Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

usak dan po 10-12ur delat, pa je denar. Pol pa rata it enkrat na 2 mesca mal dol!!! :OK: verjem mi, da dokler ne boš probov, neboš vedu kolk je dobr :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usak dan po 10-12ur delat, pa je denar. Pol pa rata it enkrat na 2 mesca mal dol!!! :OK: verjem mi, da dokler ne boš probov, neboš vedu kolk je dobr :sleep2:

saj jaz tudi delam po 10-12 ur..sam veš kak je 2 motorja pa avto :D..sicer ne rečem da nimam dnarja da ne morem dol..sam pač lečem tu po cestah ...bi šel z veseljem oz bom prišel 1x da bom vidu kak je :D..pol pa bom tak vedno hodu ki če praviš da je dobro pol je res tak :smoke:

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pa mate dnar da lahko stalno greste na grobnik...pol pa da ni denarja.. :)..brez zamere.

Ja veš de :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Macak če bi mi leta pustil, bi takoj šel delat izpit za neomejeno, ampak žal moram najprej tega za 35kw, da bom lahko z 21 šel za neomejeno. Brez motorja pa nočem oziroma, ne morem biti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

kupi kdo ali pa dam kaj od vsega v račun za kaki 50ccm skuter te jakne je št 54

post-18324-0-97364000-1342020584_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakšnim mesecem sem šel na upravno enoto pobrati izpit, vendar takrat nisem imel zraven zdravniškega spričevala, mi je uslužbenka izdala kartonček, na katerem piše o mojem izpitu, za zdravniškega pa je rekla, naj prinesem naslednjič. Nekaj je prišlo vmes takrat in sem enostavno pozabil nesti. Potem sem kar naprej zavlačeval, dokler ni sedaj že en mesec okrog, jaz pa sem izgubil (vsaj mislim da, oz. založil nekam) zdravniško spričevalo.

Ali je kakšna možnost, da bi dobil kopijo od nekje, npr. od avtošole?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakšnim mesecem sem šel na upravno enoto pobrati izpit, vendar takrat nisem imel zraven zdravniškega spričevala, mi je uslužbenka izdala kartonček, na katerem piše o mojem izpitu, za zdravniškega pa je rekla, naj prinesem naslednjič. Nekaj je prišlo vmes takrat in sem enostavno pozabil nesti. Potem sem kar naprej zavlačeval, dokler ni sedaj že en mesec okrog, jaz pa sem izgubil (vsaj mislim da, oz. založil nekam) zdravniško spričevalo.

Ali je kakšna možnost, da bi dobil kopijo od nekje, npr. od avtošole?

Zakaj bi ji nesel, a v tem času še nisi dobil izpita-kartico?

Že dolgo velja zakon, da po opravljenem izpitu za oddajo vloge za nov izpit ni potrebno predložiti zdravniškega in potrdila o opravljenem izpitu, ker je zadeva že v računalniku, pa naj se na glavo obrne če hoče, ampak kot pravim, papirjev ni potrebno predložiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še enkrat napisal, mogoče bo bolj podrobno.

Dobim spričevalo o opravljenem izpitu (velik kot spričevalo, ki ga dobiš ob koncu šole). Tam mi reče uslužbenka, ki mi ga je izdala, da moram, ko grem po izpit predložiti zdravniško spričevalo. Tudi meni se zdi to čudno, ker sem ga moral prvič dati, ko sem šel opravljati cpp, drugič, ko sem se prijavil za izpit iz cpp in tretjič ko sem začel voziti (vsaj zdi se mi da). Ampak ni važno, grem jaz potem na upravno enoto šentjur, prinesem svojo sliko in spričevalo o opravljenem izpitu. Me vpraša za zdravniško spričevalo, rečem, da sem ga pozabil doma, potem pa mi reče, da ga naj prinesem naslednjič, do takrat mi je pa dala nek kartonček, malo večji od kartic, na katerem pač piše da imam izpit.

Upam da bo tole bolj razumljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še enkrat napisal, mogoče bo bolj podrobno.

Dobim spričevalo o opravljenem izpitu (velik kot spričevalo, ki ga dobiš ob koncu šole). Tam mi reče uslužbenka, ki mi ga je izdala, da moram, ko grem po izpit predložiti zdravniško spričevalo. Tudi meni se zdi to čudno, ker sem ga moral prvič dati, ko sem šel opravljati cpp, drugič, ko sem se prijavil za izpit iz cpp in tretjič ko sem začel voziti (vsaj zdi se mi da). Ampak ni važno, grem jaz potem na upravno enoto šentjur, prinesem svojo sliko in spričevalo o opravljenem izpitu. Me vpraša za zdravniško spričevalo, rečem, da sem ga pozabil doma, potem pa mi reče, da ga naj prinesem naslednjič, do takrat mi je pa dala nek kartonček, malo večji od kartic, na katerem pač piše da imam izpit.

Upam da bo tole bolj razumljivo.

Dobil si pač nadomestni izpit na kartončku, ki je uporaben dokler ne dobiš kartice (cirka 1teden čakaš), ne more od tebe zahtevat ničesar od papirjev, samo staro vozniško da ti jo preluknja in novo sliko to je vse.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, kot nekakšno nadomestilo.

S staro vozniško si ciljal na ta kartonček ne?

Ta kartonček jim dej in oni ti bojo dali vozniško, ta kartonček ni nič drugega kot potrdilo da imaš opravljen vozniški izpit in vozniško v izdelavi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!