Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A nisi spraševal včeraj za izpit, da greš lahko neomejeno delat? Ne delaj si stroškov z nakupom 125ccm motorja, ker ti bo čez dva meseca žal in boš iskal močnejšega, s pametjo se brez problema začne na močnejših vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja sm pol maš pa tak dan da se ti mal zalušta in gasaa.... oz. drugače povedano nočm končat u ograji :) tok mam že pameti da vem da bolš da nimam kej preveč močnga k ga neb šparu oz. s cajtom bi zihr začeu prej al slej nort... pa še baba mi teži da sploh nj ne grem delat izpita :S sam mam vesele se včasih pelat in ga bom šou... uglavnem pol sm začev gledat za 4 taktne 125 ker ne rab mešance in mislem da za nedeljo popoldan se pelat tistih nekaj km bi bil 'zadost' močn, do norenja pa izzivanja s katerim drugim motoristom pa tud ne bo prišlo ker nkamr ne gre hee..... za kam dlje pa itak raj kr z avtom grem. Mam pa itak še dobr mesc cajta da razmislm ja :)

Popravljeno . Popravil gregaRS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125ccm 4t boš mogel do konca stisnit, če boš hotel prehitet nekaj kar se pelje 80km/h, prehitevanje je varnejše z močnejšimi motorji. Potem boš punco naložil pa ne bo šlo. Če imaš močnejši motor še ne p0omeni, da zdaj boš pa norel. Če te prime se tudi s 125ccm lahko razbiješ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam z zgornjim postom, lahko si omisliš tudi kaj 250 kubičnega, nima ful moči, je pa dosti razlike med 125, prehitet se da bolje, še vseeno pa ne bo šlo 200km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga pa ja ne za avto ccc... :D

Dej mouč! :D Al so mi OZjke že čist presedle, moram kaj novga nataknt marca :P Od kar ni motorja se za use najde denar :ninja:

Si svoja jajčka že preobleku v poliestre? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mouč! :D Al so mi OZjke že čist presedle, moram kaj novga nataknt marca :P Od kar ni motorja se za use najde denar :ninja:

Si svoja jajčka že preobleku v poliestre? :kva2:

Veš ker so men hude BBS-ke, majo prov tak racing look :).

Jajčka :D. Težko ampak s srcem mi je nekak ratal. Zdej če bi znal še vozit, bi bla pa to pika na i :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sej če te kaj matra ti komot razložim, demonstriram :D

BBSke so za Golfe, jst vozim italjana :D Enkrat italjan, zmer italjan haha (kao :D )


Kdaj ga boš predstavil svetu? So beli al si jih dal prebarvat? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo samo zate :D. Sicer so iste slikice že v temi Priprava motocikla za dirke, sam vseeno, ker je tok lepa jo še enkrat pokažem :D.

post-13985-0-44513500-1358535862_thumb.jpg

post-13985-0-00670000-1358535880_thumb.jpg

Evo pa upajmo, da se nau ista zgodba ponovila kot s prejšno :D.

post-13985-0-59438200-1358535931_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo samo zate :D. Sicer so iste slikice že v temi Priprava motocikla za dirke, sam vseeno, ker je tok lepa jo še enkrat pokažem :D.

attachicon.gif2012-12-30-564.jpg

attachicon.gif2012-12-30-565.jpg

Evo pa upajmo, da se nau ista zgodba ponovila kot s prejšno :D.

attachicon.gif2012-07-14-097.jpg

Kaj si ji naredu!? :love1:  :wub:  Sam snem mi tisto nalepko Arrow iz nihajke :D

Rabiš sponzorje?   :naughty:

Letos bo sam še tole ---> :hooray:

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ga tut ne sede, je pa še od prejšnega lastnika. Evo to ti takoj pove kok sm len :D.

Amm sponzorje itak takoj, ti sam zrihti :D.

Ja al bo to :hooray:  al pa to  :surrender:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ga tut ne sede, je pa še od prejšnega lastnika. Evo to ti takoj pove kok sm len :D.

Amm sponzorje itak takoj, ti sam zrihti :D.

Ja al bo to :hooray:  al pa to  :surrender:.

Če boš že zdej negativno razmišljau, pol bolš, da men daš motor :D

Dej dej snem jo dol al pa prpel v Rožno, zdej, k te policaji ne morjo prepoznat pa bom jst :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:boobies:

Definitifno pozitivno razmišljanje all the way, ta let bomo delal na poziciji sedenja :yes:.

Ja itak, pa lopato zravn pa žakelj soli, da sprot skidam in posipam, da bo sploh kej gripal :D.

P.S.: Heh pa še rima se :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:boobies:

Definitifno pozitivno razmišljanje all the way, ta let bomo delal na poziciji sedenja :yes:.

Ja itak, pa lopato zravn pa žakelj soli, da sprot skidam in posipam, da bo sploh kej gripal :D.

P.S.: Heh pa še rima se :D.

Pussy :D

Jst sm Husqvarno zarinu 45 km s Qualifiercah, dan pred Božičem, ena 3-4 leta nazaj. Snega še preveč :D Prešvican pršu do cilja, vsakih 5 metrov moraš lovit zadnji konc, vsakih 20 sprednji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pussy :D

Jst sm Husqvarno zarinu 45 km s Qualifiercah, dan pred Božičem, ena 3-4 leta nazaj. Snega še preveč :D Prešvican pršu do cilja, vsakih 5 metrov moraš lovit zadnji konc, vsakih 20 sprednji :D

Jst sm svojo prvo Rs-ko po zimi odfuru mehaniku, da mi zamenja ploščice..."freezed my ass off" :D. Drgač SM je pa ja igrača, če pa še šraufe daš v gumo, pa maš takoj kroso :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diskriminacija! :D

Ti pa vidim, da imaš že izkušnje :D Deli z nami, da se ostali ne opečemo xD

Hehe, najboljše da prideš enkrat v naše konce, gremo na kak žur čez mejo in ti bo hitro jasno o čem govorim ;) Lahko pa prideš kako sredo h nam na predavanja, ker ob sredah mamo predavanja v Italiji :D xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne plane pa imate vi 125 kubičniki?

 

Jaz imam cilj letos narediti vsaj 6000km, lani jih je bilo vse skupaj 3000 (polovico zaradi vožnje na delo), letos mam pa šiht 3km od doma, tak da ni izgovorov :D

 

Plani: - iti vsaj enkrat na primorsko

          - obiskat slavne ride :P

          - obdelat čim več Slovenije

          - obiskat kak moto zbor več kot lani (1)

          - pa še najpomembnejša stvar: Da ne bom tako len kot lani, ko sem na 100+km vožnjo šel glih ene 3X  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tour de Europe  :OK: ..ampak ne z 125ko :P

 

V nahjujšem primeru, če mi ne uspe prodat Aprilie, pa morje, morje, morje..in vmes mal avstrije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne plane pa imate vi 125 kubičniki?

 

Jaz imam cilj letos narediti vsaj 6000km, lani jih je bilo vse skupaj 3000 (polovico zaradi vožnje na delo), letos mam pa šiht 3km od doma, tak da ni izgovorov :D

 

Plani: - iti vsaj enkrat na primorsko

          - obiskat slavne ride :P

          - obdelat čim več Slovenije

          - obiskat kak moto zbor več kot lani (1)

          - pa še najpomembnejša stvar: Da ne bom tako len kot lani, ko sem na 100+km vožnjo šel glih ene 3X  

pridi na Mk Jezerske Duhove gajševci,Mk Samorog,Mk Moliboga ( Štajerska - Okolica Ljutomera  so vsi 3je zbori)..za točne datume pa še dobiš info...6.000km komot narediš :D

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne plane pa imate vi 125 kubičniki?

 

Jaz imam cilj letos narediti vsaj 6000km, lani jih je bilo vse skupaj 3000 (polovico zaradi vožnje na delo), letos mam pa šiht 3km od doma, tak da ni izgovorov :D

 

Plani: - iti vsaj enkrat na primorsko

          - obiskat slavne ride :P

          - obdelat čim več Slovenije

          - obiskat kak moto zbor več kot lani (1)

          - pa še najpomembnejša stvar: Da ne bom tako len kot lani, ko sem na 100+km vožnjo šel glih ene 3X  

Na Primorsko si dobrodošu.

Če greš na ride poklič da se ne boš sam gor pa dol drsu  :kva2:

Popravljeno . Popravil Kras
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia rs 125 @  Bom pršo, če bo le cajt, ampak glede na to da sem se letos prepisal iz gimnazije na strojno, ga bo še preveč :P BTW: Ti si tisti ko maš yotube profil Dy3nk? :D

 

Kras @   Letos sigurno pridem, pa upam, da ne samo enkrat. Pa še zmenl se bomo lahko kej. Baje da bo pomlad lepa pa poletje, ko zdej tuk snega sipa :)  Drugače pa se v teh mojih koncih kar nabira počasi 125 kubičnikov, bom probal enkrat jih nekaj dobit, pa pridemo mal v tople kraje :)

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia rs 125 @  Bom pršo, če bo le cajt, ampak glede na to da sem se letos prepisal iz gimnazije na strojno, ga bo še preveč :P BTW: Ti si tisti ko maš yotube profil Dy3nk? :D

 

Kras @   Letos sigurno pridem, pa upam, da ne samo enkrat. Pa še zmenl se bomo lahko kej. Baje da bo pomlad lepa pa poletje, ko zdej tuk snega sipa :)  Drugače pa se v teh mojih koncih kar nabira počasi 125 kubičnikov, bom probal enkrat jih nekaj dobit, pa pridemo mal v tople kraje :)

Vi kar pridte v naše konce, se vam mogoče še js pridružim ;)

 

Drugače pa glede Hrvaške ko si spraševal lahko komot greš, pa upam da veš da moreš met zeleno karto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!