Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Aprilia rs 125 @  Bom pršo, če bo le cajt, ampak glede na to da sem se letos prepisal iz gimnazije na strojno, ga bo še preveč :P BTW: Ti si tisti ko maš yotube profil Dy3nk? :D

 

Kras @   Letos sigurno pridem, pa upam, da ne samo enkrat. Pa še zmenl se bomo lahko kej. Baje da bo pomlad lepa pa poletje, ko zdej tuk snega sipa :)  Drugače pa se v teh mojih koncih kar nabira počasi 125 kubičnikov, bom probal enkrat jih nekaj dobit, pa pridemo mal v tople kraje :)

ok..javi pol...hmmm kaj te veš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia rs 125 @  Bom pršo, če bo le cajt, ampak glede na to da sem se letos prepisal iz gimnazije na strojno, ga bo še preveč :P BTW: Ti si tisti ko maš yotube profil Dy3nk? :D

 

Kras @   Letos sigurno pridem, pa upam, da ne samo enkrat. Pa še zmenl se bomo lahko kej. Baje da bo pomlad lepa pa poletje, ko zdej tuk snega sipa :)  Drugače pa se v teh mojih koncih kar nabira počasi 125 kubičnikov, bom probal enkrat jih nekaj dobit, pa pridemo mal v tople kraje :)

 

Aprilia rs 125 @  Bom pršo, če bo le cajt, ampak glede na to da sem se letos prepisal iz gimnazije na strojno, ga bo še preveč :P BTW: Ti si tisti ko maš yotube profil Dy3nk? :D

 

Kras @   Letos sigurno pridem, pa upam, da ne samo enkrat. Pa še zmenl se bomo lahko kej. Baje da bo pomlad lepa pa poletje, ko zdej tuk snega sipa :)  Drugače pa se v teh mojih koncih kar nabira počasi 125 kubičnikov, bom probal enkrat jih nekaj dobit, pa pridemo mal v tople kraje :)

hehe,,no pol pa tak fajn :P,..hmmm kaj te veš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na primorskem ste vedno dobrodošli

najavte se pa se zberemo in gremo kak krog :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia lepi posnetki od Ninje sam ne priznat, da je tvoj kanal  :P

Očitno, da se tut ta tema prebuja do zdej je mela, kar dovg spanec  :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Kras
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia lepi posnetki od Ninje sam ne priznat, da je tvoj kanal  :P

Očitno, da se tut ta tema prebuja do zdej je mela, kar dovg spanec  :closedeyes:

nisem nič reku.. :closedeyes: :P

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa ste končno mal življenja pokazal :P , pa interesa da naredimo kakšno skupno turco :OK:...škoda sam da lih zdej ko je zima, pol leta prej bi blo še bolš.  No, pa sej bo slej ko prej bl toplo pa bo še dost priložnosti da se vozmo... 

Sicer pa glede na to, da sm Slovenijo v 2 letih že kr fajn prevozu, predvsem Z-polovico v bistvu, ker Štajerska ne ponuja lih nekih presežkov glede vožnje(vsaj kar jst poznam, da ne bom delal krivice... ), je moj cilj letos da grem z motorjem do Dalmalcije po jadranski magistrali - letos sm šou septembra ko ni več (tok) gužve do Senja in je dost fajn cesta (edin omejitve so mal čudne  :? ). Pa mogoče še kej v Avstrijo, kot pravjo je za motoriste zelo vredna obiska... - seveda pa to ne izključuje vožnje po SLO, tko da če bomo realiziral kakšno skupno turo, sm z veseljem zraven.  B)

Popravljeno . Popravil JureZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi kar pridte v naše konce, se vam mogoče še js pridružim ;)

 

Drugače pa glede Hrvaške ko si spraševal lahko komot greš, pa upam da veš da moreš met zeleno karto ;)

 

No evo, to me je zanimalo, če rabiš kaj, glede na to, da še ni v EU :)

 

Glede Štajerske je pa res, da ne ponuja nekih užitkov v vožnji, mogoče zaradi tega, ker sem "mahnjen" na Kras (ne mislim nickname :P). Pa še slabost imam, da živim par km od hrvaške meje, tako, da moram za večino tur globoko na zahod :/

 

Upam pa tudi jaz, da bo letos tale tema malo bolj živela in predvsem una s turami :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, najboljše da prideš enkrat v naše konce, gremo na kak žur čez mejo in ti bo hitro jasno o čem govorim ;) Lahko pa prideš kako sredo h nam na predavanja, ker ob sredah mamo predavanja v Italiji :D xD

 

Me kolga dol vabi že 1 leto, ma me iskreno ne vleče :D Poleti, poleti! :)

Al pa kurc ga gleda, zdej pocufam še to, kar mi je ostalo od izpitov in pridem na primorsko :D Mal Italjanke lovit, ma ne morjo bit use slabe :P

Popravljeno . Popravil budacki
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me kolga dol vabi že 1 leto, ma me iskreno ne vleče :D Poleti, poleti! :)

Al pa kurc ga gleda, zdej pocufam še to, kar mi je ostalo od izpitov in pridem na primorsko :D Mal Italjanke lovit, ma ne morjo bit use slabe :P

 

Pridi pridi, ti ne bo žou ;) Poleti obvezno, gremo malo na ride pogledat :)

 

Res je, ene so tako lepe da se jih sploh ne moreš nagledat ;):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridi pridi, ti ne bo žou ;) Poleti obvezno, gremo malo na ride pogledat :)

 

Res je, ene so tako lepe da se jih sploh ne moreš nagledat ;):D

oja..italjanke so 1a :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure tut mene mika Hrvaška, našo deželco v 1 tednu prevozš celo  ^_^

Fatje gor vi se kr zajebavajte, italjanke lepo zdej hodjo v pajkicah pa mini krilch.... jih nič ne zebe  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure tut mene mika Hrvaška, našo deželco v 1 tednu prevozš celo  ^_^

Fatje gor vi se kr zajebavajte, italjanke lepo zdej hodjo v pajkicah pa mini krilch.... jih nič ne zebe  :grim

mogli jih bomo malo it obiskat po dolgem cajtu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, sami potrebneži tle :P:boobies:

sam so res...no sej je prou... 

 

 

najboljš da nardimo eno turo v Italijo sam s tem namenom - da gremo mal prevert kakšna je kej "izbira" tm...  B)  če pravte da so "1a" (no sej ene so res ...  :wub: ) sm sigurn da bi se za vsazga kej našl, mi pa tut ne bi mel problemov, k na (prave) motoriste po moje ful palijo - sploh k so že naveličane tistih njihovih skuteristov...   :D

 

p.s. speedfighttuning: a bi se jih res hotu sam "nagledat", a?   :hmm:  :P  (uf, zdej grejo pa že men "grde" misli po glavi...  :unsure:  )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam so res...no sej je prou... 

 

 

najboljš da nardimo eno turo v Italijo sam s tem namenom - da gremo mal prevert kakšna je kej "izbira" tm...  B)  če pravte da so "1a" (no sej ene so res ...  :wub: ) sm sigurn da bi se za vsazga kej našl, mi pa tut ne bi mel problemov, k na (prave) motoriste po moje ful palijo - sploh k so že naveličane tistih njihovih skuteristov...   :D

 

p.s. speedfighttuning: a bi se jih res hotu sam "nagledat", a?   :hmm:  :P  (uf, zdej grejo pa že men "grde" misli po glavi...  :unsure:  )

no no,..ja gle lahko gremo..jaz sem za..1x poleti pičimo dol pa akcija da vidimo kak pa kaj  :D,...haha maš prav ja..kaj bodo z skutreji one tam dole..če mamo mi makine v garažah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, jutri pa bom iz garaže povleku motor pa takoj čez mejo šov, da boste fouš  :lol1:

Upam, da res enkrat gremo skupi, krajev za it je več kot dovolj. PS: Za nazaj pa enga skuterja ukrademo :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam so res...no sej je prou... 

 

 

najboljš da nardimo eno turo v Italijo sam s tem namenom - da gremo mal prevert kakšna je kej "izbira" tm...  B)  če pravte da so "1a" (no sej ene so res ...  :wub: ) sm sigurn da bi se za vsazga kej našl, mi pa tut ne bi mel problemov, k na (prave) motoriste po moje ful palijo - sploh k so že naveličane tistih njihovih skuteristov...   :D

 

p.s. speedfighttuning: a bi se jih res hotu sam "nagledat", a?   :hmm:  :P  (uf, zdej grejo pa že men "grde" misli po glavi...  :unsure:  )

 

Ja, sam nagledat in nič več, ker sem že zaseden :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst sm za kšno skupno turo takoj k se  segreje še pr nas v notranjosti! že tukej okol ns je par 125k tk da nebo problema bom še kšnga sabo prvleku :grim  Hahah speedfigttuning sej kar neve neboli iz italije zih nebo nč pršlo h nam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!