Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hehe to pa si se ti malo zmoto :D js pač nimam dole pokrova :) je kr lepo gore zdaj :) ker vem kake posledice bi lahk drgač ble...sm ga 1x mel dole za 2 km pa sm dal nazaj gor :) tak da ... :D

ona cbrka je od hojskija :) ammm tebe je tut že zmetalo z nsrko?? al sm mal narobe vido :)

ja sj v sredo vrjetno pelam na servis motor al pa v četrtek da porihtajo...totih 50 km pa bo ju3 padlo :)

ja pa za kako turco bi se tut lahk zmenli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, ni mene niti malo metalo :P To kaj je sprekotana je še od starega lastnika. Meni je samo na mestu ene 2X padla. (jebeni teren :))

Ma če nimaš ti pokrova dol pa sem se malo zmotil. Te pa je verjetno kaki iz strojne. Samo al ma tvoia po defaultu taki zvok al pa ma kaki strojnik enak model :D

Daj če me vidiš kaj pri/v šoli pa to me rukni. Jaz tebe na videz ne poznam.. tak da. Če ne pa msn:ales@jekul.com

lp, FReAK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, ni mene niti malo metalo :P To kaj je sprekotana je še od starega lastnika. Meni je samo na mestu ene 2X padla. (jebeni teren :))

Ma če nimaš ti pokrova dol pa sem se malo zmotil. Te pa je verjetno kaki iz strojne. Samo al ma tvoia po defaultu taki zvok al pa ma kaki strojnik enak model :D

Daj če me vidiš kaj pri/v šoli pa to me rukni. Jaz tebe na videz ne poznam.. tak da. Če ne pa msn:ales@jekul.com

lp, FReAK.

aja...Hmmm moja ma drgač za moje pojme ql zvok :)

ok te om dodal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CLOVEK NE MORA VERJET EJ ......

Danes konc pouka na parkiriscu za bazenom v Novi Gorici .... ukradena solska torba, notr vse kar rabs za u solo .......... samo da dobim tipa mu oprem fris in se kej druzga :wacko: samo minutko proc pogledas pa ze nimas nc ...

PICKU MATRNU PROKLETA CEFURJAD :BUA: :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidevam da so teb spizdil :)

jah btk za šolo...k ti bojo kej za mtoor spizdil jih pa jst pridm zadavt...če je pa za šolo jim pa še jst svojo torbo dam .) :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidevam da so teb spizdil :)

jah btk za šolo...k ti bojo kej za mtoor spizdil jih pa jst pridm zadavt...če je pa za šolo jim pa še jst svojo torbo dam .) :P :OK:

podpis!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne :grrr torbe pa ne dam......pride poleti zelo prav ko gremo v trgovino po pivo :D

(pomanjkanjeprostorapodsedežempress) :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja uglavnm .... nej raj mene on poisce in mi vrne pripomocek za prenasanje piva kokr da jst njega dobim in si sam vzamem nazaj kar je moje :glare:

drgac pa so bli notr vse ucbeniki ki jih bom mogu zej najbrz placat jao jao .... pizda ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje poletje se je počas začel :D A se kej furamo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao nsr_freak daj drugič svojo nsrko na milimeter bek postavi od moje :D pizda sm komaj mimo prišo jao :D drgač pa dans gre motor že lepo v 1.2.3.4 brzini tak do 9k sm ga fural in lepo vleče edino te pa te še malo jebe...5. pa 6 brzina pa jebeta:S ne pride prek 6k obratov...no sj bo počasi :) drgač pa ga vrjetno neom pelal da mi bi fergazer nastavli ker je kr solidno nastavlen...yamaha itq da se furamo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje poletje se je počas začel A se kej furamo

Nič se pe ne vozimo :(. Treba motor nazaj dobit pa jebeni izpit že enkrat naret :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci sam glej da da ga jst ne bom prej registreru :P (jok3)

(a si olje že poslou?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, ta vikend je motozbor v Medvodah. A se gre za 2 dni (sobota popoudan tja, v nedeljo domov)? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, ta vikend je motozbor v Medvodah. A se gre za 2 dni (sobota popoudan tja, v nedeljo domov)? :kva2:

Je kak predprostor v šotoru še viška? :D (tko k v Novigradu, ko pol ni noben spav v šotoru :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, ta vikend je motozbor v Medvodah. A se gre za 2 dni (sobota popoudan tja, v nedeljo domov)? :kva2:

a ni to za motoriste? :P :P

čimprejmiprnesketnsprejkgarabm

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, ta vikend je motozbor v Medvodah. A se gre za 2 dni (sobota popoudan tja, v nedeljo domov)? :kva2:

Mrbit se slišmo,mrbit se vidmo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni to za motoriste? :P :P

čimprejmiprnesketnsprejkgarabm

ja, sej zato pa noben tebe ni prašov :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha....men je blo sam čudn zakaj ti sprašuješ...a boš ns motoriste z mopijem pršu pogledat? :P

dej dost... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, ta vikend je motozbor v Medvodah. A se gre za 2 dni (sobota popoudan tja, v nedeljo domov)? :kva2:

mhm ...... :D tesno tesno ... bomo vidl ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taprav motorist more met izpit sam nevem kdo iz foruma ga nima pa se zdj ne morm spomnt :?

No jst bom v medvodah za prespt bom pa še vidu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medvode...

če bo vse po sreč, se pa vidmo najbrž v soboto, lh pa se zgodi da potegnemo še v nedeljo;) hehe

:OK: Medvode, prihajamo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej se je pa spet začela sezona motozborov :OK:

Jst grem jutr ob ene 4h-5h v Medvode, tko da če gre še kdo, nej tle gor napiše oz. pokliče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Grčar jst ju3 dopoldne mrbit pridm po uno majco da nam vs nag po svetu letu pa se bomo zmenil še za zbor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!