Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

za sprej sem mislis ce je mogoce kaksna druga barva se ? z folijo mi ni glih lusno delat :D

Aja haha :D spreji so pa črn, bel, rdeč, moder, rumen in prozoren

bom vozu ja,do letos sem vozu motorje zdej bom pa avte

bom vozu ja,do letos sem vozu motorje zdej bom pa avte

bom vozu ja,do letos sem vozu motorje zdej bom pa avte

bom vozu ja,do letos sem vozu motorje zdej bom pa avte

Aha lpo lpo, kje si pa z motorjem kej vozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha lpo lpo, kje si pa z motorjem kej vozil.

Mam rekord Racelanda...drugje pa sem raje tih...Lani sem se razbil na cesti z motorjem,zato bom šaltu na avto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam rekord Racelanda...drugje pa sem raje tih...Lani sem se razbil na cesti z motorjem,zato bom šaltu na avto

Čestitke, s katerim motorjem pa si postavil rekord, supermoto? Jp cesta ne drži glih tako kot pista :D, a si imel kaj hujšega ali več sreče kot pameti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke, s katerim motorjem pa si postavil rekord, supermoto? Jp cesta ne drži glih tako kot pista :D, a si imel kaj hujšega ali več sreče kot pameti :)

Rekord med cestnimi motorji imam 51,7s....Sem počasu pelu pa mi je ena čelno naproti pripeljala in sem se ji umaknu s ceste.Poškodovan pa ful.Sem bil mesec v komi.Po 14mesecih pa še v bolniški.Dost je bilo 16let motorizma.Zdej pa neko noro mitco ubost pa gasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rekord med cestnimi motorji imam 51,7s....Sem počasu pelu pa mi je ena čelno naproti pripeljala in sem se ji umaknu s ceste.Poškodovan pa ful.Sem bil mesec v komi.Po 14mesecih pa še v bolniški.Dost je bilo 16let motorizma.Zdej pa neko noro mitco ubost pa gasa

uf... kr neugodno, ampak saj važno da se je počasi vse isteklo na dobro. Veliko sreče v avtu da ne bo kaj podobnega :D pa se mogoče vidimo na kakšnem time attacku drugo leto :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf... kr neugodno, ampak saj važno da se je počasi vse isteklo na dobro. Veliko sreče v avtu da ne bo kaj podobnega :D pa se mogoče vidimo na kakšnem time attacku drugo leto :010

A ti voziš timeatack...s kerim avtom,Jz sem bil na vseh v 2010 kot gledalec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti voziš timeatack...s kerim avtom,Jz sem bil na vseh v 2010 kot gledalec

Letos sem vozil le 2krat, pa ene parkrat sem bil sovoznik in gledalec :D, moja raketa je pa twingo rs :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vzel danes vse še enkrat dol..- Membrano, fergazer, filter. Vse sčistil, v cilinder pa skozi odprtino za membrano nalil bencin in pihal ven s kompresorju. Tako da kar je bilo vode, jo je (vsaj upam/mislim), večina šlo ven. Kar se tiče pa raznoraznega blata, peska itd.-, pa sem razmišljal, da tako ali tako ni moglo prit not. Filter je tako bil noter, tako da kar je potegnilo skozi fergazer, je bila 'samo' voda; čez avspuh pa, kot sem že napisal, voda ni prišla v ciliner, saj je bat blokiral celoten kanal.

No..- Vsaj upam da sem jo dobro odnesel. Bomo videli kaj bo pokazal čas. Motor pa sedaj laufa.

Hvala vam za pomoč!

Pozdravljeni še enkrat..-

Danes sem opazil, da se je v mašini naredila takšna bela emulzija - torej je prišla voda tudi v mašino. Na srečo je zima in se nisem veliko vozil po tistih poplavah (2km max), tako da upam da bo škoda minimalna.

Namen imam jutri motor malo zalaufat (segret), da bo šlo olje/emulzija boljše iz mašine..in potem olje seveda menjat. Je še kaj druga kar lahko naredim? Obstaja kakšna tekočina za čiščenje mašine ali pač sedaj na začetku večkrat menjam olje?

Hvala,

KS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

čakaj malo, ti imaš 2T motor, ne vem kako misliš ti spucati mašino drugače kot da jo razdreš in dejansko sčistiš....menjaš pa lahko le olje v menjalniku, ker poleg tistega za mešanico sta to edini dve vrsti olja ki se uporabljata za 2T motorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

540188_3423910047660_743108839_n.jpg

Se je že začel tist čas zime ko me začne navdajat nostalgija in se začnejo gledat motoristične slike ter redno spremljanje av.to.net-a :P

Popravljeno . Popravil Gasperr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah nisi edini, js že sanjam vožnjo z motorjem... Sam da bo enkrat marec, da se začne mal toplejše vreme, pa gasa se nekam odpelat, samo kaj ko sta do marca še dva meseca :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prvi topli vikend v toplejsih mescih se nas naj mau več zbere da usekamo eno tapravo turo:D mislm da usi pogrešamo mau bol toplo vreme ker ta beu drek k nausake tok cajta zapade, odkar mam motor ga sploh vec vidt nocm haha :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas na obali pa je vreme večinoma še kr sončo in ne preveč mrzlo tko da se kam peljemo skorej usak dan :D

za pa jo usekat kam u notranjost pa bo treba še čakat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je bil en vikend v decembru, oz. v januarju topel, vendar sol na cesti, šuder --> kotejci pa baje radi rustajo, tako da ga raje nič ne drezam :D

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

540188_3423910047660_743108839_n.jpg

Se je že začel tist čas zime ko me začne navdajat nostalgija in se začnejo gledat motoristične slike ter redno spremljanje av.to.net-a :P

Dobr, da piješ to limonado na slamco, da ti ne bo sklenine pojedla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deli se norca zdej..- :D To je bla že razredčena verzija, ker za dve polno koncentrirani limonadi pa nism mel €€..konec koncev, mam pa le dve italjanki za kateri morem skrbet! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deli se norca zdej..- :D To je bla že razredčena verzija, ker za dve polno koncentrirani limonadi pa nism mel €€..konec koncev, mam pa le dve italjanki za kateri morem skrbet! :P

I feel you. A druga ma dve nogi namest koles? :D To je šele draga zadeva. Natočiš 5 motorjev cenej, kt njo pelješ 2× ven :D Pa še nehvaležna pa nikol ne posluša. :fight2::pos:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ne..- so mi rekli da Italjank ki govorijo ne smem k hiši pripeljat :D

Popravljeno . Popravil Gasperr
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ne..- so mi rekli da Italjank ki govorijo ne smem k hiši pripeljat :D

Pravilno so ti rekli ;):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ne..- so mi rekli da Italjank ki govorijo ne smem k hiši pripeljat :D

Diskriminacija! :D

Pravilno so ti rekli ;):D

Ti pa vidim, da imaš že izkušnje :D Deli z nami, da se ostali ne opečemo xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker 4 taktni 125ccm motor predlagate? supermoto ali enduro kupujem pa nevem kaj kupit... yamaha wr in dt gledam... kdo wozu kej od tega da loh kej pove?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!