Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hm montiras umetno vagino ? :D

a te zanima da bi še ti dal v aprilio..da bi pol lahko še tistga pinglna še v aprilio namoču....direkt do bata da ga mal namažeš...pol bo pa tko mazal s tistim oljem :D da ti nikol ne bo zaribala :grrr

Ma ja...pa jst ko mam mal dalšga ne mažem bata ampak kar verigo z njem :P

:slap: zdaj bi pa že vse kar ma lukno prtiskal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja...pa jst ko mam mal dalšga ne mažem bata ampak kar verigo z njem :P

A pa maš ti to vađajno homologirano?

:slap: zdaj bi pa že vse kar ma lukno prtiskal

To k niso še vidli prave vađajne :D :whistle: ;) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa maš ti to vađajno homologirano?

To k niso še vidli prave vađajne :D :whistle: ;) O:-)

sam res...burči furči bova z bahčijem te pršla naštelat enkrat k bova mela cajt :D

govorim o jor vađajna :D

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bolš da se tuki sproščamo k da drugje offtopice nabijamo...itq je namenjen da se čimbl odfukane stvari piše..ker pol čez kšn let pogledaš kaj smo pisal...pa se tok nasmejiš da ti ni nč jasn...vsaj jst zase vem...k berem kaj sm pisu... -->>ej folk mene zanima kok je razlika med mitotom 6speed in 7 speed...skoz sm sprašvou..pa use sm 1000x uprašu...jaaaooooo :D

ste bli pa zlo vljudni priznam...jst bi jih že use napizdu če bi take pisal k sm jst :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk js mam en blem...še vete ne ko sm razlagal ko mi je motor ribno...pa glede auspuha...in tu je tut težava...dans sm biu na mal dalši furi in pizda pridem domov pa je auspuh na določenih delih (dušilec) črn od olja...torej ven iz dušilca po površini so madeži olja tak 1 cm dolgi al pa majn...sicer jih ni vlko...a je možno da je to zarad bol močne mešance pa še kr uporablam tts-a žal...motor pa furam sam do 7K obratov...al je dušilec za obnovit oz menjat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr pa maš ti dela s tem motorjem .)

Drugač pa se probej pozanimat v temi od NSRke...bodo oni bolš vedl varetn...

...al pa še bolš!Probi se pozanimat v temi od RSke...oni majo velik izkušenj s takimi rčmi :D :P

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto je pr men na mitotu...k boš ugotovu kaj je narobe mi povej prosm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac kokr so men rejkl da je to lahko napacn nastavlen vzig. men osebno je pa to delou takoj po zimi, pa pred generalko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride kdo na motozobr v MEDVODE od 125?Baje da bo letos spet Grčar booze dostavlu :OK:

Aia pa Grčar, hvala za češne (sm se ti prei pozabu zahvalt) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pride kdo na motozobr v MEDVODE od 125?Baje da bo letos spet Grčar booze dostavlu :OK:

Aia pa Grčar, hvala za češne (sm se ti prei pozabu zahvalt) :blush:

V Medvode itak da se gre :kva2:

Ni panike za češne... sej jih je dost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Medvode itak da se gre :kva2:

Ni panike za češne... sej jih je dost :D

ti mafijc da se zdele mi2 zmenva...al mi prnes 2 košari češenj al mi pa kup nov sveder :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje če se vm zahoče češn ste tut h men toplo vableni ker mamo eno polno ko svina pa vse majo namen škorci pojest :D

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti mafijc da se zdele mi2 zmenva...al mi prnes 2 košari češenj al mi pa kup nov sveder :P

čim prej nared izpit, pa bova šla na češnje .) Zdej pa če tega tvojga izpita še ne bo kmal, boš pa pač brez češenj ustov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če un ANDE ne bo hitr zrihtu mu bom unga harlija v rit zabil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo folk ma kdo corel na compu?? nujno bi rabo da bi mi nekdo iz enga dokumenta dal nekaj v word :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk js mam en blem...še vete ne ko sm razlagal ko mi je motor ribno...pa glede auspuha...in tu je tut težava...dans sm biu na mal dalši furi in pizda pridem domov pa je auspuh na določenih delih (dušilec) črn od olja...torej ven iz dušilca po površini so madeži olja tak 1 cm dolgi al pa majn...sicer jih ni vlko...a je možno da je to zarad bol močne mešance pa še kr uporablam tts-a žal...motor pa furam sam do 7K obratov...al je dušilec za obnovit oz menjat??

1.

motor pa furam sam do 7K obratov

Slabooooo slabooooo. Motor obvezno vsake tolko spravi DO rdečega območja. Tut sam sem včasih imel težave me 6-7 oz. 7-8 taužnt obrai probleme z preveliko dozo olja. če pa motor voziš nekje do 10. 11k obratov pa se stvar vidi zelo lepše.

2 A ti ko si s poljčan slučajno na SERŠ hodiš ker veliko x vidim podobno NSRko pred šolo.

3. Fajn bi blo frgazer in vse pripadajoče komponente enkrat fajn fajn sčistit če tega seveda nisi že storil.

lp, FReAK.

P.S. za corel/word pa mi lahko pošleš faile ti pretvorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.

Slabooooo slabooooo. Motor obvezno vsake tolko spravi DO rdečega območja. Tut sam sem včasih imel težave me 6-7 oz. 7-8 taužnt obrai probleme z preveliko dozo olja. če pa motor voziš nekje do 10. 11k obratov pa se stvar vidi zelo lepše.

2 A ti ko si s poljčan slučajno na SERŠ hodiš ker veliko x vidim podobno NSRko pred šolo.

3. Fajn bi blo frgazer in vse pripadajoče komponente enkrat fajn fajn sčistit če tega seveda nisi že storil.

lp, FReAK.

P.S. za corel/word pa mi lahko pošleš faile ti pretvorim.

Nisem sigurn ma se mi zdi da jo do 7-8k vozi ker jo ulavfava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.

Slabooooo slabooooo. Motor obvezno vsake tolko spravi DO rdečega območja. Tut sam sem včasih imel težave me 6-7 oz. 7-8 taužnt obrai probleme z preveliko dozo olja. če pa motor voziš nekje do 10. 11k obratov pa se stvar vidi zelo lepše.

2 A ti ko si s poljčan slučajno na SERŠ hodiš ker veliko x vidim podobno NSRko pred šolo.

3. Fajn bi blo frgazer in vse pripadajoče komponente enkrat fajn fajn sčistit če tega seveda nisi že storil.

lp, FReAK.

P.S. za corel/word pa mi lahko pošleš faile ti pretvorim.

hodim na serš ja...dans sm biu na spodnem z motorom...drgač pa še bo treba 50 km nareit da bom vozo do rdečega območja :)

Nisem sigurn ma se mi zdi da jo do 7-8k vozi ker jo ulavfava

da burek pa še prav maš :) v sredo pa ga itq pelam pol tja do serviserja da mi narihtajo fergija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!