaže napake.

Evo še ene dobre :Dthe-strangest-things-at-atm03.jpg

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala :D. Z blokado gre 150 (tako tudi piše v potrdilu, ki sem ga dobil). Izpit pa imam za 35kW. Drgač ko jo furaš z blokdo jo skor isti šmorn kot bi RS-ko fural, edino da malo bolj potegne. Pa problem je ker ti gori FI lučka, ker odčitava napako za zrak. Zakaj? (predvidevam) Zato ker poleg blokade za gas pridejo not še 4 take "podložke" (paš manjši fi), katere zmanjšajo pretok zraka v cilinder oz. tam v komoro kjer se zrak in benz zmešata. Pa zraven tega če topu neče vžgat, če ne daš mal gasa pa ga sekundo dve držiš na obratih.

Drgač ta problem sem rešil, je trajalo dan-dva ampak zdej dela tak kot mora :OK:.

Tko da ja ni lih veselje tako furat. Aja pa @kewo, un k ti je rekel da je blokada na elektroniki, ni res. Edino je mogoče bilo to mišljeno, da ko daš blokado not moraš še računalnik naštimat tako, da ne kaže napake.

Evo še ene dobre :Dthe-strangest-things-at-atm03.jpg

Dobr 150 ni lih neki ampak vrjetno mal več moči ma k kšna RS-ka, no sej si reku :D A boš meu blokado še notr letos sploh ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če koga zanima prodam rablen dvodeln kombinezon Berik GT-2 št 50, črno-bel

file_9.jpg

info na PM

Popravljeno . Popravil Aless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr 150 ni lih neki ampak vrjetno mal več moči ma k kšna RS-ka, no sej si reku :D A boš meu blokado še notr letos sploh ?

Amm, ja mal pa res :D. Sej konec koncev grem itak naslednje leto delat za neomejeno pa sm pol lahka mirn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, ja mal pa res :D. Sej konec koncev grem itak naslednje leto delat za neomejeno pa sm pol lahka mirn.

res ti gre sam 150? naprimer zablokirana xj6 na 25kw gre 180-190

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res ti gre sam 150? naprimer zablokirana xj6 na 25kw gre 180-190

O seveda gre, iz ust do ust za šankom, si sproval, da si tako prepričan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!